2.kolo pohovoru

Anonymní
12.8.20 17:44

2.kolo pohovoru

Holky, mám na Vás otázku. V pondělí jsem byla na
1.kole pohovoru na úřadě - admin. pracovník. 1.kolo proběhlo formou praktického úkolu na PC, vyplnění dotazníku, orientace ve výpisu vyhlášek a osobní pohovoru se starostou a místostarostou Zítra jdu na 2.kolo, co můžu dalšího očekávat? :mrgreen: :think:

Ostatně je to pro mě něco nového, nikdy jsem ve veřejné správě nepracovala. :) a samozřejmě na 1.kole vycházeli z toho, že nemám na takovéhle pozici praxi… :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9179
12.8.20 18:31
@Anonymní píše:
Holky, mám na Vás otázku. V pondělí jsem byla na
1.kole pohovoru na úřadě - admin. pracovník. 1.kolo proběhlo formou praktického úkolu na PC, vyplnění dotazníku, orientace ve výpisu vyhlášek a osobní pohovoru se starostou a místostarostou Zítra jdu na 2.kolo, co můžu dalšího očekávat? :mrgreen: :think:Ostatně je to pro mě něco nového, nikdy jsem ve veřejné správě nepracovala. :) a samozřejmě na 1.kole vycházeli z toho, že nemám na takovéhle pozici praxi… :mrgreen:

To další kolo může být hodně o sympatiích, jestli se jim hodíš do týmu a tvojí motivaci :). Obzvlášť, když si ještě ve státní správě nepracovala. Aby věděli, že jim tam zůstaneš a nebudeš chtít za chvíli jinam :-). Co víš o úřadu kam se hlásíš, pod koho spadáte. Třeba něco ze správního řádu. A takové obecné jak se vypravuje zásilka. Když má někdo datovku, že se to musí poslat přes ní. Může se řešit tvoje představa o platu i když je podle tabulek. Držím palce a dej pak vědět, jsem zvědavá jaký ten pohovor byl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 18:36
@meduzza píše:
To další kolo může být hodně o sympatiích, jestli se jim hodíš do týmu a tvojí motivaci :). Obzvlášť, když si ještě ve státní správě nepracovala. Aby věděli, že jim tam zůstaneš a nebudeš chtít za chvíli jinam :-). Co víš o úřadu kam se hlásíš, pod koho spadáte. Třeba něco ze správního řádu. A takové obecné jak se vypravuje zásilka. Když má někdo datovku, že se to musí poslat přes ní. Může se řešit tvoje představa o platu i když je podle tabulek. Držím palce a dej pak vědět, jsem zvědavá jaký ten pohovor byl :)

No právě, že na info o úřadu, co o něm vím atd. se mě již ptali, plat byl taktéž zmíněn.
Praktická zkouška - sepsání dopisu, včetně zadaných bodů, jednacího čísla, kdo vyřizuje a také porozumění textu. Celkově mě z různých pojmů zkoušeli, byla jsem tam téměř 1,5h :mrgreen: tak nevím, co dál si nastudovat :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama