Ve dne noc a v noci den

460
19.11.07 00:21

Ve dne noc a v noci den

Zdravím všechny, omlouvám se že zakládám další téma, ale nic podobného sem nenašla.
Nemáte někdo radu jak otočit pětiměsíčnímu miminu režim? Ona v noci spí jen tak 3 hodiny a den je schopná celý prospat. Budím ji ve dne, ale výsledek je ten, že je protivná a stejně padne 22 hodina a ona ožívá jak upír, už mi s tím pije krev. :twisted: Trvá to už 3 týdny. Do té doby docela dobře usnula a spala v noci 12 hodin bez kojení.
Měla jsem podezření na zuby, ale že by se prožezávaly tak dlouho? Prdíky to taky nejsou, jinak už mě nic nenapadá. Zajímavé je, že když tady s ní ponocuje táta, tak usne během půl hodiny, jen se mnou tady huláká až do rára, a je to den ode dne horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

andela
20.11.07 14:10

Ahoj Evo,

a když malá v noci nespí co s ní děláš? Jako jestli s ní jdeš třeba do obyváku, rozsvítíš … Tím by mohla být právě v noci vzhůru a ve dne pak dospávat co zameškala. …

• Nahlásit
  • Citovat
460
24.11.07 22:33

Já jsem vyzkoušela všechno, ona ani neusne. Když jsem potichu a je tma tak řve jak pardál a mám strach že vzbudí i sousedy. Tak ji vezmu, po tmě se jí snažím uklidnit a řve a řve a řve. Když nechám tlumené světlo, tak je to samé.
Tak sedím u počítače, nebo se dívám na televizi a ona si brouká, kope nohama a směje se a je uplně spokojená, ale běda jak ji zmizím z dohledu. Vydrží to tak hodinu a pak se chce chovat jinak zas řve.
Zkoušela jsem i vyřvávací metodu, ale nemám na to nervy, ona mi dvakrát usnula, ale jen nabrala sílu a za 20 minut řvala ještě víc.
Taky ji zkouším pořád kojit, ale pak akorát blinká.
Tak už fakt nevím, dnes jsem ji nenechala spát od 15 hod. a teď tady zas vykládá jak v poledne.
Po dlohé době byl taťka v noci doma a zkoušel ji uspávat a já se konečně trochu vyspala, ale slyšela jsem ji jak řve snad do 2. Byl s toho chudák uplně hotovej.
Taky jsem ji zkoušela nechat spát jak chce ona a výsledek stejný.
Zajímalo by mě jestli někdo má taky takové problémy, nebo jsme jedinný noční můry?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.4.08 12:51

tak u nas je to taky tak. Jsem uz z toho strasne zoufala a bojim se, ze to proste dal nezvladnu. V noci spi pom pulhodinkach. Jinak pak od dvou v nnoci do sedmi je vzhuru. Pak spi az do odpoledne.
Jak mam ten rytmus obratit? Jinak skoncim na psychine. Uz ji nechavam i rvat, jak jsem uz hotova z ni a bezradna.

• Nahlásit
  • Citovat
920
17.10.12 21:03

noční rej

Moje malá začala před týdnem nespávat v noci.
Po dohodě s doktorkou jsem začala s příkrmy (malá hodně blinká) a mám pocit že od té doby špatně spinká. Vzbudí se dřív jak obvykle a pak si dá 2-4 hodiny jako by byl den. Třeba od 3 do 6 hod. dopoledne toho taky moc nenaspí. Jediný možný způsob je kočárek tam zabere vždy…jen já trpím, páč chodím jako umrlec a po nocích se brouzdat městem se mi nechce.......tak co stím? Dnes jsem dala malé prvně na večer kašičku a moc toho nesnědla, ale doufám že to pomůže jinak fakt nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama