Studie 2019 v Pronatal Praha

4905
8.1.19 19:54

Studie 2019 v Pronatal Praha

Je tu nekdo, kdo podstupuje nebo ma v planu podstupovat studii?? Ja uz cekam na menstruaci a zacinam stimulovat :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
30.1.19 21:48

@monicskaa taky máme v plánu. V kterej studii stě????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4905
30.1.19 22:33

Ahoj uz ve studii nejsem.. nemela jsem co vlozit oro ET.. :nevim: byl mi odebran pouze jeden oocYt a twn neprezil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.19 07:15

@Crazy779 Ahoj, tak jak to s váma dopadlo? Taky máme v plánu se zapojit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.19 10:21

Dobrý den, ta studie Vám byla v pronatalu nabídnuta? Nebo jste si o ni museli říci? My tam byli ted a o nicem se nam nikdo nezmínil. DÍKY

• Nahlásit
  • Citovat
27.3.19 21:20

Zdravim :mavam:
My chodime do Pronatalu v TP a byla nam studie nabidnuta. Zalezi kolik ti je,jestlikoiris,jestli nemas endometriozu.....ats. je toho vice :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.19 08:42

Na stránkách Pronatalu na to mají reklamu a mají tam i kontakt na 2 centra ve kterých studie probíhá…Pro nás byla lepší Praha, tak jsem sestřičce napsala mail, ona mi poslala nějaké dokumenty pro nastudování a domluvila nám konzultaci u doktora…tam nám udělali odběry krve a mě ultrazvuk…A s příští ms si jedu pro injekce na stimulaci…jde to celkem rychle :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.19 08:46

Jeste minuly rok to tam nebylo. Drzim palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
28.3.19 08:51

Tak to je od prosince 2018…A je to buď Praha nebo Teplice co jsem teď koukala… Tak se na to zkus zeptat…nepočítá se to mezi pokusy co jsou hrazený pojišťovnou a vyjde to hooodně levně…A vy se chystáte na první IVF nebo už máš něco za sebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.19 09:03

Ahoj :grinning: chodíme taky Teplic a studie nám byla nabídnuta.jsou tam nějaké věci které musíš splňovat

• Nahlásit
  • Citovat
28.3.19 09:25
@Anonymní píše:
Ahoj :grinning: chodíme taky Teplic a studie nám byla nabídnuta.jsou tam nějaké věci které musíš splňovat

Ahoj…a půjdete do ní? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.19 09:49
@Téééééra píše:
Ahoj…a půjdete do ní? :)

Ano :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
28.3.19 10:02

No tak to je super…a už to máte +/- naplánovaný na kdy? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.19 13:01

@Téééééra
Tak to byl fofr. My kolem 14.4. odbery. Kolem 20.4. UTZ a smlouvy podepsany. Dal se uvidi. Doktor mi jeste rikal, ze uz objednal i leky, tak to asi nebude dlouho trvat :think:
No jsem na to vsechno zvedava. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.19 13:15

@Kristina2018 No jako bylo to rychlý…kdybych nebyla pár dní před ms, ale víc, tak věřím, že už bysme na to šli tento cyklus :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama