Reklama

20. měsíc a špatně spí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 13:39
20 měsíc a špatně spí

Usíná úplně ukázkově, po večeři řeknu, že jdeme hají, ona už si bere dudlíčka, položí si hlavu na rameno, položím do postýlky, dám pití, medvídka, natáhnu kolotoč a odcházím. Než dohraje kolotoč je tuhá a nebo leží a v klidu usne. Cca do půlnoci většinou spí v klidu. Ale od půlnoci do rána se budí, pobrekává, cca co půl hodky, hodku k ní vstávám. Když si jí dám k sobě, cestuje, několikrát se praštila do zdi nebo spadla z postele. Taky se párkrát vydala na vandr po bytě :zed: takže to nejde. Dřív jí celkem uklidnilo, když jsem jí dala mléko, ale od té doby co musí pít buď sojové nebo bez laktozy, tak už to nefunguje, nevím proč. Už jsem zkoušela všechno možné, dávala jsem jí málo pod hlavu nebo naopak polštář navíc, různé materiály pižámek, jestli jí něco nškrabe, espumisan, probiotika jestli nebolí bříško. Calgel, nurofen jestli to nejsou zuby a dalších asi sto různých řešení příčin co mě napadlo… Už jsem pověsila i lapač snů ze zoufalsví a prostě efekt nula… nevím, jestli prostě potřebuje vědet, že tam jsem… ale zase mě nenapadá proč.. od narození nebyla jedinou noc beze mě… Prosím, jestli máte jakékoliv rady sem s nimi.. krom toho, že mě fakt trápí co jí je, tak se nutně potřebuji vyspat aspoň 6hodin v kuse, už to takhle trvá hodně dlouho a já mám fakt deficit jak tank :roll: děkuji za rady

Přečtěte si článek: Nespavost u dětí: Jak na časté buzení?

Reklama

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2653 příspěvků 15.12.17 13:41

A v kolik jde spát? a kolik toho naspí přes den?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 13:44

@Elishka1 spát jde mezi 20.-20:30 a přes den spí cca 2hodky, ale je to individuální, nekdy třeba jen hoďku.

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 15.12.17 13:59

Dala bych maximálně cucnout vody, žádná mléka a pokud už umí na nočník, tak bych ji vysadila.Muze se jí chtít čůrat, kakat. Zvážila bych, zda ji nebudí světlo, zvuky, třeba skroukani topení, zda tam nemá přetopené, jestli nemá moc těžkou večeři či moc pozdě.
Pokud máte problém s laktózou, klidně může mít i jinou intoleranci a může ji bolet bříško.

axlpol
Závislačka 2654 příspěvků 87 inzerátů 15.12.17 14:14

Ahoj, mě kluci tohle dělali do 26m, ted konečně první měsíc spím v tahu 6hod.Byla to hrůza, když připočtu těhotenství tak jsem 2,5roku nespala déle jak 3hod. :roll: 8o
Spí od 19hod.do půlnoci to šlo a potom se na střídačku budili, byla to žízeň, tma, špatný sen…spaní v posteli jsem zavrhla, už jsem neměla sílu chodit v polospánku několikrát za noc k nim do pokojíku. Takže jsem se vrátila k nim do pokojíku(spala jsem tam i dřív, ale jsem rozlámaná z matračky, chtěla jsem do postele)a jak žačli kňourat rozsvítila jsem jim takovou tu svítící želvu(co dělá na stropě hvězdičky)a stačilo to, byl klid a spali dál.
Měla jsem jí u ruky a jen zapla, neměla jsem sílu vstávat.
Přeju hodně štěstí at to přejde, podle mě to musí přejít, taky jsem zkoušela vše jednou pomohlo napít, podruhé dudlík, potom světýlko…ale snad je to u nás už pryč. První dva dny jsem se budila sama, co se děje, že spím nějak dlouho :mrgreen: :mrgreen: a ted skoro měsím spím :potlesk: ale nechci zakřiknout, včera už měl jeden špatné sny a zkuhral 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 14:28

@Helileli má ještě plínky, nočník nějak nechápe :mrgreen: na noc máme tmu, zkoušela jsem nechat rozsvíceno v chodbě, ale akorát jí to víc probralo :roll: s flaškou s čajem, vodou mi hodí a řve, netopíme vůbec je tam tak 21-22C, večeři jsem taky zkoušela všelijakou, houby platný :roll: máme potvrzenou intoleranci laktozy, vše mléčné jsme vysadili a problémy se uklidnili (měla průjmy), tak by to tím být nemělo :think:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 15.12.17 14:38
@Anonymní píše:
Usíná úplně ukázkově, po večeři řeknu, že jdeme hají, ona už si bere dudlíčka, položí si hlavu na rameno, položím do postýlky, dám pití, medvídka, natáhnu kolotoč a odcházím. Než dohraje kolotoč je tuhá a nebo leží a v klidu usne. Cca do půlnoci většinou spí v klidu. Ale od půlnoci do rána se budí, pobrekává, cca co půl hodky, hodku k ní vstávám. Když si jí dám k sobě, cestuje, několikrát se praštila do zdi nebo spadla z postele. Taky se párkrát vydala na vandr po bytě :zed: takže to nejde. Dřív jí celkem uklidnilo, když jsem jí dala mléko, ale od té doby co musí pít buď sojové nebo bez laktozy, tak už to nefunguje, nevím proč. Už jsem zkoušela všechno možné, dávala jsem jí málo pod hlavu nebo naopak polštář navíc, různé materiály pižámek, jestli jí něco nškrabe, espumisan, probiotika jestli nebolí bříško. Calgel, nurofen jestli to nejsou zuby a dalších asi sto různých řešení příčin co mě napadlo… Už jsem pověsila i lapač snů ze zoufalsví a prostě efekt nula… nevím, jestli prostě potřebuje vědet, že tam jsem… ale zase mě nenapadá proč.. od narození nebyla jedinou noc beze mě… Prosím, jestli máte jakékoliv rady sem s nimi.. krom toho, že mě fakt trápí co jí je, tak se nutně potřebuji vyspat aspoň 6hodin v kuse, už to takhle trvá hodně dlouho a já mám fakt deficit jak tank :roll: děkuji za rady

U nas to bylo velmi podobne - syn začal takto vyvadet v cca 21.mesicich, trvalo to několik tydnu…děs běs. A pak to přešlo takřka ze dne na den…myslim, ze to bylo zase nejake vývojové obdobi (u nas mozna spojené i s příchodem miminka). Zkusila jsem syna brát vic ven, nepoustet žádnou televizi, odpoledne driv budit, úpravu stravy…nepomohlo nic. Proste jsme to museli prezit.

Strecha
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 15.12.17 14:41

A nechce naopak klid, spat sama v pokojicku v postylce? Nekdy se budi i kvuli dychani ci funeni dospeleho… :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >