Reklama

Calvin Klein batoh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luucanam123
Stálice 84 příspěvků 05.09.18 19:18
Calvin Klein batoh

Ahoj, uvazuji nad koupi kozenkoveho batohu od teto znacky. Mate nekdo delsi zkusenost s kvalitou. Aby se mi batoh napr. nerozthl po mesici noseni. Dekuji za reakce. L.

Reklama

Reakce:

Qwentin
Hvězda diskuse 61237 příspěvků 05.09.18 19:56
@Luucanam123 píše:
Ahoj, uvazuji nad koupi kozenkoveho batohu od teto znacky. Mate nekdo delsi zkusenost s kvalitou. Aby se mi batoh napr. nerozthl po mesici noseni. Dekuji za reakce. L.

Můžeš sem dát foto?

Luucanam123
Stálice 84 příspěvků 05.09.18 20:09
Ne bohuzel nee, videla jsem ho v outletu ve Sterboholech. Zajima me spis obecna kvalita Calvin Klein, jeste nic nemam, krom kalhotek. :)
@Qwentin píše:
Můžeš sem dát foto?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 06.09.18 12:36
@Luucanam123 píše:
Ne bohuzel nee, videla jsem ho v outletu ve Sterboholech. Zajima me spis obecna kvalita Calvin Klein, jeste nic nemam, krom kalhotek. :)

Já peněženku a trika a jsou super, i po letech stále drží tvar, ale byly kupované v Londýně ve značk.tak, že to nejsou žádné fake.

Luucanam123
Stálice 84 příspěvků 06.09.18 12:55

@lilith1 myslis, ze by to mohl byt fake? V outletu? V original obchode?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 06.09.18 13:29
@Luucanam123 píše:
@lilith1 myslis, ze by to mohl byt fake? V outletu? V original obchode?

To snad ne, ale poznáš to podle ceny.

Luucanam123
Stálice 84 příspěvků 06.09.18 13:35

@lilith1 Takze 3000 za batoh je ok, nebo malo?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 06.09.18 14:21
@Luucanam123 píše:
@lilith1 Takze 3000 za batoh je ok, nebo malo?
řekla bych, že ok

Luucanam123
Stálice 84 příspěvků 06.09.18 14:39

@lilith1 Diky moc

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >