Měsíc zpoždění

Anonymní
9.2.21 08:44

Úmysl později

Ahojky dámy potrebuju vědět jak jste to měly vy mám měsíc zpoždění MS. Dělala jsem si 3 t. testy všechny pozitivní a teď k věci je tu některá z vás co šla úmyslně dyl na gyndu stím? Nebyl to problém?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21103
9.2.21 08:49

Nechápu dotaz :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
9.2.21 08:49

Píšeš jak hotentot :mrgreen: pokud nemáš problémy, tak jdi klidně až za pár týdnů, ať v pohodě stihneš screening

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2253
9.2.21 08:53

Šla jsem tak, abych stihla první scr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
9.2.21 08:57

Cožeto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 09:03
@Anonymní píše:
Ahojky dámy potrebuju vědět jak jste to měly vy mám měsíc zpoždění MS. Dělala jsem si 3 t. testy všechny pozitivní a teď k věci je tu některá z vás co šla úmyslně dyl na gyndu stím? Nebyl to problém?

jako že to tentokrát na gyndu vezmeš oklikou? Nebo že to v tom sněhu teď trvá dýl, než tam dojdeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17520
9.2.21 09:04

Nerozumět řeči tvého kmene :think:
Ptáš se, jestli musíš hned na gyndu? Stejně by tě objednali nejřív tak na 7-8tt, ale klidně můžeš i později, maximálně do 12tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
9.2.21 09:06

Píšeš hrozně. A za druhé: gynekologovi je naprosto ukradené, kdy tam půjdeš. Když zmeškáš screening, je to tvoje věc. Gynekolog tvoje dítě rodit ani vychovávat nebude. Takže je mu ukradené, jestli je zdravé nebo ne. To si musíš pohlídat ty. Ale pozor, někdy tě gynekolog může odmítnout, tím že bys neměla žádné kontroly, tak by si tě třeba nechtěl vzít na triko.

Jinak je běžné chodit na gyndu až když jsi tak kolem 8týdne, tzn tak měsíc po vynechané ms a pozitivním testu. Můžeš si tam zavolat a domluvit se se sestrou, aby tě vzali později třeba přímo až na screening. Ten bych fakt radši nevynechávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
9.2.21 09:07

Ty tatar?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17215
9.2.21 09:31

Co to? Si tam jdi kdy chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
9.2.21 09:34

Nemusíš tam utíkat hned po vynechané ms. Je to na tobě. Já šla skoro 3 týdny po vynechané ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21277
9.2.21 09:34

I tohleto se mnozi… 8o :roll:

Naprosto nic nerikajici nadpis diskuse a poskladat vetu tak, aby to davalo smysl, to taky neumi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7500
9.2.21 09:42
@Věčně naštvaná píše:
jako že to tentokrát na gyndu vezmeš oklikou? Nebo že to v tom sněhu teď trvá dýl, než tam dojdeš?

Taky mě napadlo něco podobného. :mrgreen:

Ale tedy k dotazu. Bylo to myšleno, jestli někdo šel na potvrzení těhotenství později? Co to ale znamená později? 3-4 týdny po vynechání ms je to tak akorát. Když někdo letí hned po pozitivním testu, je to zbytečně brzy. Na ultrazvuku stejně není nic moc vidět, není ještě srdeční akce = nemůže se potvrdit první úspěch. Bylo by žádoucí návštěvu stihnout tak do 6-7 týdnů po vynechání ms, aby ses mohla objednat na prvotrimestriální screening, který může odhalit postižení plodu. Později bych první návštěvu rozhodně nedoporučovala. Ale jsou takové, které těhotenství odhalí později, v dřívějších dobách se ta gynda neřešila a taky se ženám ty děti narodily. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 10:42

Já vám děkuji že jste tak milé tady vůbec nejde o špatně poskládané větě jen o nechápajicí lidi otázka byla myšlena stručně, že já se vůbec na něco ptala pardon že jsem vás otravovala dotaz byl slušný tak vy by jste měli být taky mnohý z vás to nejspíš neumí mějte se posílám lásku :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
64315
9.2.21 10:56

Jo,.. Nevidím důvod tam chodit hned.. Klidně až před prvním screenem, problém s tím nikdo neměl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat