3 kluci a holčička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mafianka777
Nováček 2 příspěvky 30.01.18 12:53
3 kluci a holčička

Ahoj maminky, chtěla bych se vás zeptat, jaká je dle vás pravděpodobnost, že po třech chlapečkách bych mohla mít čtvrtou holčičku? Podotýkám, že stále se stejným mužem. Máte nebo znáte někdo? Přijde mi, že můj muž prostě holčičky dělat neumí a já bych si ji přitom tak strašně přála:(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

elinka90
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 30.01.18 12:54

50 na 50? :lol:

lasička1
Echt Kelišová 8011 příspěvků 30.01.18 12:55

S vyšším věkem otce o něco stoupá pravděpodobnost holčičky.

KKatka23
Echt Kelišová 7844 příspěvků 30.01.18 12:57

Já si taky myslím, že někteří chlapi umí jen jedno pohlaví…že nějak ty jedny spermie jsou míň kvalitní a prostě síš se povede jedno pohlaví :mrgreen: my máme teda opačnej problém, čekáme na kluka :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 12:57

Můj muž má dva kluky z předchozího vztahu. Spolu máme taky dva kluky :zed: :D chtěli jsme hrozně holku, udělali jsme pro to všechno, diety, styk před ovu a podobně a stejně chlapec :D uvažujeme o třetím miminku ale jen když nám dá někdo záruku, že to bude holka, prej to jde umělým oplodněním, ale moc jsem to ještě nezjišťovala… takže jak je továrna na papuče, robí jen papuče!!! :pankac:

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 30.01.18 13:00

U nás na vsi jsou lidé, kteří mají čtyři holky a syna :lol: Jednou jsem se o tom s paní bavila a řekla, že kdyby byla po pátý holka, tak to zkoušejí dál, protože si její muž přál syna ;) Co na tom že jejich děti nosí,,žraločí" boty, rozlepené, v zimě staré tenisky, mají moc dětí a nestíhají je uživit, natož šatit a dokupovat věci do školy. Hold by měli deset dcer a zkoušeli by to dál :lol: Paní je teď znovu v očekávání, přeju jí kluka, aby měl druhý klučina bráchu ;)

No takže zakladatelko ano, šance je vždycky :palec: :palec:

Monchichik
Závislačka 3687 příspěvků 30.01.18 13:03

Mám 3 syny a jsem přesvědčená o tom, že bych holku nikdy neměla, můj muž je prostě neumí :lol: víckrát jsem to fakt zkoušet nechtěla :D

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 30.01.18 13:06

Moje teta má 5 holek a šestého kluka, ale jak to udělali, to netuším :-D Ale všechny holky jsou narozené na jaře nebo v létě a ten kluk v listopadu.
Já mám dva letní kluky a listopadovou holku, ale asi jsme dost malý statistický vzorek.

katsha
Kelišová 5783 příspěvků 30.01.18 13:07

Tak my to máme naopak, tři holky a posledního kluka, a to jsem si taky myslela, že čtvrté dítko bude určitě zase holka, že manžel kluky neumí. :) Malý byl sice trochu neplánovaný (čtvrté dítko jsme sice chtěli, ale s trošku větším odstupem, než dva roky). Ale nakonec jsem ráda, že to tak dopadlo a máme doma děti obou pohlaví. :pankac:

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 30.01.18 13:08
@fenny píše:
Moje teta má 5 holek a šestého kluka, ale jak to udělali, to netuším :-D Ale všechny holky jsou narozené na jaře nebo v létě a ten kluk v listopadu.
Já mám dva letní kluky a listopadovou holku, ale asi jsme dost malý statistický vzorek.

Taky mám jarní holku a podzimního kluka, švagrová taky :palec: :palec: :palec:

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 30.01.18 13:10

Mám 4 syny a pátou holku, vše se stejným partnerem.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9912 příspěvků 30.01.18 13:10

@mafianka777 Kamarádka má tři holky, ale ona i muž jsou docela rádi, princezny si chválí, rozhodně to nebylo tak, že „tentokrát už ten kluk vyjde“. I já jsem proto při čtvrtém těhotenství počítala, že to bude zase holka… a bim, čekají kluka. Jak to udělali, to netuším :mrgreen:

Nairol
Echt Kelišová 8775 příspěvků 30.01.18 13:12

Taky bych rekla, ze sance je tak na 50%. :lol:

Mame same holky. Kluk se nam taky jednou podaril, ale buhuzel v polovine tehotenstvi zemrel.
Myslim si, ze nekdo to ma tak, ze je mu dano rodit jen jedno pohlavi. :nevim:

A nevim, jestli bych chtela 3 holky a jednoho kluka nebo naopak. Chudak ten jediny proti trem. :D

Petruna21
Echt Kelišová 9782 příspěvků 30.01.18 13:14

Tak jako děláte děti a čekáš že z toho bude aspoň jedna holčička?? :lol: :lol:

Markéta80
Hvězda diskuse 38708 příspěvků 30.01.18 13:14

@mafianka777 šance tam je, mě doktor teda říkal že to asi bude zase kluk když už máme 2 a ne, třetí je holka :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama