Reklama

191 cm a 58 kg?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirgla
Povídálka 34 příspěvků 06.09.18 18:02
191 cm a 58 kg?

Moje kamarádka má 58 kg a připadá jí to dostatečná a normální váha… vím že já se svou malou váhou nemám co říkat ale přijde mi to málo… nejvíc prý měla 73kg ale zhubla. Když jsem jí to říkala tak se zasmála, řekla že je to normální běžná váha a že chce mít 55kg. Dozvěděla jsem se ale že její cíl byl kdysi 65 pak to ale posunula na 60 a nyní 55. Mám strach že bude chtít mít ještě míň. Je dost hubená, kost a kůže… přesto jí to nestačí. Může se jednat o anorexii? Viděla jsem fotky kde měla kolem těch 70 a i tam se mi zdála dost hubená ale teď už jí jdou hodně vidět kosti… kolik by měla vážit a jak jí mám pomoct? Moc se v tom nevyznám… poslední dobou jsem jí ani jednou neviděla nic jíst kromě jablka a salatu. Mám o ní strach. Je nám oběma 17

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 06.09.18 18:08

@Mirgla No a jak jí? Někdo může žrát doslova jak kombajn a je kost a kůže a někdo se jen podívá do lednice a už má 10kg nahoře :nevim: Jestli cíleně hubne, tak je blázen. Na tuhle výšku musí vypadat šíleně s touhle váhou :nevim: Aha, už dočítám že nejí, tak to je špatně, hodně špatně. Její rodiče nevidí jak je hubená a že nejí?

Mirgla
Povídálka 34 příspěvků 06.09.18 18:16
@arinecka píše:
@Mirgla No a jak jí? Někdo může žrát doslova jak kombajn a je kost a kůže a někdo se jen podívá do lednice a už má 10kg nahoře :nevim: Jestli cíleně hubne, tak je blázen. Na tuhle výšku musí vypadat šíleně s touhle váhou :nevim: Aha, už dočítám že nejí, tak to je špatně, hodně špatně. Její rodiče nevidí jak je hubená a že nejí?

To právě nevím… její rodiče neznám. Ona tvrdí že jí doma ale když jsme byli se třídou na pětidenním pobytu tak jedla oběd jen jednou a to jen půlku a pak ho buď vynechala nebo si dala do pusy dvě lžičky. Snídaně vynechala skoro všechny. Svačiny neměla ani jednou a na večeři taky vůbec nebyla. A ještě jsem ji viděla jak si dává nějaké prášky na hubnutí…

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 06.09.18 18:22

@Mirgla Takže nejí skoro vůbec. Tak to někomu řekni, třeba učitelce. Tohle není sranda a mohla by dopadnout hodně špatně. Ona si to neuvědomuje a je potřeba aby jí někdo pomohl, než bude pozdě.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 06.09.18 18:23

Uednou zkolabuje a pak se to zacne treba resit.

Ou
Kelišová 5088 příspěvků 06.09.18 18:31

Pro poruchy příjmu potravy není ani tak důležitá reální hmotnost, ale především vztah sama k sobě.

Pokud se nenávidí, pokud nemá ráda svoje tělo, pokud má pocit, že nějakou hodnotu bude mít až jako hubená, pokud nezvládá jíst tak, aby její tělo mělo všechno co potřebuje, pokud se drží nějakých obskurních pravidel, popřípadě střídá přejídání a trestání se za to přejídání, tak pak má poruchu příjmu potravy.

markytka3
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 06.09.18 18:35

v 17 letech 191cm? neni to uklik?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62907 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 18:37

No, smutnou pravdou je to, ze dokud s tim nebude chtit delat neco ona, tak ji nepomuzes. Leda přesvědčit rodice, at ji nacpou na léčení, zatim za ni mohpu ještě chvilku rozhodovat.

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 06.09.18 18:37

Zato ty máš 176 cm a 44 kg a všechny tvoje témata jsou o tom jak kdo vypadá a kolik váží…
Trošku kamarádky anorektičky?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62907 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 18:42
@pikola píše:
Zato ty máš 176 cm a 44 kg a všechny tvoje témata jsou o tom jak kdo vypadá a kolik váží…

Jo, tak v tom pripafe se mohou jit lecit spolu :mrgreen:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 06.09.18 19:02

Ahoj já za sebe vím že můžu sníst cokoliv a rychle to je pryč. 170 cm 45 kg. Byla jsem i pro jistotu na vyšetření a vše mi vyšlo naprosto v pořádku :hug:

Mirgla
Povídálka 34 příspěvků 06.09.18 19:12

Ano má 191 cm a je jí 17. Ale její táta má 206 a máma něco kolem 185… Její sestra má 13 a je možná už i vyšší než já. A její bratr má tři roky a vypadá na pět. Je to genetika…

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 06.09.18 19:18
@pikola píše:

Já měla neucelne v 17ti 57kg a stejnou výšku a byla jsem kostra…ale já zrala a nemohla přibrat…v 18ti se to zlomilo :lol: .
To musí být hnus 8o

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 06.09.18 19:20
@pikola píše:

Já měla neucelne v 17ti 57kg a stejnou výšku a byla jsem kostra…ale já zrala a nemohla přibrat…v 18ti se to zlomilo :lol: .
To musí být hnus 8o @Mirgla

Jinak já mám 176 a dcery otec 197, brácha od otce 205cm …dcera má teď 117cm v 5ti letech a je hranicce ale taková žirafa fakt nebude. Spíš má nadbytek somatotropinu…ta tvoje kamoska

4-1.cz
Stálice 89 příspěvků 06.09.18 19:31

To je úplně šílený, měla by mít cca 81kg a to už je člověk hubený v takovém poměru, že to úplně stačí. Ona má kousek na polovinu, strašné. Podle mě jak jí, tak tobě, hrozí smrt následkem tohohle chování a neřešení takového stavu a je na Vás, jestli jste opravdu smířené s tím, že můžete umřít a nikdo Vám už v určité fázi nepomůže. Zkuste si to někdy říct nahlas a zamyslet se, jestli opravdu stojí umírání v nemocnici za to vlézt se do jeansů XXS..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >