15.7. ovulka, do MS teoreticky 16-17 dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 17.07.18 15:41
15.7. ovulka, do MS teoreticky 16-17 dni

Ahoj holky, posledni ms byla 6-8.7, v nedeli 25.7 na 99% probehla ovu z leveho vajecniku. V sobotu i nedeli byl sexik, v nedeli dokonce dvakrat.. Chtela jsem se zeptat, kdy by mohlo dojit eventuelne k uhnizdeni? Dnes jsem 2DPO a uprimne ani nevim, jestli cekat ms ve sve klasicke delce nebo driv, nikdy jsem neresila kdy mam ovu a ani jsem ji ja sobe nepoznala (az do ted) a ani nevim jak dlouhou mam LF… Tak vubec nevim, co bych mohla popripadne ocekavat.. Mate nektera aspon odobnou zkusenost?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1901 příspěvků 17.07.18 15:48

Přeji hodně štěstí s plozením potomka, ale pro dobro lidstva, zkus prosím trochu eliminovat ty zdrobněliny - ovulka, sexík.

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 17.07.18 15:52

@Nmdl Dekuji, ale kdyz se ti to nelibi, tak jsi nemusela reagovat. Kdybych chtela kritiku na to, jakym stylem pisu, zalozila bych jine tema. Dekuji za pochopeni ;)

lachtanice86
Kelišová 6408 příspěvků 17.07.18 15:57

@Katulik29 jak víš že byla ovulace? Měření teploty asi ne, tak testy nebo folikulometrie? Já měla podle měření uhnizdeni 8dpo

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 17.07.18 16:01

@Nmdl :)

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 17.07.18 16:03

@lachtanice86 protoze jsem mela predtim bolest na levem vajecniku (lehke pichani) a ten den pak v pozdnejsim odpoledni me chytla v tom samem miste takova jakoby krecovita bolest a od te doby ani naznak jakekoliv bolesti. A nekolik holek nezavazne na sobe mi potvrdili, ze to byla krasna ovulka…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 1 inzerát 17.07.18 16:09
@Katulik29 píše:
@lachtanice86 protoze jsem mela predtim bolest na levem vajecniku (lehke pichani) a ten den pak v pozdnejsim odpoledni me chytla v tom samem miste takova jakoby krecovita bolest a od te doby ani naznak jakekoliv bolesti. A nekolik holek nezavazne na sobe mi potvrdili, ze to byla krasna ovulka…

Bolest břicha neznačí ovulaci. Holky, který ti potvrdily ovulaci na základě píchání v podbřišku, ať si příště radši ukousnou jazyk ;)

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 17.07.18 16:12

@Čičorečka Ja se prave ptala, protoze nejsem typ holky, ktery by kvuli tomu zkousel ovu testy nebo bych merila bt… Na sobe jsem skoro nikdy ovu nepoznala a proto me zarazila ta bolest. Takze nevim, kdy bezne mam nebo nemam ovu, natoz abych vedela, jak mam dlouhou LF :lol:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 1 inzerát 17.07.18 16:18

@Katulik29 takže nejsi holka, která by si dělala ovulační testy, ale zato jsi holka, která se bude radši několika ženských + na emiminu ptát, jestli když ji píchne na levým vaječníku, má ovulaci? Která informace je myslíš přesnější?

five5
Kecalka 188 příspěvků 17.07.18 16:26

@Katulik29 Jak dlouhé máš cykly? Píšeš, že 6.7. jsi měla menstruaci a teď v neděli ovulaci, to by byla ovulace 10. den cyklu, to je docela brzy, ale může být, pokud nemáš cykly delší než 25 dnů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 16:28

Kámoška měla píchání v podbřišku skoro pravidelně každý měsíc a vždycky si myslela, že je to ovulace. Pak si začala měřit teplotu a zjistila, že ovulaci má až cca 5 dní po tomhle píchání v podbřišku.
Ovulaci podle píchání v podbřišku opravdu nepoznáš, tudíž vůbec není jisté, že jsi měla tehdy, kdy si myslíš.
Být tebou, začnu si měřit teplotu - poznáš, kdy máš ovulaci a jak dlouho máš LF.

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 17.07.18 16:30

@Čičorečka aaaa takze eventuelne dalsi rypalka? :think: Copak se v dnesni dobe uz clovek nemuze informovat na zkusenosti jinych? :think: Vis.. Kdyby me to tolik nebolelo, tak bych to vubec neresila.. Navic ja se neptala, co to muze byt (ta moje „ovulace“), ale proste jsem si s holkama psala a doslo na tuhle koncerzaci. Vis, byla bych rada, kdyby ses napred zkusila zeptat na okolnosti, nez zacnes soudit ;)

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 17.07.18 16:34
@Anonymní píše:
Kámoška měla píchání v podbřišku skoro pravidelně každý měsíc a vždycky si myslela, že je to ovulace. Pak si začala měřit teplotu a zjistila, že ovulaci má až cca 5 dní po tomhle píchání v podbřišku.
Ovulaci podle píchání v podbřišku opravdu nepoznáš, tudíž vůbec není jisté, že jsi měla tehdy, kdy si myslíš.
Být tebou, začnu si měřit teplotu - poznáš, kdy máš ovulaci a jak dlouho máš LF.

Ja se ale nechci stresovat nejakym merenim a podobne.. Nikdy jsem to neresila a resit to ani nebudu. Az se zadari, tak se zadari. Ja se tady ptala na zkusenosti a ne na to, co bych mela nebo nemela delat ;)

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 17.07.18 16:36

Takze obecne pro vsechny pripadne rypaly: nestojim o rady co bych mela nebo nemela delat, ptam se pouze na zkusenosti, takze pokud se nechcete podelit o sve zkusenosti, tak prosim NEREAGUJTE na tento prispevek. Dekuji

lachtanice86
Kelišová 6408 příspěvků 17.07.18 16:38

@Katulik29 no tak to neřeš. A nezakládej diskuzi a prostě počkej.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >