15 mesicu - problemy s usinanim

2073
9.12.07 15:56

15 mesicu - problemy s usinanim

Ahoj holky,
tak do tedka to bylo docela v pohode. Po obede jsem ho dala do postylky, chvilku si tam hral ja jsem za nim obcas prisla a tak do pul hodky vetisnou usnul a spal tak 1,5 hodiny. No a ted asi tyden mame strasne problemy. U jidla pomalu usina, ale jak ho dam do postylky, tak zacne lumpacit - vyhazuje hracky, sundava si ponozky, vzdy si vyhodi dudu a pak vola tak mu je podame a to klidne vydrzi i 2,5 hodiny, pak to vetisnou nevydrzim ja a jdu ho uspat (aby alepson chvilku spal, ale zase nam usnul vecer). No a staci kdyz si ho vezmu do postele - chvilku ho pridrzim (hned mi chce utikat a lumpacit) a behem par minut spi. Tak ho dam do postylky a krasne spi.
Fakt nevim co s nim mam udelat. Toto uspavani se mnou v posteli se mi moc nelibi - bojim se aby si na to nezvykl.
Mate nekdo nejakou radu co s tim udelat?
Diky moc.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

64
23.2.08 22:13

Me malej delal jedno a to samy…teda alespon odpoledne po obede.
U me usnul a ve sve postely ne…
Potom jse ho odmitla dal mit ve vlastni postely a tedka si knemu vzdy na chvilku sednu…vedle postilky aby me videl a zustal lezet…ctu si knizku a malej tak do 10 min spi.....
Kdyz se zvedne tak ho jen polozim a popreju hezke spani ale vic si ho nevsimam a musim rict ze to u nas finguje super…malej po obede spi tak 2 -2 a pul hod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama