2.ivf a vaše zkušenosti z Apolináře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lleenka
Povídálka 22 příspěvků 17.01.19 16:03
2.ivf a zkušenosti v Apolináři

Dobrý den, podstupuji druhý pokus ivf dnes je to šestý den stimulace (Gonalem). Dnes byl i UZ a vypadá to nadějně. :srdce: Tak bych se chtěla zeptat na vaše zkušenosti při druhém pokusu a jak to dopadlo a hlavně jestli jste byli v Apolináři a pokud ano jak jste spokojený??? :) moc vám všem děkuji
:) :srdce:

Nejnovější zkušenosti z porodnice U Apolináře

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 16:25

Spokojena jsem byla, jestli se to ale povede na poprve, podruhe nebo po desate, nezalezi jen na klinice. Snazis se muzou sebevic a podelat se zas muze cokoliv

lleenka
Povídálka 22 příspěvků 17.01.19 17:51

To máte pravdu jen jsem byla zvědavá na zkušenosti. Já jsem v Apolináři taky spokojená :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >