19DPO a ms nikde

Anonymní
9.2.21 10:04

19DPO ms nikde

Čau holky, dneska jsem už 19 DPO a ms nikde, mám ji zpožděnou 5 dnů. Dnes ráno jsem testovala dvěma různýma testama a nic- obyčejný mamatest i digitální clearblue… já si myslím že těhotná nejsem, ale občas tady narazím na to jak holky píšou že měly testy pozitivní až týden po ms… tak proto se ptám. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2042
9.2.21 10:10

A na co přesně se ptáš? Máme ti tu říct jestli si těhotná nebo ne když ti vyšel negativní těhotenský test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
9.2.21 11:28

Pokud ti test vyšel negativní, problém může být i jinde. Zkus test za pár dní opakovat a pak se obrať na gynekologa.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 17:59

@Dinocco zkusim, nejdivnejsi je ze me napriklad cele dopoledne boli bricho a zada jak uz by mela prijit ms a ted zas na vecer uplne klid… a tak je to uz asi 5 dnu… a myslim si ze kdybych byla v tom ze uz to test davno ukaze jestli jsem mela sex pred skoro 3 tydny… jsem proste zmatena co se deje :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:01

@PeBa12 ne, jen se ptam o zkusenosti… jsem jen zmatena co se muze dit, proto jsem tuhle diskuzi zacala

• Citovat
  • Nahlásit
Dinocco
9.2.21 18:11
@Anonymní píše:
@Dinocco zkusim, nejdivnejsi je ze me napriklad cele dopoledne boli bricho a zada jak uz by mela prijit ms a ted zas na vecer uplne klid… a tak je to uz asi 5 dnu… a myslim si ze kdybych byla v tom ze uz to test davno ukaze jestli jsem mela sex pred skoro 3 tydny… jsem proste zmatena co se deje :zed:

Tak tělo není stroj. Stačí stres, větší námaha, nemoc nebo cokoli a i na tomhle se to může projevit. Můžeš zkusit na gynekologii, tam ti řeknou víc.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat