Ovulace, či těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SussieG
Povídálka 17 příspěvků 30.01.18 10:09
ovulace, ci tehu?

Ahojte zenusky,
chtela bych vas poprosit o radu.
Uz treti mesic se s manzelem snazime o miminko.
Predposledni ms probehla 23.12., spali jsme spolu takrka kazdy den, protoze jsem se nevybavila ovulacnimi testy a bazalni teplotu nemerim-nemam moznost merit hned rano nez vylezu z postele.
Posledni 3/4 roku se mi cyklus drzi pravidelne na 25 dnech, takze dalsi ms mela byt 17.01., ale prisla az o den pozdeji. Noramlne byva 7 dni, celkem silna.
Nyni byla ztezi 4 dny a slaba oproti tomu, co jsem zvykla.
Po teto ms jsem delala ovulacni testy, poctive kazdy den ve stejny cas, ale vsechny negativni.
Pred dvema dny mi bylo cely den spatne od zaludku, ale tak ze jsem musela dychat zhluboka abych nezvracela, k tomu se mi motala hlava tak, ze jsem myslela ze mam cca 2 promile v krvi :lol: Vcera nevolnost ustoupila, ale prepadla me bolest v podbrisku, jako pred ms a bolest v bedrech. Dnes jeste podbrisek i bedra citim, ale zase me trapi nevolnost, (hlavne po jidle) :lol:
Myslela jsem si ze by to mohla byt ovulace, ale test opet negativni a zatim se nedostavil ani ovulacni hlen.
Delala jsem si samozrejme i tehotenske testy, ale ty jsou taky negativni.
Jinak pocituji unavu, ale vecer nemuzu usnout, chodim casteji curat a poboliva me hlava - ale neprikladam to nutne priznakum - spis muzu byt nastydla, nebo tak.. :lol: :lol:
Mela jste nektera podobne zkusenosti, myslite si, ze by to mohlo znamenat, ze se zadarilo? :dance:
Dekuji a hezky den :kytka:

Reakce:
Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 30.01.18 10:29

Pokud jsou testy negativní, tak těhotná pravděpodobně nebudeš. Toho 18.1. jsi měla ms, sice slabší, ale já bych to chápala jako začátek nového cyklu, tedy ovulace teprve bude teď někdy, testuj ovu testy a uvidíš.

anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 30.01.18 10:35

Na nevolnost a jiné těhotenské příznaky je pár dní po oplodnění brzo. Pokud sis navíc dělala test a je nagtivní, moc šancí bych tomu nedávala. Na 98% mám taky extra silnou MS, ale čas od času se stane, že je slabá… No však otestuj znovu třeba za týden a uvidíš.
Přeji krátké snažení.

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 30.01.18 10:44

Pravděpodobně bojuješ s nějakou virózou. Dej tomu čas :srdce:

Tardulka
Závislačka 3618 příspěvků 30.01.18 11:50

Tento cyklus jsem taky měla menzes 5 dní. Normálně mívám od 2. porodu minimálně 7 dní. Těhotná určitě nejsem. Může se to stát. A taky se může stát, že můžete mít anovulační cyklus.

Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 30.01.18 16:13

Ahojky ale je mozné že těhu je, ja jsem nyní 5+4tt a testy negativní ale hcg mi stoupá nyní cca 1220..domaci testy nevychazi a príznaky ja ještě k tomu nemám.. jiak ja měla poslední ms také 23,12 :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >