Chybí mi humor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ponys
Povídálka 41 příspěvků 06.09.18 07:31
chybí mi humor

Ahoj holky, asi mám krizi středního věku (40)nebo co, ale nějak jsem zjistila, že se mi ze života pomalu ale jistě vytrácí humor, který jsem měla vždycky tak ráda. Najednou nejsou kolem lidi, které bych mohla nebo uměla rozesmát…v práci mám kancelář sama pro sebe a kolem kolegové pořád někde běhají a něco zařizují, takže se moc nevídáme. Doma stereotyp, manžel je dost vážný typ, moc se nesměje, ikdyž by se ostatní už popadali za břicha a tak jediný, s kým se dá občas zablbnout je 13ti letý syn. Kamarádky jsou všechny s nějakým trápením a tak mi volají aby se mnou něco vážného pořešily, takže na legraci nějak není prostor. Nebo mám kolem sebe lidi, kteří se sice smějí ale mě to nepřipadá vtipné a naopak. :? No, lze na to něco říct, než zkusit poznat nové lidi? Asi ne co?? :D

Reakce:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 06.09.18 08:45

Doporucuju vyrazit sama nekam do nove spolecnosti - treba nejaky novy konicek, co jsi vzdycky chtela vyzkouset. Poznas novou partu lidi, najdes si nove pratele, osvezi ti to zivot :palec: sama jsem to zazila zacatkem roku a nadseni stale trva :kytka:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1901 příspěvků 06.09.18 09:52

Nové prostředí, nové podněty a nový lidé. A nebrat to život tak vážně. Ono nic jiného asi nepomůže. ;)
Tak mě napadlo, kde se člověk celkem často nasměje je na jazykových nebo výtvarných kurzech. Panuje tam většinou uvolněná atmosféra. :)

vulpes
Kelišová 5040 příspěvků 06.09.18 10:57

já jsem takhle bez humoru, když jsem v prostředí lidí, kteří mi nesednou. Přesně jak píšeš - oni se smějí a já nechápu čemu…
Myslím, že to není o tobě, ale o tom, že ti nesedne to okolí a asi je na čase změnit partu - jak práci, tak třeba i přibrat nové kamarádky (třeba z nějakých zájmových spolků, jak už tu padlo, protože lidé se společnými zájmy často mají i ten humor společný).

Ale upřímně, ať to mám se svým okolím jakkoli, tak nejvíc humoru asi užiju doma se svým mužem. Právě ten stejný smysl pro humor nás asi nejvíc spojuje a drží nad vodou i v obdobích, kdy se třeba víc hádáme. Nemít ten humor doma, to by mi asi chybělo…

ponys
Povídálka 41 příspěvků 06.09.18 11:59

děkuju vám za tipy! :) Zjišťuju, že asi nejvíc mě trápí to, že humor nemáme doma…Smutné,že zjišťuju, že je pro mě lehčí rozesmát cizí lidi ale manžela ne.:( Ale s tím už mi asi nepomůžete. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >