Tetování na zápěstí

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lavazza2
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.09.18 11:01
Tetování na zápěstí

Ahoj lidi :)

Mám dotaz. Už jsem byla na konzultaci u tatéra a máme domluvený termín teď v sobotu. Chtěla jsem původně menší motiv berana na levé zápěstí )tam kde jsou vidět žíly) s krátkým nápisem nad tím - to mi moc doporučené nebylo, kvůli tmu že by šel nápis špatně vidět a dohodli jsme se na jednom tetování na levém zápěstí a ten nápis na druhém. Jenž jde o moje první tetování a mám dost obav z bolesti (nejsem srab, počítám s tím, ale myslela jsem že to budu muset vydržet jen na jedné ruce :D ). Známá mi říkala, že prý navíc tam kde jsou vidět žíly a tetuje se přes to místo, tak vzniká často infekce a je to prý jedno z nejbolestivějších míst pro tetování. 8o

Jaké byly vaše zkušenosti? Děkuji moc
A

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tarjei
Závislačka 4155 příspěvků 06.09.18 11:08

základní pravidlo, čím míň podkožního tuku na tom místě, tím víc to bolí. Mě to nejvíc bolelo zezadu na krku, přímo na páteři. nemyslíš spíš předloktí?

lavazza2
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.09.18 11:13
@Tarjei píše:
základní pravidlo, čím míň podkožního tuku na tom místě, tím víc to bolí. Mě to nejvíc bolelo zezadu na krku, přímo na páteři. nemyslíš spíš předloktí?

No vyloženě předloktí ne.. Mělo jít o kérku cca 5×5 cm a hned o místo pod dlaní.. viz obrázek, ale mě jde o nápis Acta non verba (což tatér doporučil spíše každé slovo pod sebe tzn. 3 řádky a na každé jedno slovo :D ) a na druhé ruce jsem chtěla ornament berana..

Tarjei
Závislačka 4155 příspěvků 06.09.18 11:23

@lavazza2 tam to bude bolet dost

Tyna-Terezka
Povídálka 20 příspěvků 06.09.18 11:25
Tetování

Dej na tatéra. Ten ti poradí nejlíp, pokud má natetovaného dost tak ví jak velké písmo zvolit na jakou část těla. Je to docela dlouhé takže aby se to tak vešlo musel by udělat opravdu malé písmo a byla by to spíš jenom čmouha která by z určité vzdálenosti prostě nešla přečíst. A vůbec se toho neboj, mám potetované obě celé ruce, záda i krk a opravdu to není tak hrozné :D krk bolí víc, tohle spíš tak brní ale nic co by vyloženě bolelo :) :srdce:

Příspěvek upraven 06.09.18 v 11:28

Mibopu
Nováček 2 příspěvky 06.09.18 11:25

Před nedávnem jsem si na to místo dala udělat tetování. Bolesti jsem se bála, ale k mému překvapení to bylo snesitelné - jen to „štípalo“. Rozhodně nic, co by člověk nevydržel :-)

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20097 příspěvků 06.09.18 11:34

Já osobně bych nechtěla mít na jednom zápěstí motiv a na druhém nápis, tím spíš, pokud to patří k sobě.
Já to mám třeba takto ;)
PS, písmo je rozmazaný, protože mi naprd fotí foťák, né protože by se to rozpíjelo :P

Příspěvek upraven 06.09.18 v 11:37

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20097 příspěvků 06.09.18 11:35

a bolestivost bych řekla, že žádný drámo. Na zádech to bolelo míň, na vnitřní straně nadloktí by to bolelo výrazně víc ;)
A pro mě je bolest součást tetování, kdyby to nebolelo, nejspíš bych to nechtěla :lol: :lol: :lol:

lany2
Stálice 65 příspěvků 06.09.18 11:38

Tu bolest ma kazdy jinak. Vubec neni pravidlo, ze tam kde je min tuku to bude vic bolet. Pokud mas tetovani dobre promyslene a opravdu ho chces - bolest neres. Me taky strasili ze na zebrech to bude bolet. Ale jen to brnelo a pres kosti se to brneni prenaselo, ale zadna nesnesitelna bolest. Naopak nejvic me bolely „boky“ pritom je tam mnohem vic tuku jak na zebrech. I kdyby ses zeptala tatera kde to nejvic boli tak ti nedokaze odpovedet. :lol:

Fazulina
Závislačka 3934 příspěvků 06.09.18 11:40

Mě tetování nebolelo, neb to místo tatér potřel (nebo postříkal???) nějakým anestetikem. Tak mi bylo řečeno. Je to už 10 let. nic jsem necítila, až k závěru, kdy to zřejmě přestávalo působit a i to bylo srovnatelné k tomu, když si holím noby depilátorem:).

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 06.09.18 11:41

Nebude to moc bolet, ale bude to hodne nepříjemné…

Ale pamatuj jednim to nikdy nekončí :lol:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20097 příspěvků 06.09.18 11:44

@Fazulina záleží tatér od tatéra i od motivu.
Jeden tatér, co znám, říká, že když mu přijde někdo namazanej Emla krémem na tetování „ksichtů“, tak je posílá domů. Protože kůže je jinak prokrvená a dělá mu to neplechu při tvoření detailů ;)

atinka77
Kecalka 120 příspěvků 06.09.18 11:46

Já si nechávala dělat tohle, jasný, že to trochu bolí, ale nic, co se nedá vydržet.. Mám i jiné, mnohem větší nad zadkem a to bylo podstatně horší, protože to trvalo několik hodin…další na klíční kosti… Tohle bylo za chvilku hotový;-). Neboj se ničeho, to dáš :-)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.09.18 11:48
@Mar__tanka1983 píše:
Já osobně bych nechtěla mít na jednom zápěstí motiv a na druhém nápis, tím spíš, pokud to patří k sobě.
Já to mám třeba takto ;)
PS, písmo je rozmazaný, protože mi naprd fotí foťák, né protože by se to rozpíjelo :PPříspěvek upraven 06.09.18 v 11:37

Hezký :palec: :palec: Nooo.. vyloženě ty tetování spolu nesouvisely.. Sice jsem chtěla mít ten nápis vodorovně nad ornamentem berana, ale jak jsem psala tatér mi to moc nedoporučil, takže ten menší nápis bude na druhé, zápěstí kde to líp vynikne.. berana mám kvůli sobě a babičce, co už tady není.. a nápis konkrétně Acta non verba mě a motivovat a nakopávat.. Hodně jsem vše dlouho rozmýšlela, velikost, barvu, kam, kolik, význam atd.. dospěla jsem k tomuhle..

kudlanka1
Kecalka 181 příspěvků 06.09.18 11:49

@lavazza2 Asi bych dala na tatera. Tak si nechcej udelat jedno a potom uvidis, jestli si udelas i to druhe :-).

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >