29.týden, špatné dýchání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolina14
Kecalka 310 příspěvků 27.01.19 10:52
29.týden, špatné dýchání

Ahoj budoucí maminky, nebo maminky, jsem ve 29.týdnu, přidaly se takové potíže, špatně se mi dýchá, nemůžu se dodechnout, přitom tlak 110/70,tep 73, měly jste to některá? Děkuji za Vaše odpovědi

Reakce:
carola
Kelišová 7258 příspěvků 27.01.19 10:54
@Nikolina14 píše:
Ahoj budoucí maminky, nebo maminky, jsem ve 29.týdnu, přidaly se takové potíže, špatně se mi dýchá, nemůžu se dodechnout, přitom tlak 110/70,tep 73, měly jste to některá? Děkuji za Vaše odpovědi

Já to měla. Ulevilo se mi hned po porodu.

Janli
Kelišová 7249 příspěvků 27.01.19 10:55

Je to běžné. Stává se to skoro všem. Alev každém případě si kromě tlaku hlídej především tep. Občas se v těhotenství vyskytuje sinusová tachykardie a při ní opeavdu špatně dýchá a může hrozit i neokysličení plodu. Zpozornět je potřeba pokud se tep blíži 100.

Nikolina14
Kecalka 310 příspěvků 27.01.19 10:58

@carola dekuju za odpověď!

Nikolina14
Kecalka 310 příspěvků 27.01.19 10:59

@Janli někdy mám i okolo 120, byla jsem na kardiologii a nikdo se tomu nějak zvlášť nedivil, no

pristelepe
Povídálka 45 příspěvků 27.01.19 11:24

Měla jsem to. Chybělo mi železo. Po jeho nasazení to přestalo.

Nikolina14
Kecalka 310 příspěvků 27.01.19 11:44

@pristelepe ja už si ho právě také nasadila, za jak dlouho zabralo, prosim?

Janli
Kelišová 7249 příspěvků 27.01.19 15:23
@Nikolina14 píše:
@Janli někdy mám i okolo 120, byla jsem na kardiologii a nikdo se tomu nějak zvlášť nedivil, no

A měřili ti jen tlak nebo dělali EKG?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 18:06

@Janli delali i ekg, mam sklon k ty tachykardii, ale nejak to dal neresil

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >