Calvin Klein batoh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 05.09.18 19:18
Calvin Klein batoh

Ahoj, uvazuji nad koupi kozenkoveho batohu od teto znacky. Mate nekdo delsi zkusenost s kvalitou. Aby se mi batoh napr. nerozthl po mesici noseni. Dekuji za reakce. L.

Reakce:
Qwentin
Hvězda diskuse 64683 příspěvků 05.09.18 19:56
@Luucanam123 píše:
Ahoj, uvazuji nad koupi kozenkoveho batohu od teto znacky. Mate nekdo delsi zkusenost s kvalitou. Aby se mi batoh napr. nerozthl po mesici noseni. Dekuji za reakce. L.

Můžeš sem dát foto?

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 05.09.18 20:09
Ne bohuzel nee, videla jsem ho v outletu ve Sterboholech. Zajima me spis obecna kvalita Calvin Klein, jeste nic nemam, krom kalhotek. :)
@Qwentin píše:
Můžeš sem dát foto?
lilith1
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 06.09.18 12:36
@Luucanam123 píše:
Ne bohuzel nee, videla jsem ho v outletu ve Sterboholech. Zajima me spis obecna kvalita Calvin Klein, jeste nic nemam, krom kalhotek. :)

Já peněženku a trika a jsou super, i po letech stále drží tvar, ale byly kupované v Londýně ve značk.tak, že to nejsou žádné fake.

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 06.09.18 12:55

@lilith1 myslis, ze by to mohl byt fake? V outletu? V original obchode?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 06.09.18 13:29
@Luucanam123 píše:
@lilith1 myslis, ze by to mohl byt fake? V outletu? V original obchode?

To snad ne, ale poznáš to podle ceny.

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 06.09.18 13:35

@lilith1 Takze 3000 za batoh je ok, nebo malo?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 06.09.18 14:21
@Luucanam123 píše:
@lilith1 Takze 3000 za batoh je ok, nebo malo?
řekla bych, že ok
Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 06.09.18 14:39

@lilith1 Diky moc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >