19m a najednou problém s usínáním

6225
1.10.20 14:36

19m a najednou problém s usínáním

Ahoj všichni!
Potřebuju poradit, co s tím naším malým satanem.
Celou dobu pěkně usínal, po obědě jsem se s ním pomazlila, dala pusu, uložila do postýlky a mohla jsem odejít, on sám v klidu usnul. Stejně tak i večer. Po obědě spal klidně 3hodiny a kolikrát jsem ho i musela budit.
Teď poslední týden má najednou se spaním hrozný problém. Dneska už jsem to po dvou hodinách uspávání vzdala a jen s hrůzou čekám, kdy odpadne.
Máte někdo nějakou radu co s tím? :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
400
1.10.20 15:53

U nás zuby nebo příliš mnoho emocionálních zážitků za den = spánek na dvě věci, a to má dítko 2,5 roku. Jinak zuby rostou pod dásní a u nás stoličky zlobily třeba i 1 měsíc v kuse a spánek tomu odpovídal, často třeba má 14 dnů spánek hrozný, pak je zase klid měsíc či dva a pak znovu. Ty emocionální zážitky jsou spíše tak na 1-2 dny špatného spánku, ale zuby jsou na týdny, kdy je spánek opravdu hrozný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6225
1.10.20 16:17

@PETRAKIM díky za tip, ale zubama to myslím nebude. Čtyři stoličky už má vyrostlé a nikdy se zubama problém neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12669
1.10.20 21:13

A v kocaru neusne? Ja mam teda uz dvouletaka, ale uz nejakou dobu usina jen v kocare, nebo v aute…doma vyjimecne. Kdyz prselo a nesli jsme ven, tak nekdy I nespal…jednak se doma min unavi, nez kdyz lita ven, jednak se nechtel nechat uspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6225
1.10.20 22:00

@beruska9 v kočáru právě moc zvyklý není. Od necelého roku spí jenom v postýlce. Vůbec nevím, co mu teď mohlo tak zamíchat s tím spánkem. Dneska jsme byli dopoledne dvě hodiny venku-chodim ven bez kočáru, takže odpočatý určitě nebyl. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12669
2.10.20 08:28

@Starrky : tak ono se to stava, ze se to zmeni, nekdy se da duvod identifikovat (treba ty zuby, zmena denniho rytmu, intenzivni zazitky, kdy mozek ma problem vypnout apod), nekdy ne :nevim: Pokud chces udrzet ten rezim, davej lehnout, muzes treba pustit nejakou jemnou hudbu nebo pohadku, ale at odpociva, at uz usne nebo ne…pokud to teda pujde. Nekdy to je takova faze, ktera prejde a zase se to vrati do normalu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 08:37

@Starrky třeba přestává potřebovat spánek ve dne… Nenutila bych ho. Když nechce spát ať nespí… I za tu cenu že bude večer třeba trochu pretazenej…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama