Strie na stehnech - zmizí to?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rena621
Ukecaná baba ;) 1261 příspěvků 06.09.18 13:46
strie na stehnach.

Udelali se mi ve 38tt strie na stehnach. Na brichu nic. Druhe tehotenstvi. Pro me novinka. Mazu se poctive. Stalo se Vam to a zmizi to?

Reakce:

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 06.09.18 13:47

@rena621 nestalo, ale bohužel nezmizí :? . Strie je vlastně jizva. Můžou trosku zesvetlit, ale zůstanou

rena621
Ukecaná baba ;) 1261 příspěvků 06.09.18 13:53
@katulka.k píše:
@rena621 nestalo, ale bohužel nezmizí :? . Strie je vlastně jizva. Můžou trosku zesvetlit, ale zůstanou
:,( sakra

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 14:05

Mam je od puberty. Zacala jsem tenkrat brat leky na epilepsii (proto anonym)a behem mesice jsem pribrala snad 10kg. Ale mam je svetle a myslim,ze si jich nikdo moc nevsimne,i kdyz jsem v plavkach. Ale v puberte jsem to nesla spatne (vzdy jsem byla stihla sportovkyne a tohle me dostalo).Ted jsem po dvou detech a udelaly se mi v tehotenstvi trochu na brise-nicmene hodne zesvetlaly a take nejsou moc videt. Doporucuji ale mazat i po porodu,maji tendence se delat i pri rychlem hubnuti. Doporucuji olej od welledy!

rena621
Ukecaná baba ;) 1261 příspěvků 06.09.18 14:27
@Anonymní píše:
Mam je od puberty. Zacala jsem tenkrat brat leky na epilepsii (proto anonym)a behem mesice jsem pribrala snad 10kg. Ale mam je svetle a myslim,ze si jich nikdo moc nevsimne,i kdyz jsem v plavkach. Ale v puberte jsem to nesla spatne (vzdy jsem byla stihla sportovkyne a tohle me dostalo).Ted jsem po dvou detech a udelaly se mi v tehotenstvi trochu na brise-nicmene hodne zesvetlaly a take nejsou moc videt. Doporucuji ale mazat i po porodu,maji tendence se delat i pri rychlem hubnuti. Doporucuji olej od welledy!

Epilepsie je tezka nemoc. Preji at se dari. Dekuji za typ. Doufam ze Vas bude trapit co nejmin.(nejlepsi uz nikdy) :kytka:

AnastazieB
Echt Kelišová 8361 příspěvků 06.09.18 20:30

Strie zůstanou, ale úplně vyblednou, takže nebudou vidět, neboj ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 21:51

@rena621 dekuji moc, mam to ve velmi lehke forme. Mela jsem par velkych zachvatu a pak se nasadily leky, rezim a je to ok. Zachvat nebyl uz snad 10let a leku beru minimum :palec: At strie vyblednou co nejvic!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >