8 den po ketu...

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wiwiska
Povídálka 30 příspěvků 15.01.19 11:03
8 den po ket...

Ahoj holky… Od vcera… Jsem začala růžové špinit…jen při utření na toaletě…jinak na intimnce nic není… Dělala jsem si včera test a duch tam byl…dělala jsem si i dnes.. a duch tam stále je… Chci se zeptat… Kdy by měl test slábnout…jestli embryo odchází…myslíte..že je ještě šance? Dávám i sem fotku testu… Poslední je z dnešního rána…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Janičcka92
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 15.01.19 11:21

@Wiwiska mě se zdá, že sílí tudíž to vypadá nadějně ne? :mrgreen: držím palce :kytka:

Wiwiska
Povídálka 30 příspěvků 15.01.19 11:32

@Janičcka92 děkuji :blush:… Ale znervózňuje mě ..ten narůžovělý výtok ..:rolling_eyes:

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 15.01.19 11:48

@Wiwiska to věřím, taky by mě to znervózňovalo, ale co tak čtu tak to bývá opravdu běžné. Nebo zkus zavolat do CARu třeba tě tam více uklidní :)

Petra Z
Hvězda diskuse 52440 příspěvků 15.01.19 11:50

@Wiwiska sílí,to je zatím to hlavní......
tak držím moc palce.

Wiwiska
Povídálka 30 příspěvků 15.01.19 11:52

@Petra Z děkuji… Uvidím… Snad bude sílit dál … :)

Euforia
Kecalka 217 příspěvků 15.01.19 17:17

mne se zda, ze ty carky pekny sili..osmy den nebudes mit dalnici na testu :-))) tohla carka je pekna na osmy den :-)
spis bych verila v uspech

Wiwiska
Povídálka 30 příspěvků 15.01.19 18:02

@Euforia děkuji za odpověď .. ;) doufám…že to dopadne dobře … Zítra zkusím test znovu…jestli náhodou neslábne. : .. To růžové špinění ..mě fakt děsí… :nevim:

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 23.01.19 15:32

@Wiwiska tak co jakpak to dopadlo? :dance:

Wiwiska
Povídálka 30 příspěvků 23.01.19 17:37

@Janičcka92 ahoooj…Spinola jsem pak lehce tři dny .. v pondělí mi potvrdily těhotenství…HCG 1300..ale dneska bolest v podbřišku… A začla jsem. Hodně krvácet…šla jsem. K doktorovi…tak se teď uvidí… Je to buď a nebo…záleží na embryu…jestli se udrží nebo ne .. :,(

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 23.01.19 19:46

@Wiwiska achjo to mě mrzí, ale ještě není nic ztraceno! Moje známá krvacela taky hodně, doktoři ji poslali domů že s tím stejně nic neudělají a miminko se udrželo a teď je ve 4 měsíci! Budu ti moc držet palce a posílám hodně sil :hug:

Wiwiska
Povídálka 30 příspěvků 24.01.19 10:51

@Janičcka92 děkuji moc… Ještě nějakou naději máme… :pray: :pray: :pray: Dneska budu volat na HCG…jestli se zvedlo nebo ne .. :hug:

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 24.01.19 10:57

@Wiwiska tak dej vědět, držím moc palce! :hug:

Wiwiska
Povídálka 30 příspěvků 24.01.19 14:47

@Janičcka92 tak HCG roste… Hodnota 3750..doktor říkal…že je to výborná hodnota…ale třeba nadále dodržovat klidový režim…:pray:tak se modlím…ať krvácení zmizí úplně a v pondělí na utz. Ať je vše v pořádku :pray: :four_leaf_clover: :four_leaf_clover: :four_leaf_clover: :four_leaf_clover: :*

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 24.01.19 18:53

@Wiwiska super, mám velkou radost! Takové zprávy se krásně čtou :mrgreen: ať je vše i nadále v pořádku :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >