3 měsíce a nechuť k jídlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
loooli
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 27.09.14 21:17
3 mesice a nechut k jidlu

Ahojte vsem co budou cist tyto radky…
resim ted jednu vec malej mi prestava pit UM vzdy krasne papal a ted do nej max dostanu 100ml coz je malo kdyz videl jidlo klepa se na to ale ted vubec…
je pravda ze ted byl nemocnej ale uz pred nemoci mi trochu nechaval ve flasce coz me zarazilo protoze vzdy to vypil uplne do ciste flasky…bojim se aby mi neprestal uplne jist. zazil to zvas uz nekdo u deticek???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Katka.U
Kecalka 256 příspěvků 27.09.14 21:23

Bohuzel ano a prcek mi prestal pit UM uplne v patem mesici. Ted mu bude 9mes a za ty ctyri mesice jsem do nej mleko dostala jen dvakrat :roll:

pet01
Závislačka 4433 příspěvků 27.09.14 21:23

Nasemu prckovi byly 3m vcera, delam mu UM ze 120ml, a taky to ne vzdy vypije, v jeho mesicich by mel pit ze 180ml, coz by nedal, neda ani 150ml., jist uplne urcite neprestane.. jakcasto ji? ja vim ze kdyz mu udelam ze 120ml vydrzi 3hodky, z 90ml vydrzi 2

loooli
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 27.09.14 21:27

@pet01 papa po 4 hodinach vzdy vypil 150ml na vecer jsem mu uz dva tydny delala 180ml a vzdy bez problemu a ted najednou zasek dost me to trapi

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 27.09.14 21:50

@loooli a zkoušíš nabízet menší porce častěji? Mohlo by to být růstovým spurtem typickým pro toto období, kojené děti pijí v tomto období velmi často a proto menší porce, takže je příroda k takovému chování při spurtech nastavila, zkusila bych dát třeba 70-80ml po 2 hodinách, 4 hodiny mi přijdou jako strašně dlouhá doba :nevim:

loooli
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 27.09.14 22:11

@Bibi239 nn to jsem nezkousela jelikoz ja kdyz mu dam napapat hodku tu je este semnou a pak jde spat a hajinka treba dve hodky a pak je to pomalu zase na jidlo taze nikdy nemel potrebu to menit…

pet01
Závislačka 4433 příspěvků 28.09.14 08:38

Taky bych zkusila delat mensi porce :think: podle mne to nedopije protoze uz nemuze. Kolik vazi prcek ( jen pro srovnani s nasim)?

loooli
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 28.09.14 09:19

@pet01 má 7.5kg jenže do teď nebyl problém aby to vypil teď ráno dal zase jen 50ml a to naposled jedl v půl druhé rano

pet01
Závislačka 4433 příspěvků 28.09.14 20:17

@loooli tak to je proti nasemu teda velikej, nas ma cca 5,5kg, zitra se dozvim presne..a co zkusit zmenit UM? Treba mu tohle uz nechutna.. :think: a nebo se poradit s dr., to mi prijde jako druha pauza mezi jidly, to bychcekala ze bude mit vetsi hlad po takovy dobe..

loooli
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 28.09.14 20:51

@pet01 nó on se narodil a měl 4175g taze velkej byl a chutnalo mu. Změnit Um to už nevím co bych dávala mel nutrilon ten ho betonoval pak měl sunar to přímo házel šavle pak jsme dali Bebu ar a to má do teď a vše bylo ok… Ale možná dneska jsem to rozlouskla asi zuby jelikož má natekle a červené dva body nahoře na dásni a moc slintá a když si dá ruku do pusy začne plakat a dnes průjem taze asi to bude k tomu… Uvidíme zítra jdu k dr

pet01
Závislačka 4433 příspěvků 29.09.14 18:35

@loooli tak to byl peknej kousek:-) sgarsi syn mel 4kg a byl poradnej :-) a ja naseho mladsiho prcka podcenila, dneska na kontrole mel uz 6040 g :-) a je to mozny ze ho trapi zoubky, tak se to s jidlem zas snad brzo srovna..

Adis89
Kecalka 485 příspěvků 19.01.15 08:47

Ahoj dovoluji si obnovit tuto diskuzi s prosbou o radu. Synovi jsou dva a půl měsíce a taky přestává baštit. Byl taky hodně jedlý a jedl pravidelně a stejné dávky. Teď si jednou dá 160ml a z toho třeba jen 50ml. Nejvíc mi papá v noci po 4 hodinách a přes den jen tak ucucává. Má den kdy mi za den vypije jen něco kolem 500ml a druhý den 720ml. Stejně se mi to zdá málo. Měla jste to taky nějaká s vaším mimi? Takovéto výkyvy v pití?

Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 19.01.15 08:50

Přijde mi to normální a navíc mi přijde že je to dost, kolik váží?
Když mi takto B nejedlo, ale on snědl třeba 400ml tak jsem místo po 3 hod najel ana jídlo po 4 a fungovalo to výborně - v noci jsem jednou budila. ale to už byl starší. Jinak se budil asi jako u vás

Terdul
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.15 08:53

@Adis89 u nas je to same. Nekdy vypije 80ml a nekdy si da celou davku 125ml. I tak ji na svou vahu dle tabulek malo, ale pribira, takze to neresim. Ma teda MM.

Adis89
Kecalka 485 příspěvků 19.01.15 08:58

Váží 5kg.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >