2letá vstává v 5 ráno

1558
17.10.19 07:20

2 leta vstava v 5 rano

Ahoj, poradte mi, jak ji prodlouzit spanek :roll: of narozeni chodi spat v 19 hodin. Vzdy se budila kolem 7 pul 8. Pres den spi 1× prumerne 1,5 hodiny po obede. Ale poslednich 14 dni se zacala budit kolem pul 6 a ted uz nekolik dni v 5 rano. Budi se brekem a breci a krici mami, dokud neprijdu. Nevytahuju ji, necham v postylce, lehnu si k ni a ze budeme spinkat, ale uz ma proste rano. Uz neu a chce jidlo, piti, hrat si… ted se bude menit cas a my budeme zrejme vstavat ve 4 a me uz klepne. Jsem kazdy rano nasra.. nevyresil jste to nekdo nejak? Zase se mi nechce ji davat vecer dyl. To jsem udelala pred par dny o pul hodiny a od ty doby se budi v 5. Dekuju za zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14522
17.10.19 07:31

Obávám se, že to nezměníš. Mě takto vstávaly obě děti a na nic jsem nepřišla. Naučila jsem je od cca 3 let, že se zabaví sami a já pospávala dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
17.10.19 07:33

@nozu toho se bojim… kdyby aspon rano nervala, to je budicek na mrtvici. Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
17.10.19 07:34

Neudelas nic, ma proste takovy obdobi. My se doma stridame s manzelem ve vstavani, kdyz ma nase dite takovy moresy.. Nebo mu zcela nevychovne pustim televizi a jeste si u toho hodinu sdrimnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
17.10.19 07:35

Syn tak taky vstával. Já se s ním přesunula do obýváku, dala mu snídani, zapla pohádku a este sem u toho napul drimala na gauči :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
17.10.19 07:37

:nevim: nekdo je spac, nekdo ranni ptace. Dela to chvili, treba se to jeste zmeni, ale taky nemusi a nenadelas s tim nic. Jedna dcera mi taky vstava po 5.h, presne nevim, protoze si hraje a je uplne jedno, v kolik jde spat vecer. Uz ji je 6 a porad je to ranni ptace. Mam rano budik na sestou a ona uz je oblecena a nachystana do skoly, zatimco ja se jeste hodinu startuju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19443
17.10.19 07:38

@Lumíkovec moje dcera tak jednu dobu vstávala také kolem těch 2 let, ale po pár měsících se to zase přetočilo a spala většinou do 7 - 7.30, takže třeba se to zas změní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
17.10.19 07:39

@Kriss Tina @Pajka89 hmmmm, to delam taky. Teda snidani ji dam nejdriv za hodinu, porad doufam, ze se nauci spat dyl, tak ji nechci navyknout na jidlo v pul 6… ale telka samozrejme bezi a ja cumin s ni, uz neusnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
17.10.19 07:40

Taky jsme meli takové období a museli jsme to prezit, nic nezabralo. Akorat jsem se ho snažila aspon do 6 udrzet treba v posteli s knizkou, vetsinou jsme se stejně presouvali k pohadkam, ja se tam snažila probrat a nabirala sily na cely den, to uz nespal pres deln. U nas je to se spankem tezke od narození, jsou mu 3 ja marne vyhlizim den, kdy spanek bude bezproblémový..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
17.10.19 07:40

@tartaletka ja taky nejsem extra spac, ale tohle je i na me moc 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1868
17.10.19 07:45

U syna jsem měla něco podobného, zkoušela jsem všechno možné - dávat spát dříve/později, odpoledne méně/více a nic nezabralo. Vzdala jsem to a ráno si četl nebo se mu pustily pohádky, protože je brzo ráno a to, že on je vzhůru neznamená, že bude budit ostatní. Začal spát déle až teď ve 4 letech. Dcera je něco podobného a rovnou to vzdávám. Odpočítávám až bude mít jako bráška a já se konečně vyspím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10101
17.10.19 07:47

Zlatá pátá, u nás se vstávalo ve čtyři. Chodí spát kolem 19.hodiny. Kolem roku a půl si to protáhl mezi 5. a půl šestou. Teď mu budou dva, přestala jsem ho dávat spát přes poledne, hodinu a půl jsme uspávali a spal třeba jen 30 minut. Večer pak i dvě hodiny usínal, mlátil sebou, kopal a nezavřel klapačku. Od zrušení toho denního spánku usíná během pár minut a spaní si protáhl. Vstává mezi 6. a 7. Moc se s tím dělat nedá :nevim: :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.19 07:58

Taky jsme to tak měli. Nenaděláš nic. Syn chodil spát okolo deváté, dřív prostě neusnul. Uspávali jsme každý den v průměru hodinu. Ráno vstával mezi 4 a 5. Někdy i v půl čtvrté. A přes den se často stalo, že ani ťuk. Nechápala jsem, jak může tak malé dítě takto fungovat. Já dospělá jsem potřebovala víc spánku než on. Bylo to těžké, ale přežili jsme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
17.10.19 08:10

Tak takhle mi vstaval syn 2 roky. Stal v postýlce každý den v půl paty ráno a říkal: mamo vej ( mamo vstavej :mrgreen: ). Říkala jsem mu: ty malej hajzliku, počkej, až vyrostes, budu te taky budit, ať víš, jaký to je :mrgreen: :mrgreen:. No a co myslíš? Dnes je mu 18, o víkendech chrape do tři a já ho nebudim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
17.10.19 08:15

Zmetci 😕 ok, vidim, ze muze byt i hur, nechame tomu volny prubeh. Proste rano pustim pohadky a nazdar.. dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat