19tt váha a velikost břicha

Anonymní
7.1.21 11:01

19tt váha a velikost břicha

Ahoj chci se zeptat… Jsem v 19tt a přijde mi že mám břicho takový hodně vypouklý dobredu…vůbec mi nejde do stran a hlavně je to taková hruška… většina maminek má takový pěkně kulatý…myslíte že je to ok…a taky ne trápí váha… Na začátku jsem kvůli zvracení shodila skoro 10kg a nemůžu pořádně nabrat… Vždycky mám o půl kila víc pak zas míň… A to jim normálně a navíc mám klidovej režim takže ani nic nedělám… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.1.21 11:02

Ještě přikládám foto břicha

• Citovat
  • Nahlásit
219
7.1.21 11:08

Nechápu tuhle mánii porovnávání břich. Když ti někdo řekne, že ho máš malé, nepěkné, šišaté, co s ním půjdeš udělat? Každá jsme přece originál, každá máme jiné tělo. Mě třeba břicho ve 22tt šlo pořád jen dopředu, zezadu nejde poznat, že jsem těhotná. Nejsem rozkydlá, naštěstí. Na nevolnosti jsem trpěla taky, ale nijak extra jsem nezuhubla, přibrala jsem asi 6kg. Břicho mám někdy šišaté, někdy placaté, někdy vypouklé. Záleží na tom, co sním, jak se miminko zrovna uvelebí. Vždyť je to snad úplně jedno jaké máš břicho, ne? Hlavně, že uvnitř břicha je všechno v pořádku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
7.1.21 11:14

Proc by to nebylo ok? 🙈
Kazda postava je jina a kazde bricho je jine.
To by me v zivote nenapadlo, rozebirat jestli mam bricho takovy nebo makovy.

A vahu taky neresim, jsem taky 19tt a vahu mam stejnou jako pred otehotnenim, mozna jsem i lehce v minusu.
Pokud je v brisku vse v poradku, tak nema smysl se nejak “prezirat” a snazit se nabrat za kazdou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9867
7.1.21 11:18

Osobně tě nechápu. Já nabrala v těhotenství 30kg a můžu ti říct, že bych to měla raději jako ty. Rok a půl jsem to dávala dolů. Břicho jsem měla taky takové, do stran my šlo až poslední dva měsíce. Měla jsem ho vysoko a do špičky. To ovlivňuje i to, jak máš pevné břišní svalstvo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61712
7.1.21 11:29
@Anonymní píše:
Ještě přikládám foto břicha

Normální břicho, klid. Jinak buď ráda, že nenabírás nějak šíleně, váhu moc neřeš.. Já měla cca 16 týdnu stejnou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8161
7.1.21 11:35
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat… Jsem v 19tt a přijde mi že mám břicho takový hodně vypouklý dobredu…vůbec mi nejde do stran a hlavně je to taková hruška… většina maminek má takový pěkně kulatý…myslíte že je to ok…a taky ne trápí váha… Na začátku jsem kvůli zvracení shodila skoro 10kg a nemůžu pořádně nabrat… Vždycky mám o půl kila víc pak zas míň… A to jim normálně a navíc mám klidovej režim takže ani nic nedělám… :roll:
Na gynde je vše ok podle lékaře?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
972
7.1.21 11:37

Vůči tělu je to břicho hodně drobné, ale tak co s tím, že… :nevim: Jsi teprv 19tt, to se dofoukne. :) Taky je možné, že to je tím, jak jsi v počátku zhubla - to vypadá, že jsi zhubla hlavně z břicha, ostatní zůstalo, tak to je trošku nepoměr. Ale teda nijak bych se tím neznepokojovala. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
7.1.21 11:48

A s jakou váhou a výškou jsi začínala a kolik máš teď? Vypadáš na typ hrušky a nijak vychrtlá nejsi, tak bych byla v klidu. Naopak můžeš být ráda, že jsi zhubla :wink:.
Já jsem 21tt a břicho mám určitě menší a 3 kg nahoře. Neboj, ono to ještě vyleze a i ty kila stoupnou. 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
7.1.21 11:49

Důležité je, jestli je v pořádku obsah. Pokud ano, tak bych velikost a tvar břicha neřešila. Já ho taky nemám kulaté, ani v prvním těhotenství jsem neměla. I těsně před porodem jsem ho měla jakoby rozdělené na horní a dolní „špek“. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
7.1.21 12:49

Za měsíc bude vypadat zase úplně jinak ;)
V prvním těhotenství nešlo poznat zezadu že jsem těhotná až do porodu, jen podle chůze. Teď ve druhém to samé. Mimco je v pořádku, tak není co řešit.
A bříško vylezlo až hodně pozdě. Na 2.scr. si doktor podle velikosti myslel, že jdu na 1. a pak se hrozně divil, jak je mimčo veliké :mrgreen: nějakým způsobem neslyšel ani mě ani sestru říkat, že jdu na 2. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 12:49

@Annabela11 no mám hraniční čípek tak musím ležet ale jinak jo…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 12:51

@Lil Kitkatt před těhotenstvím jsem měla 62 teď mám 55 ale už to tak držím asi dva měsíce.. na stejný váze..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 12:54

@listento děkuju..když mě spíš děsí jak je pořád takový jako napjatý…tím jak leze jen dopředu… No nic s tím stejně neudělám… Jen mě zajímalo jestli to měl někdo podobně…

• Citovat
  • Nahlásit
8161
7.1.21 13:19
@Anonymní píše:
@Annabela11 no mám hraniční čípek tak musím ležet ale jinak jo…

Pokud je mimi ok tak je blbost řešit velikost břicha. Me začalo břicho růst někdy kolem 6m. Kamaradka měla břicho už začátkem 4m

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat