Ascorutin a Pamba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZDENISKA23
Kecalka 288 příspěvků 26.01.19 14:36
Ascorutin a Pamba

Ahoj holky.. Chtěla bych se Vas zeptat, poprosit o radu kdo má zkušenosti. Jsem ve 12.tt a včera v noci jsem začala špinit..při utreni byl zabarvený papír. Po par minutách to bylo tmavší a malilinkato krve.Byla jsem na pohotovosti, bylo mi řečeno ze miminko je v pořádku ale mám tam dva hematomy po 1cm. Lékař mi předepsal lék ASCORUTIN a PAMBA.Ale u obou léku jsem doma četla v pribalovem letáku, ze se nesmí užívat v těhotenství. Ke své lékařce mám jít v pondělí. Když jsem se vrátila z nemocnice v noci, tak špineni nebylo a ani teď není. Máte s tím některá zkušenost? Moc vám děkuji za odpovědi

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 26.01.19 14:41

Pamba neznám, ale ten ascorutin klidně ber. Já ho brala v obou těhotenstvích.

Betyssek
Kecalka 124 příspěvků 26.01.19 14:41

Pamba nevim, ale ascorutin se normalne muze. Je to v podstate jen cecko. Na pambu se zeptej, ale kdyz ti to předepsat lékař ktery vi ze jsi tehotna, neresila bych to.

ZDENISKA23
Kecalka 288 příspěvků 26.01.19 14:48

V pondělí jdu prave ke své doktorce tak se zeptám.V pribalovem letáku je u léku Pampa napsáno ,ze to je aby se zastavilo veškeré krvácení.Ale ze se nesmí užívat v tehu.Tak mě to dost zarazilo.Ano lékař to ví prohlížel si mimi asi 10minut a rikal ze je v naprostém pořádku.Tak vám moc dekuji

pomme
Stálice 96 příspěvků 26.01.19 15:12

Já v prvním těhotenství měla taky hematom, poměrně velký, při námaze jsem krvácela. Dr. mi taky napsal lék Pamba. Přiznám se že jsem asi příbalák do detailu nezkoumala, každopádně jsem léky brala dokud se hematom nevstřebal a žádný problém nebyl, mám zdravého synka.

ZDENISKA23
Kecalka 288 příspěvků 26.01.19 15:47

@pomme dekuji moc

Filzefina
Kecalka 156 příspěvků 26.01.19 16:15

Pamba zastavuje krvaceni. Ber co ti dal doktor na pohotovosti. V pribalaku to neni,protoze leky se nesmi testovat na tehotnych a kojicich - tak mi to vysvetlil muj dr. A taky rekl ze zrovna tyto leky dava 50 let tehotnym a nevi ze by nekou uskodil

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >