3 děti výchova

13
6.5.21 17:41

3 děti výchova

Dobrý den Měla bych dotaz jak vychovávat 3 děti Mám dvě dcery a jednoho kluka Holky mají 12 10 a kluk 3 roky Problém je v tom že jedna dcera je bisexuál a tady začíná můj problém nevím jak mám dál vychovávat jedna dcera která je bisexuál vůbec nás neposlouchá Řekli jsme jí že nám to nevadí že stále milujeme a Přijímáme jí jaká je jenže ona začíná vyhledávat vztah Zkoušela jsem jí to vysvětlit ale pokaždé najdu že si s někým dopisuje nebo když jde ven tak se baví s holkami které jsou taky bisexuál můj problém je ten že se bojím jí zakazovat věci dát jí zaracha sebrat telefon nedovolit třeba přespat u babičky a u dědy bojím se toho že se mi zavře nebo že si řekne že je jiná že jí trestám nedej bůh jsi něco provede vím že si některá z vás řekne prostě to vezmi všem já si zase říkám proč by měla jedna dcera trpět za tu druhou je to podle mě nespravedlivé A co až jednou vyroste kluk Já už vážně nevím kam se mám otočit tak se prosím vás ptám Jak byste postupovali vy děkuji za každou odpověď

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
29211
6.5.21 17:45
@Anonymní píše:
Dobrý den Měla bych dotaz jak vychovávat 3 děti Mám dvě dcery a jednoho kluka Holky mají 12 10 a kluk 3 roky Problém je v tom že jedna dcera je bisexuál a tady začíná můj problém nevím jak mám dál vychovávat jedna dcera která je bisexuál vůbec nás neposlouchá Řekli jsme jí že nám to nevadí že stále milujeme a Přijímáme jí jaká je jenže ona začíná vyhledávat vztah Zkoušela jsem jí to vysvětlit ale pokaždé najdu že si s někým dopisuje nebo když jde ven tak se baví s holkami které jsou taky bisexuál můj problém je ten že se bojím jí zakazovat věci dát jí zaracha sebrat telefon nedovolit třeba přespat u babičky a u dědy bojím se toho že se mi zavře nebo že si řekne že je jiná že jí trestám nedej bůh jsi něco provede vím že si některá z vás řekne prostě to vezmi všem já si zase říkám proč by měla jedna dcera trpět za tu druhou je to podle mě nespravedlivé A co až jednou vyroste kluk Já už vážně nevím kam se mám otočit tak se prosím vás ptám Jak byste postupovali vy děkuji za každou odpověď

Zcela jistě tomu všemu věřím, hlavně tomu vyhledávání vztahu ve 12 nebo dokonce v 10. A pokud má problémy, určitě chodí k psychologovi, kde to řešíte.

• Nahlásit
25201
6.5.21 17:47

Kdyby hledala ve 12 vztah s klukem, byla by si klidnější? Nebo co konkrétně ti vadí?

• Nahlásit
Anonymní
6.5.21 17:50

@lleennttiillkkaa Jde mi o to že jsem jí vysvětlila že má ještě čas Vůbec mi nejde o to jestli kluk nebo holka vážně nejsem ten typ člověka který odsuzuje lidi s jinou orientací Jen si prostě myslím že má ještě čas kdybys tím ve 14 v 15ti letech je to jiné podle mě teda snad si nemyslíte že je normální dovolit dceři aby jsi přinesla nebo začala chodit s holkou klukem ve 12 letech

• Nahlásit
1200
6.5.21 17:52
@Anonymní píše:

Nazvěme to správnými slovy… Chceš zakazovat své dospívající dceři kontakt s vrstevníky i prarodiči. Je to tak? Připadáš si v tom v pohodě? :think:
Tvrdíš dceři, že ji miluješ, přestože je bisexuál. Ale pro jistotu jí za to potrestáš. Sebereš mobil. Zakážet kontakt s prarodiči. S vrstevníky. Zamezíš v navazování vztahů - přátelských i „partnerských“, dá-li se o takových v tomhle věku mluvit. Zamezíš kontaktu s lidmi podobné orientace.
Co dál? Až jí bude 15? Přivážeš ji k topení, aby se nestýkala s nikým? Kdyby byla hetero a víc se zajímala o kluky, bude před tebou každé ráno polykat pilulku HA? A bude taky podepisovat slib, že se ten den ani nepodívá na žádného kluka, natož aby na něj sáhla? Nebo i na holku, když je teda bi? :mrgreen:

• Nahlásit
Anonymní
6.5.21 17:55

@vokishka Zdravím to že se mi dcera přiznala že má jinou orientaci Podle mě není žádný problém čím by jsme měli chodit k psychologovi nevím jak to myslíte že má problém

• Nahlásit
1200
6.5.21 17:56
@Anonymní píše:
@lleennttiillkkaa Jde mi o to že jsem jí vysvětlila že má ještě čas Vůbec mi nejde o to jestli kluk nebo holka vážně nejsem ten typ člověka který odsuzuje lidi s jinou orientací Jen si prostě myslím že má ještě čas kdybys tím ve 14 v 15ti letech je to jiné podle mě teda snad si nemyslíte že je normální dovolit dceři aby jsi přinesla nebo začala chodit s holkou klukem ve 12 letech

A těm ve školce máme zpřerážet ruce za to, že „milujou Honzíka a mami, zítra mu do školky vezmu čokoládu, jo?“? :mrgreen: Nech ji svobodně a přirozeně vyvíjet, boha jeho. Výchova v otázkách ochrany, věkové hranice 15 let apod. by měla být součástí běžné výchovy. Jestli jste to ještě nezařadili, je nejvyšší čas. Ale myslím, že už stejně všechno ví ;) Je to úplně normální, vztahy vznikají od malička, od školky. Na začátku ZŠ většinou nastane útlum a v tomhle věku se to vrací zpět. Ne plošně, ale často. Přirozený :nevim:

• Nahlásit
29211
6.5.21 17:56
@Anonymní píše:
@vokishka Zdravím to že se mi dcera přiznala že má jinou orientaci Podle mě není žádný problém čím by jsme měli chodit k psychologovi nevím jak to myslíte že má problém

Já to myslím tak, že tomu celému prostě nevěřím.

• Nahlásit
24443
6.5.21 17:59
@Anonymní píše:

Zkusim se zeptat sve dvanactilete dcery, jaka je sexualni orientace jejich spoluzaku. Jsme si jista, ze dostanu presny prehled. Tohle snad nemuze nikdo myslet vazne.

• Nahlásit
Anonymní
6.5.21 17:59

@vokishka čemu prosím vás se nedá věřit tomu že děti v 10 12 letech vyhledávají vztah nebo to že cítím že jsou jinak orientované :nevim:

• Nahlásit
32148
6.5.21 18:01
@Anonymní píše:

Nebylo to tady už jednou?

Určitě psychologa a myslím, že i pro Tebe, babičku bych nezakazovala.

Ještě se to může i změnit a to, že si někoho hledá a navazuje kontakty, je přirozené.

• Nahlásit
24443
6.5.21 18:03
@Anonymní píše:
@vokishka čemu prosím vás se nedá věřit tomu že děti v 10 12 letech vyhledávají vztah nebo to že cítím že jsou jinak orientované :nevim:

Tak stare deti vedi, ze jsou bisexualni? A stykaji se se stejne sexualne orientovanymi detmi stejneho veku? A ty trpis jakou chorobou?

• Nahlásit
1134
6.5.21 18:03

Ty budeš troll jak vyšitej.. :think:

• Nahlásit
31833
6.5.21 18:05

To už jsou zase prázdniny? :think:
Dvanáctiletá holka si hledá kamarádku a…? Co?
Trochu ten příběh opepři, tohle je nuda.

• Nahlásit
24443
6.5.21 18:05

Jeste chvilku si to uzij, nez ti to admin smazne…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat