3 děti v jednom pokoji – osobní zkušenost?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
8.7.25 13:05

@Janka Skalská A jak máte staré děti a jak je velký pokoj? Plánujete zůstat trvale? Já myslím, že to může být i fajn, pokud je pokoj velký a jak píšeš, jdou vytvořit zóny a nějaké soukromí. Větší děti jsou taky hodně často mimo domov, tak nemyslím, že je nutnost mít každý svůj pokoj, při 3 dětech to v podstatě jde téměř jen v domě, je jen málo bytů s tolika pokoji…

  • Citovat
  • Upravit
16289
8.7.25 13:49
@Anonymní píše: Více

Tu neřeš, to je jen placená reklama - Janka Skalská, Nikča Horská atd. - předpokládám jeden člověk, který do diskuzí vždycky propašuje i stránky, kde si to mají lidi koupit. Dneska tu má palandu a kufr.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.25 20:29

@zrcadlo Aha díky :pocitac: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
3104
8.7.25 20:49

Ad převlíkání - buď jsem se převlíkala v koupelně, nebo jsem bráchovi řekla „otoč se“. Jednoduché.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5810
8.7.25 20:58

Měla jsem tři děti v jednom pokoji, ale dcera už pak chtěla od kluků klid a mít svůj… Takže jsme jeden pokoj přidělali a už má svůj a kluci jsou spolu. Začala kvůli tomu jančit asi v 6 letech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.25 21:02

@Acinore A klukům je kolik, ti jsou spolu v pohodě dál? :lol:

  • Citovat
  • Upravit
5810
10.7.25 08:02
@Anonymní píše: Více

12 a 6, ti jsou parťáci i přes ten věkový rozdíl :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.25 12:06

@Acinore Skvělý :srdce:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný