2 dny po ET

468
1.6.20 20:05

2 dny po ET

Ahojky, jdu si pro radu ???? Dnes jsem 2. den po mém prvním ET a včera tak jsem měla na kalhotkách kapku krve, od té doby nic ani žádné potíže. Jen mě poboliva břicho a sem tam cítím bodání, nebo píchání… Je tohle v pořádku? Jinak se snažím stále ležet, být v klidu a doufat ❤️ Děkuji

Příspěvek upraven 02.06.20 v 18:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3036
1.6.20 20:10

Myslim si ze jestli nekrvacis tak je to v cajku. Drzim ti palce aby to vyslo. Jinak paradoxne, moje prvni a druhe ivf po et jsem jen lezela, zadny sex a dopadlo to spatne. Pri 3 ivf jsem fungovala normalne doma, i jsem pomahala na baraku se drevem sex jsem mela s muzem 2 den po transferu a povedlo se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
1.6.20 20:14

@Safrik Krev žádná právě… Děkuji moc, musím doufat :heart:️ Tak to je taky dobrý, ono je to asi jedno jestli ležím nebo budu uklízet, dopadne to tak jak má :) Je to zajímavé jak někdo říká že by měl člověk dělat to co normálně a jiný říkají zase že se má ležet… Každý si přijde na to své :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1306
1.6.20 20:48

@Adri56 já jsem taky po transferu zakrvácela, na výsledek to nemá vliv. Hodně štěstí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
1.6.20 20:54

@kavenka Tak snad to bude dobrý, to byla fakt malá kapka a od té doby nic, tak nevím jestli to může být hnízdění nebo něco jiného, ale přijde mi to brzo na hnízdění ne? 5 denní embryo 2 den Et. Nebo může to být? :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1390
1.6.20 23:04

@Adri56 běžně to bývá od katetru, pokud je to jen kapička, můžeš být v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
2.6.20 11:49

@Berry77 jo bylo to jen jednou a trochu. Tak to snad nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1390
2.6.20 12:10

@Adri56 stává se to. Držím palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
2.6.20 18:07

@Adri56 Ahoj, dnes jsem druhy den po prvním ET, funguju normálně, ale když začne trochu pichat, tak si na chvilku lehnu. Myslím ze je důležité poslouchat své tělo. Kapka krve nemusí znamenat nic strašného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
2.6.20 18:15

@Matchplus Já dnes 3 den po Et a byla jsem konečně na chvíli venku :grin: Už mě doma úplně bolela hlava… Ale do včera jsem poctivě furt ležela a teď už asi začnu trochu fungovat :slight_smile: Nejraději bych už testovala :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
2.6.20 18:32

@Adri56 No, ono to snad ani nejde jen ležet :think: Taky je lepší mít něco na praci než na to neustále myslet. :zed: Nevím jak ty, ale já mohu testovat min 12 dni po ET, dřív to stejne nemá cenu. Do jakého CARu chodíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
2.6.20 18:40

@Matchplus Přesně, nejde na to myslet pořád. Hele do Prahy do Gennetu na Letnou a ty? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
2.6.20 19:18

@Adri56 Chodíme do Cube na Praze 6, máme to kousek a mají dobre výsledky. Sice drahota, ale když chce člověk mimco a nejde to prirozene, tak čert vem peníze, ze? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
2.6.20 20:22

@Matchplus Jo o tom jsem trošku slyšela :) Hlavní že tam jsi spokojená, já jsem v Gennetu taky docela spokojená, jojo sice to stojí dost ale co se dá dělat, touha po miminku je silnější než peníze :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
2.6.20 20:41

@Adri56 Musíme věřit ze vše dobre dopadne :srdce: :srdce: Jak dlouho se snažíte? Já toho snažení za sebou mám už poměrně hodně. Bohužel nikdy to nedopadlo dobre. Teď máme vajicka od darkyne a věřím, doufám, ze takto máme šanci dostat se k vytouzene rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama