2. trimestr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katrin1805
Nováček 8 příspěvků 30.12.18 12:13
2. trimestr

Ahoj holky,
jsem teď na konci 13. týdne a s těhotenstvím nemáme s partnerem žádné zkušenosti. Mám o 14 let mladšího bráchu, takže vím, jak to chodí po narození dítěte, ale nepamatuju si, jak se chovat k miminku od 2. trimestru - kdy na něj začít mluvit, jakou mu pouštět hudbu, jakým způsobem / směrem ho hladit atd.
Mohly byste mi prosím poradit?:-)
 Děkuju

Reakce:
Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 30.12.18 12:15

Doporucuji stahnout nejakou aplikaci,kde tohle vsechno popisuji ;) ja mela od nutriklub a byla skvela :kytka:

Kriss Tina
Kelišová 7112 příspěvků 30.12.18 12:22

Zas tak moc to nehrot :) zvuky miminko slyší až tak od poloviny 5. měsíce… Já jsem teď 19tt a začínám pozorovat že miminko reaguje na hlasitou hudbu. Hladit ho můžeš jak chceš, ve 13tt je ještě malinké, v hromadě obalů a pokud nejsi vyloženě vyhubla stejně miminko zatím nic neucítí…

Kukacka123
Závislačka 2854 příspěvků 30.12.18 12:24

@Katrin1805 ja zadne aplikace nemela a delala to podle citu (jen jsem si sledovala tydny na kalkulacce na netu a tam neco malo bylo) - hlazeni briska…a male jsem neublizila ;) jinak mluvit, zpivat a poustet pisnicky muzes kdy chces, rozhodne to neublizi. Ja na brisko mluvila a zpivala mu porad :) Jinak na netu nebo i z nejake te aplikace se doctes, kdyz miminko vnima a zacina slyset ;)

Taače
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 30.12.18 12:45

Dělej vše tak, jak jsi zvyklá, jen občas před spaním poklábos s břichem. Byla jsem celé těhotenství šílenej rapl, malá ode mě neslyšela jiné než sprosté slovo. A přesto se teď, 12. den života, uklidní jakmile začnu mluvit :srdce: Zpívat jsem jí nezpívala, na to ji mám moc ráda :lol: Ohledně hlazení, směr jsem fakt nikdy neřešila a nevypadá poznamenaná ;)

BelAir
Povídálka 16 příspěvků 30.12.18 12:57

Já to moc neřeším, břicho hladím kdy se mi zachce a jak se mi zachce (po jídle, u telky, když prcek řadí, atp), nějak pravidelne na břicho nemluvím. Říkám si, že přece to děcko nemůže poznat, jestli mluvím k němu o plysacich anebo s mužem o politické sitiaci :lol: :nevim: . Hlavně, že slyší nás hlas :palec: . Ale jestli to dítě poznamená nebo ne, to nevím, budu rodit za pár týdnů :jazyk: .

Kukacka123
Závislačka 2854 příspěvků 30.12.18 13:11

Ja maly v brise zpivala, hrali jsme na kytaru a ted to miluje, kdyz ji zpivame nebo hrajeme na kytaru. Vzdy se uplne uklidni a posloucha :srdce: nevim, zda je to tim nebo ne, ale verim, ze to proste pak uz vnimala, zvlast ke konci :) delej to podle citu…ja si proste treba zpivala ve sprse, u myti nadobi a tak :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >