Gennet Letná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kerol1996
Povídálka 33 příspěvků 16.01.19 11:54
Gennet Letná

Dobrý den, 13.2. jsme objednaný do genetu jsme objednaný k Mudr. Vykysale Lence máte někdo zkušenosti? Jdeme na první konzultaci tak mám trauma :( a chtěla jsem se zeptat odepsali mi, že pokud mam doporučení od lékaře mám ho vzít ještě ho nemám ale chtěla jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi tím když ho přinesu nebo nepřinesu? Doktor nebude mít problém ho napsat už jsme spolu o tom mluvili než jsem se objednala ale nevím jaký v tom je rozdíl děkuji za radu

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Maja25
Závislačka 3942 příspěvků 16.01.19 12:03

Ahoj, mi chodíme do Gennetu na Prahu 7, ale k jiné paní doktorce. A musím říct, že jsme z jejich chování byli mile překvapený (předtím jsme byli ve 2 jiných Carech). Fakt jsou milý, šikovný a snaží se maximálně. A to i můj chlap z nich je milé překvapený a to už je co říct. :mrgreen:
Jinak pokud ještě nemáš potvrzení od doktora, tak to nevadí. Vezmou tě i tak. Jen si tě vyzpovidaji. :)

Kerol1996
Povídálka 33 příspěvků 16.01.19 12:06

@Maja25 tak v tom doporučení nebude problém musím tam jít stejně pro kopii cytologie jen jsem nevěděla jaký je v tom rozdíl když ho donesu nebo ne. Jinak děkuji za zkušenost :D :)

histep
Závislačka 4257 příspěvků 16.01.19 12:08

Ja byla u Vykysale jednou na konzultaci a byla kysela jak zadel. Nomen omen.

Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 16.01.19 12:10

Začínala jsem u paní doktorky Vykysalé :) je úžasná. Neboj se :) jen dám radu, paní doktorka se někde divné tváří ( nebo jak bych to řekla) ale je neskutečně milá :) takže hlavně nedej na svůj první pocit :D

Helca83
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 16.01.19 12:11

Ahoj, za me tuto pani doktorku ne, jeji prijmeni odpovida, je “nemastna-neslana” (podle me vyhorela). Tomu odpovida jednani s ni, nic moc nerekne, pred dvema lety mi ani nedavala zpravy, nic moc nevysvetlila, zatimco jini doktori ano, nad vsim protacela oci :roll: Nekomu to ale vyhovuje.

Doporuceni je jen proto, ze za nej ten vystavujici doktor dostane penize od pojistovny a asi je to lepsi i pro CAR z hlediska uhrad, ale ze by to nejak ovlivnovalo prino vas, to asi ne.

Je tu diskuse o Gennetu, najdi si ji kdyztak :mavam:

KamisB
Kelišová 6882 příspěvků 16.01.19 12:11

ona je trochu studený čumák no. Kor většinou na tý první konzultaci. Ale špatná zase nebude, už je tam hrozně moc dlouho. A furt lepší jí, než nějakýho nováčka co nemá zkušenosti.

Helca83
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 16.01.19 12:12

Hehe tak jak to tady ctu, tak ma asi pani doktorka nekdy i “milejsi” pristup nez ten, co jsem zazila ja :mrgreen:

Helca83
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 16.01.19 12:15
@KamisB píše:
ona je trochu studený čumák no. Kor většinou na tý první konzultaci. Ale špatná zase nebude, už je tam hrozně moc dlouho. A furt lepší jí, než nějakýho nováčka co nemá zkušenosti.

Souhlas s novacky, ale jestli je dobry posuzovat kvalitu lekare jen podle toho, jak dlouho pusobi v soukr.CARu kde se asi ma lip nez v bezne nemocnici, tot otazka :nevim: Neslysela jsem, ze by od ni nekdy nekdo byl tehotny, jak se to tradovavalo o Jarosove a Langerove, ale asi nejake spokojene pacienty mit musi :think:

histep
Závislačka 4257 příspěvků 16.01.19 12:25
@Helca83 píše:
Hehe tak jak to tady ctu, tak ma asi pani doktorka nekdy i “milejsi” pristup nez ten, co jsem zazila ja :mrgreen:

Tak nejak. Jako vyvraceni oci v sloup (nekolikrat za tu pulhodinovou konzultaci) od doktora, zejmena v CAR, neni prilis profesionalni pristup.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 16.01.19 12:27

My tedy chodili k Jarošové a ta je super. Projížděla jsem tehdy hodně diskuze (tak jsem se taky dostala sem) a nezdálo se mi dávkování hormonů, přišlo mi hrozně nízké, všichni v diskuzích měly trojnásobné dávky. No ještěže jsem měla tak nízké, i tak jsem měla 19 vajíček. Takže paní doktorka je vážně borec, co se vyzná. Celkově ten přístup tam byl fajn, nikdo na nás nebyl nepříjemný, všechno nám bylo vysvětleno, netlačili nás do ničeho navíc, neměli jsme pocit že by z nás tahali peníze jak se tu člověk o CARech kolikrát dočte. A klaplo nám to na první dobrou, každým dnem budeme tři ;)

Helca83
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 16.01.19 12:29

@histep Taky jste zazili? To uz mi i ta tolik obavana MUDr Roznickova pripadala na jednani prijemnejsi 8o

histep
Závislačka 4257 příspěvků 16.01.19 12:36
@Helca83 píše:
@histep Taky jste zazili? To uz mi i ta tolik obavana MUDr Roznickova pripadala na jednani prijemnejsi 8o

Jo, zažili. Od Vykysalé jsem odcházela se slzami v očích a pocitem, že dítě nikdy mít nebudu.

Helca83
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 16.01.19 12:42

@histep Ja taky! Chtela mi odebirat naprosto zdravy vejcovod! :cert:

@Kerol1996 Zakladatelko, nenech se ale nami vyplasit - uvodni konzultace se neda pokazit, krev apod Ti nabrat necha a to zakladni s Vami probere.. kdyz se Ti nebude zdat lidsky, domluvis se na dalsi schuzku u jineho doktora, oni jsou na to celkem zvykli :hug: Hodne stesti :mavam:

Maja25
Závislačka 3942 příspěvků 16.01.19 12:55

@Serpentini Gratuluji k nádhernému výsledku. :hug:
Mohu se jen zeptat jaký jsi měla protokol, čím jsi stimulovala a jaké dávky?
Já právě měla u prvního IVF krátký protokol, Gonnal, první asi 3 dny jsem měla jednotky 125 IUI, na to jsme nereagovala tak jak bych měla, tak mi bylo zvýšeno na 150 IUI a to jsem měla pak 30 oocytů z toho 20 vajíček, ale hyperstimulační syndrom. Nicméně to bylo v jiném Caru a byla jsem na IVF co dopadlo na poprvé. Ale bylo to s bývalým partnerem.

No a pode AMH z krve mě teď čeká stejný proces. Tak jsem na to zvědavá.
Proto se jen tak pro info ptám jak jsi na tom byla ty. Moc děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >