2 ovulace v jednom cyklu

1097
9.2.16 16:05

2 ovulace v jednom cyklu

Ahoj holky, jdu si pro radu.. V soboru jsem nyla 6dc, dost me bolel podbrisek, mela jsem ovulacni hlen (poznam to protoze jinak nemam zadny) ovulacni test byl pozitivni. Dalsi dva dny testy uz slably v pondeli tam druha carka temer nebyla, podbrisek ale boli neustale, tak jsem otestovala i dnes a je zase pozitivni.mela jste to takhle nektera? Vetsinou mivam ovulavi 13dc tak na to koukam zas jako blazen…
Dekuji za zkusenosti.
Hezky den Tereza :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6361
9.2.16 16:07

Opravdu byly obě čárky stejně silné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1097
9.2.16 16:10

@SlecnaSally jako pri te prvni nebo ted? Tu prvni mam 100% poznam ji na sobe, hlavbe po ni den hlen zase vymizel..zustaly jen ty bolesti…a dneska uz je zas vyrazna..zkusim tady hodit foto ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1097
9.2.16 16:14

Ten vrchni je ze soboty, uz je trosku vybledly a spodni je jeste mokry ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
9.2.16 16:19

No vypadají stejně..Takhle brzo po sobě dvě ovulace být můžou jestli se nepletu :nevim: Pak právě můžou být dvojčata.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1097
9.2.16 16:23

@SlecnaSally no po vice jak rice snazeni by to bylo moc velke stesti :-)) dvojcatka bysme chteli ale uz nedavam nadeji prirozene ani jednomu natoz dvema :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
9.2.16 16:37

Měla jsem to tak jednou, poznám to na sobě podle bolestí. V té době jsem si dělala i ovu testy, tak jsem to u té druhé bolesti zkusila a ono opravdu. Ale nic z toho nebylo. Otěhotněla jsem až několik let pom tom. Taky jsem pak na netu hned hledala info, zda je to možný. A je :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15935
9.2.16 19:15

Me teda ten vrchní nepřijde jako pozitivní test dělám si ovu testy více jak půl roku a nikdy mi pozitivní nevybledl…
Ale jinak dvojta ovulace v jednom cyklu byt muže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1097
9.2.16 19:30

@aknah31 on ne ze by vybledl spis jak zaschnul a ja jsem ho mela na policce tak mi prijde ze je zapraseny… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15935
9.2.16 19:42

@TerezaRyš jak říkám dvw ovulace v jednom cyklu jsou možné ale me ten sobotní proste nepřipadá jako pozitovni test.

Přikládá fotky listopadu a prosince. V listopadu jsem mela taky skoro pozitivní test 16 DC ale nakonec byl pozitivní az později. Já teda vzdy mela druhou čárku tmavší než kontrolní aby to byl pozitivní test. Ovulace u me nastává druhý den po pozitivním testu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama