18tt a +8 Kg :-(

Anonymní
3.6.20 09:04

18tt a +8 Kg :-(

Ahoj holky,

přibrala jsme ne na bříšku, ale spíš ruce, boky, zadek a stehna. Ráda bych to teď nějak zkombinovala tak, že bude růst bříško na úkor zhubnutí z těch ostatních oblastí. Máte nějaké rady jak na to? :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12259
3.6.20 09:08

V tohle týdnu plod váží zhruba 200g, takže 8kg nebude kvůli tomu. Buď jíš víc a málo se hýbes nebo je to voda. Hubnutí v těhotenství bych konzultovala s doktorem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 09:12

@lachtanice86 ano jedla jsem teď dva měsíce jako čuně :,( proto bych to teď ráda dla z těch oblastí kam to nepatří dolů dokud to ještě jde :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.20 09:14

V klidu po porodů date dolů jsem v 16tt + 5 kilo nahoru, ale narostlo mi rychle břicho. Jsem druhorodička takže nvm zda to má vliv. Teď bych neřešila hubnutí, až po porodů to začnu hrotit.

• Nahlásit
  • Citovat
3550
3.6.20 09:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky,přibrala jsme ne na bříšku, ale spíš ruce, boky, zadek a stehna. Ráda bych to teď nějak zkombinovala tak, že bude růst bříško na úkor zhubnutí z těch ostatních oblastí. Máte nějaké rady jak na to? :?

A jak si to představuješ? Asi těžko zhubnes urcity partie tak, aby se ti to vrátilo do břicha… Rozhodně teď nedrz zadny diety!! Jediný, co teď můžeš držet, je zdravý životni styl, tzn. neprasit, jíst hodně zeleniny, ovoce, pravidelně, dodržovat pitný režim… Pochybuju, že něco extra zhubnes, ale třeba tolik nepriberes, pokud nebudeš zadržovat vodu.. hlavně to moc neřeš, jsi těhotná, užívej si to a po porodu a šestinedělí s tím můžeš začít něco delat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6364
3.6.20 09:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky,přibrala jsme ne na bříšku, ale spíš ruce, boky, zadek a stehna. Ráda bych to teď nějak zkombinovala tak, že bude růst bříško na úkor zhubnutí z těch ostatních oblastí. Máte nějaké rady jak na to? :?

Každá nabere jinak ať na bříšku nebo ručičkach stehýnkach či zadečku :mrgreen: Jinak v těhotenství bych nic neřešila až po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 09:28

@darekp no představa by byla takový, že poroste břicho, ale už ne váha, protože ta se zase odbourá z míst kde ten tuk být nemusí :lol:

Myslíte, že je na škodu zkusit jíst teď saláty, polévky, ovoce a zeleninu aspoň třeba 3 týdny + Femibion2

• Nahlásit
  • Citovat
12259
3.6.20 10:12
@Anonymní píše:
@darekp no představa by byla takový, že poroste břicho, ale už ne váha, protože ta se zase odbourá z míst kde ten tuk být nemusí :lol:Myslíte, že je na škodu zkusit jíst teď saláty, polévky, ovoce a zeleninu aspoň třeba 3 týdny + Femibion2

Jez vyváženě, potřebuješ bílkovinu, tu sebereš kde v tomhle pseudo jídelníčku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3550
3.6.20 10:13
@Anonymní píše:
@darekp no představa by byla takový, že poroste břicho, ale už ne váha, protože ta se zase odbourá z míst kde ten tuk být nemusí :lol:Myslíte, že je na škodu zkusit jíst teď saláty, polévky, ovoce a zeleninu aspoň třeba 3 týdny + Femibion2

No určitě nezustavej jen u toho, jez všechno!! Maso, přílohy, prostě pestrou stravu, jinak to odprdnes, miminko si vezme, co potřebuje, ale tobě budou chybět živiny, pak můžeš mít problémy s pletí, vlasy atd atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
3.6.20 10:19

Jestli jsi byla předtím hodně hubená, tak je normální, že přibereš víc, aby mimi mělo, co potřebuje. Někde jsem snad četla, že i do 18kg je úplně v pořádku s nízkým bmi. Já mám taky podle bmi podváhu, což si nemyslím, ale jsem 25tt a přibrala jsem už 10kg, taky všude, ne jen na bříšku. Tak se zeptej doktorky, ale podle mě je to úplně v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 10:24

@lachtanice86 do polévek přidávám často kokosové mléko, zakysanku. Dělám takové ty hutné :andel:
vajíčka do salátů.

Já maso už dlouho nejím :oops: jsem vegetarián.

@evism9 měla jsem 50 kg na 167 cm tak si myslím dobrou váhu, cítila jsme se fajn a nic mi nechybělo.

• Nahlásit
  • Citovat
17
3.6.20 10:32
@evism9 měla jsem 50 kg na 167 cm tak si myslím dobrou váhu, cítila jsme se fajn a nic mi nechybělo.

Tak to máš psaný taky jako podváhu, jsou to zvláštní tabulky :D Samozřejmě je to asi individuální, ale hlavně se nestresuj a užívej si! Po porodu to snad půjde dolů :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 10:35

@evism9 no užívat si to zatím nemohu, nemám moc břicho a spíš ruce a boky jak zápasník. Samozřejmě je mi jasné, že v těhu se přibývá, ale těch 8 kg takhle na na začátku mě prostě štve a necítím se v těle dobře :?

• Nahlásit
  • Citovat
3550
3.6.20 10:45
@Anonymní píše:
@evism9 no užívat si to zatím nemohu, nemám moc břicho a spíš ruce a boky jak zápasník. Samozřejmě je mi jasné, že v těhu se přibývá, ale těch 8 kg takhle na na začátku mě prostě štve a necítím se v těle dobře :?

Hele, že jsi doteď přibrala 8 kg neznamená, že to takhle půjde dál… 50 kg mi přijde dost málo, takže se nedivím, že jsi přibrala.. někdo přibyde hodně ze začátku a pak už to tak hrozný není, někdo obráceně, každej to má jinak, ale rozhodně bys měla mít i dost bílkovin, sacharidů, tuků, prostě všech živin a vitamínů!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 10:50

@darekp 50 je moje váha od poberty a jsem zdravá jako řípa. Neznám lékaře. Nemyslím, že by to byla podváha. :oops:

Pokusím se tedy vymyslet jídelníček lehký, ale se všemi živinami. Ráda bych se prostě dostala na těch 55 třeba a to si ještě pár týdnů držela :oops:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama