28dni cyklus, kdy ovulace?

Anonymní
30.11.20 18:55

28dni cyklus, kdy ovulace?

Ahoj, chci se zeptat, jestli je možné při 28 denním cyklu mít ovulaci 9dc?
Dnes jsem 9dc zaregistrovala mokro v kalhotkách, hustší bílý výtok takový mazlavý (pardon) :oops:
Ovulaci poznám většinou podle bolesti a to je skoro pokaždé 14dc, ale to už je většinou bez toho výtoku..
tak mě to mate.. jestli se tělo na to chystá..
Snažíme se rok a měsíc tak zkoumam vše co se dá :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1691
30.11.20 19:04

Možné je vše, nejlépe ti to asi poví ovulační test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 19:21
@karmen1 píše:
Možné je vše, nejlépe ti to asi poví ovulační test.

To asi ano. Mám to vysledované, že to je kolem toho 14dc-15dc. Spis mě zajímá ten ovulacni hlen.. ze je takhle 5 dni před

• Citovat
  • Nahlásit
30995
30.11.20 19:40

Ten plodny ale neni mazlavy, je to takovy bílek. Mohlo to byt treba vykyv v ph nebo tak neco :nevim: ja mam dvanacty den cyklu u 28 denniho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 19:46
@PaníKadrnožková píše:
Ten plodny ale neni mazlavy, je to takovy bílek. Mohlo to byt treba vykyv v ph nebo tak neco :nevim: ja mam dvanacty den cyklu u 28 denniho

Když já ten bílek nemám nikdy mi přijde.. ovu mam potvrzenou testy i bolestmi.. a bílek nemám :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
30995
30.11.20 22:19
@Anonymní píše:
Když já ten bílek nemám nikdy mi přijde.. ovu mam potvrzenou testy i bolestmi.. a bílek nemám :nevim:

Tak jestli mas ovulaci potvrzenou 2×, tak nezkoumej vytok. To muze byt cokoliv. Kliiiid, mimino bude :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 08:18
@PaníKadrnožková píše:
Tak jestli mas ovulaci potvrzenou 2×, tak nezkoumej vytok. To muze byt cokoliv. Kliiiid, mimino bude :hug:

Děkuji :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
2160
3.12.20 10:29
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, jestli je možné při 28 denním cyklu mít ovulaci 9dc?
Dnes jsem 9dc zaregistrovala mokro v kalhotkách, hustší bílý výtok takový mazlavý (pardon) :oops:
Ovulaci poznám většinou podle bolesti a to je skoro pokaždé 14dc, ale to už je většinou bez toho výtoku..
tak mě to mate.. jestli se tělo na to chystá..
Snažíme se rok a měsíc tak zkoumam vše co se dá :,(

tez mam ovu hlen 3-5 dni pred samotnou ovulaci kdybych nemerila bt tak ani poradne nevim kdy ovulace je mam ji kazdy mesic jiny den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 11:25
Já mam pravé ten výtok nebo hlen třeba 4 dny a pak teprve me bolí v podbrisku :nevim:
@naka1911 píše:
tez mam ovu hlen 3-5 dni pred samotnou ovulaci kdybych nemerila bt tak ani poradne nevim kdy ovulace je mam ji kazdy mesic jiny den
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat