1. dítě ve 39 - IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lůca75
Povídálka 15 příspěvků 03.11.14 20:21
1.dítě ve 39 - IVF

Ahoj ženy, zdravím všechny diskutující a nadhazuji moje osobní téma. Je mi 39, 1.IVF se embrya rozpadla - bez transferu, nyní jsem po 2.IVF v Reprofitu, ET 28.10., nyní čekám jak se to chytlo - těh. test dělám 9.11. Nicméně vajíčka už nemám kvalitní, tudíž i embrya byla opožděná a já začínám špinit a jdou na mě už 2.den chmury. Je tu někdo s podobnou zkušeností? Ideálně s dobrým koncem:) Potřebuji pokec, partner to nepobírá, a já se mu ani nedivím :) Díky, Lucka, Brno

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 20:26

@lůca75
Osobně s tím bohudík nemam zkušenost ale moje kamarádka… no po 4 nepodařeném ivf se jí snažim bejt oporou, povzbudit ale nejde to. Letos jí bylo 40, mam o ní strach, nezvládá to.

lůca75
Povídálka 15 příspěvků 03.11.14 20:28

No to se nedivím, já pořád věřím, že to se mnou dopadne dobře…

lůca75
Povídálka 15 příspěvků 03.11.14 20:29

Mám ještě 2 další pokusy, přičemž 4.pokus by už byl s darovaným vajíčkem. Ale na to nechci myslet, to je špatný nastavení hlavy :)

lůca75
Povídálka 15 příspěvků 03.11.14 20:30

A co má v plánu ta tvoje kamarádka? Co bude dělat? Zvažuje adopci, nebo jak?

Tsambika
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 03.11.14 20:48

Mé kamarádce se zadažilo ve 39 letech po 2 ivf - kvůli věku(spěchalo se) byla zavedena 3 embr. a všechna se uchytila. V car jí pak doporučili třetí odsát. Má dvojčata kluky. Po stimulaci nikdy neměla moc vajíček, při prvním ivf snad jen jedno.

lůca75
Povídálka 15 příspěvků 03.11.14 20:55

Tak tomu se říká úroda :) to je moc hezký příběh - věřím, že podobný se píše i mě. Díky

Čajová.panenka
Kecalka 122 příspěvků 03.11.14 21:18

Je mi sice o 2 roky méně, ale mám malou holčičku z IVF. Je to opravdu nádhera být maminkou, tak ti držím palce, ať to vyjde. Když ne teď, tak to bude příště. Se mnou byly na transferu i starší ženy, takže nemysli na svůj věk. Já doufám, že mi vyjde ještě jednou jedno miminko příští rok. Hodně štěstí!

ladule1
Nadpozemská drbna 27346 příspěvků 03.11.14 21:30

Ve 40 letech jsem otehotnela po zavedení zmrzlých embryí po 3.IVF.
Spinila a i krvacela jsem do 10.tt.A vše dobře dopadlo :lol:
Přeji aby to bylo tak i u Tebe.

Brenda27
Nováček 1 příspěvek 04.11.14 10:06

Zdravím Čajová panenko! Musim říct, že na tuhle odpověď slečna(nebo paní) určitě čekala! že teď už bude totálně v pohodě! Určitě do týhle doby ještě od nikoho neslyšela, že je nádhera být maminkou!! Tak hodně štěstí příští rok, je určitě nádhera být dvojnásobnou maminkou! :D :D

lůca75
Povídálka 15 příspěvků 04.11.14 19:21

Děkuji za podporu ladule1 - bohužel to už pomalu balím - začíná to být jasná menstruace :( Ach jo…takže zpátky na značky a znova…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >