Brigáda v McDonald’s

2
11.8.20 00:12

Brigáda v McDonald’s

Ahoj,
Chtěla bych jsem se zeptat, jestli je dobrá brigáda v McDonald’s a od kolika let se tam dá dostat. Můj kluk (14let) si hledal nějakou tu brigádu a přemýšlel nad McDonald’s, tak se ptám co a jak. :lol:
Přeji hezky zbytek dne,
Helen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60048
11.8.20 00:16

@Helen69CZ brigádu lze dělat od 15.. Já bych v MC nedělala, ale.. Lepší než nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2842
11.8.20 00:41

@Helen69CZ Myslím, že nejen od 15 let, ale zaroveň musí mít ukoncenou povinnou školní docházku.

Jinak tam bude holka pro všechno, vytirat podlahu, uklizet taci, delat hambace, pití, zmrzku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.8.20 00:44
@welovefashion píše:
@Helen69CZ Myslím, že nejen od 15 let, ale zaroveň musí mít ukoncenou povinnou školní docházku.Jinak tam bude holka pro všechno, vytirat podlahu, uklizet taci, delat hambace, pití, zmrzku…

Tak děkuji moc, tak tohle bych nechtěla zažít. :oops: Zkusíme ještě najít nějakou jinačí brigádu, protože tohle zní hrozné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14106
11.8.20 06:26

@Helen69CZ no ale většina brigád je v podobném duchu. V obchodě vyskládáváš zboží do regálů, ve skladu nakládáš a vykládáš věci, v kuchyni myješ nádobí… Ale ve 14 ho stejně nikdo legálně na brigádě nemůže zaměstnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22141
11.8.20 06:26
@Helen69CZ píše:
Tak děkuji moc, tak tohle bych nechtěla zažít. :oops: Zkusíme ještě najít nějakou jinačí brigádu, protože tohle zní hrozné.

Nenajde nic jiného legalniho. Nesmí ještě pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
11.8.20 06:28

@Helen69CZ Ale neni to hrozne :) kluk se nauci makat.
Jen tak premyslim, co jste cekali, ze by tam tak delal :nevim:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22141
11.8.20 06:29
@welovefashion píše:
@Helen69CZ Myslím, že nejen od 15 let, ale zaroveň musí mít ukoncenou povinnou školní docházku.Jinak tam bude holka pro všechno, vytirat podlahu, uklizet taci, delat hambace, pití, zmrzku…

A co, jako že jinde dostane v 15 práci, kde bude jen brát peníze a nic nedělat? Dcera tampracovala tři roky, po roce už se vypracovala na managerku. A představ si, že i ta manažerka třeba na běžnou smlouvu pokud má zaviracku nebo otevírá, tak prostě vytre a umyje to, co se každý den musí umývat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2612
11.8.20 06:52

Tak už víme, kde se berou ti mladí, kterým se nic nechce 8o Tohle je naprosto běžná brigáda, všude se musí pracovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
11.8.20 06:53

@martina.se proč ne? Pracovalas tam, že tu práci takhle hned odsuzuješ? :nevim: Já tam jako mladičká pracovala a přišlo mi to fajn. Ono si v 15 totiž člověk moc vybírat nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
11.8.20 07:02
@Helen69CZ píše:

A jakou představu o práci pro syna máš? ( pominuli, že na legální brigádu nemá věk)Tohle mi totiž jako nic hrozného nepřijde. Synovec do Mekáče chodí už dva roky a nespokojeně tam opravdu nevypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22141
11.8.20 07:21
@Kajak18 píše:
A jakou představu o práci pro syna máš? ( pominuli, že na legální brigádu nemá věk)Tohle mi totiž jako nic hrozného nepřijde. Synovec do Mekáče chodí už dva roky a nespokojeně tam opravdu nevypadá.

Je to jeho velká láska, ne matka. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2842
11.8.20 09:37

@Helen69CZ můžeš si na sebe vzít rozdávání letáků a pak s tím posilat kluka a peníze mu dávat, alespoň bude na čerstvém vzduchu, ale tam nemůže očekávat velké peníze…

Kamarádka treba venčila psy a další myla autům přední skla, ta si vydělala celkem slušně :wink: další možnost pokud je chytrý může mladší děti doučovat, např AJ nebo matiku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22141
11.8.20 09:54

@welovefashion není to jeho matka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2842
11.8.20 10:04
@vokishka píše: