Přibírání po pivních kvasnicích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 26.10.18 10:23
2018 kg

Ahojte chci se zeptat da se pribrat po pivnich kvasnicích cetla jsem o tom na webu potrebuju pribrat aspon 10 kg nevite jak?? Jim pravidelne po 3 hod. a zatim nic jeste k tomu kojim.. :nevim: dost jsem zhubla necitim se takhle dobre :srdce:

Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 26.10.18 10:34

Nutridrink. Nevím jestli se může při kojení, ale když jsem kdysi po mandlích zhubla tři kila za týden, tak jsem je měla poměrně rychle zpátky díky nutridrinku. Jinak mně nejvíc chutnal banánový. A jsou dost drahé, ale prý pokud si zajdeš za dietoložkou nebo nutriční poradkyní nebo jak se to jmenuje, tak ti je může napsat i na pojišťovnu :palec:

Popokatepetla
Závislačka 3218 příspěvků 26.10.18 10:46

Tak zásadní je také co jíš, ne že jíš po 3 hod (to mi přijde docela málo, já jím skoro pořád :-D

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33699 příspěvků 10 inzerátů 26.10.18 10:48

Pivní kvasnice obsahují vitaminy skupiny B, které podporují chuť k jídlu, takže určitě budou při přibírání prospěšné. Zkus ještě mrknout na tuto diskuzi , zakladatelka také chce přibrat a nějaká doporučení dostala, takže nejen kvasnice, ale dostatek jídla s vyšší kalorickou hodnotou. A pokud chceš přibrat zejména na svalové hmotě, tak zapojit také cvičení, hlavně silové. Pro rady ohledně jídelníčku napiš i do této poradny .

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 26.10.18 14:17
@Popokatepetla píše:
Tak zásadní je také co jíš, ne že jíš po 3 hod (to mi přijde docela málo, já jím skoro pořád :-D

malo? :mrgreen: prave ja chci vic jist ale nejak to nedje zveda se mi pak zaludek a po kolika hodinach jis ty? ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >