3 roky snažení nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dekom
Povídálka 18 příspěvků 23.10.16 19:22
3 roky snažení nic.

Zdravím všechny snažilky :srdce:
Už skoro třetím rokem se přítelem snažíme o miminko a bohužel pořád neúspěšně :(. První rok jsme to ještě nijak neřešily, prostě kdyby se podařilo tak by nám to nevadilo, no ale nestalo se. Pak už jsme nad tím začali přemýšlet. Po druhém roce už jsme to nevydrželi a zajeli na kliniku, kde nám hned udělali všechny potřebné testy. Nemusím asi říkat jak jsme z toho byli oba dva nervózní :?.
No každopádně všechny testy kupodivu dopadly dobře. Tak jsme si řekli, ze ještě počkáme do konce roku a pak kdyžtak umělý oplodnění(který chci fakt až jako poslední možnost) Četla jsem už snad milion vašich diskusí :mrgreen: Četla jsem například o Nosifolu, který jsem si také zakoupila :D hrozně mi pomohl s menstruací, protože jsem jednu dobu měla celkem nepravidelný.. No ale k vytouženému miminku mi nepomohl :( teď jsem si objednala kapky Gynex, snad pomůže. Minimálně neuškodí.
Teď me už tak dva týdny občas poboliva břicho, ale mám to za tři dny dostat, takže to bude asi tím..
Prosím všechny o jakékoliv rady, za všechno budu moc šťastná. Uz si opravdu nevim rady :? :?
Díky moc :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Didinekdidi
Kecalka 103 příspěvků 23.10.16 19:27

Ahojky radu pro Tebe bohužel nemám, ale ráda se k Tobě přidám, u nás to bylo teď v říjnu 3 roky taky…

Barunka93
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.10.16 19:29

@dekom : Já jsem po revizi pila kontryhelový čaj a po třech měsících se zadařilo, ale to asi nebylo ůplně čajem:-). Hodně pomáhá na to nemyslet, ale ono se to jednoduše řekne… Držím palce, ať se brzo dočkáš:-)

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 23.10.16 19:31

Ahoj, jestli jsi už vyzkoušela skoro vše a nic nepomohlo, tak co to zkusit cestou přírodní :) :

https://www.celostnimedicina.cz/…plodnost.htm

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 23.10.16 19:32

Přiklonila bych se k tomu kontryhelu, četla jsem hodně o jejím zázračném působení na plodnost :hug:

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19142 příspěvků 23.10.16 19:37

Poradit Ti bohužel nedokážu. Ale my se snažili bez dvou měsíců 4 roky. Manželovi vyšel hodně špatně SPG. Dvakrát umělé oplodnění bez výsledku. Tak jsem se na to vykašlali, začali jíst zdravě, chodit 4× týdně do fitka a tadáááá povedlo se. Díky čemu nebo proč těžko říct :think:
Držím palce a neztrácejte naději :kytka:

Lakejja
Kecalka 393 příspěvků 3 inzeráty 23.10.16 19:54

Ahoj nam jako zazrakem pomohl fertility blend. Syna mame z ivf a na druhatko uz jsem resila se svou gyndarkou, jake mam pri potizich vlastne sanci bez ivf. No rekla, ze to budem ted sledovat, dala mi doporuceni cvicit a pribrat a mam si psat podrobne ms a ze pak udelame zase hormonalni profil a uvideme. Zkusila jsem koupit FB ale bylo mi po nem zle, tak jsem ho po 14dnech prestala brat, no ale ejhle… jsem tehu ^_^

alexa37
Kelišová 5078 příspěvků 23.10.16 20:03

@dekom předpokládám,že ti dělali i průchodnost vejcovodů, ja mám jeden vaječník s špatně průchozím vejcovodem tak jsme museli na umělé a 14 měsíců po porodu sem znovu otěhotněla přirozeně, měla jsem strach z mimoděložního, byla u mě velká pravděpodobnost, ale je vše jak má, je to takový velký zázrak, jinak bych se umělému nebránila 3 roky je už celkem dost

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.16 20:18

My se snažili taky 3 roky a kupodivu teď to konečně vyšlo, poslední 2 měsíce jsem pila kontryhelový čaj a gynex, chlapovi jsem naordinovala multivitamin, my tedy nikde po vyšetřeních nebyli, máme už 2 zdravé děti, tak jsme si řekli, že buď třeťátko bude nebo ne a už jsem fakt myslela, že nebude a snad to dobře dopadne

radši anonym, ještě o tom nikdo neví ;)

dekom
Povídálka 18 příspěvků 23.10.16 20:20

Jediný co mě na tom vyšetření znejistilo a co dotedka vlastně nevim, je že ten měsíc co jsem tam byla jsem podle doktora neměla ovulaci. Říkal, ze to může být náhoda, ale když 2 roky nic tak je možný, že ovulaci nemusím mít :(
Jeden měsíc jsem si zkoušela měřit bazalni teplotu i si dělat ovulacni testy, ale nic jsem nezjistila. Ovulacni testy negativní.
No modlim se aby to pravda nebyla protože ani nevim jak se to pak řeší :?

Nikusak1
Kecalka 261 příspěvků 23.10.16 20:26

@dekom Přidávám se k Vám, my teda teprve rok a půl ale všechny testy nadprůměrem ovu mám, ted máme po pregnylech a před asi 10ti dny po IUI a čekáme, ale asi nic. Ni cmi není. Je ot děsný, když má člověk všechno v pořádku ale nejde to, a at mi někdo neříká že na to nemyslet je jediný lék!! není a to vím!!!držím palce, já mám dělat 26.10. test poku dnedojde MS, ale ta má dojít 25 takže asi ani nebude potřeba testit. Manže je z toho asi víc špatný než já :-( jsme mladí ale to pro mě není důvod, proč by to mělo anebo nemělo jít no :zed: držím palce at je vše v pohodě ;-) a rychle se zadaří

Luisiana
Neúnavná pisatelka 18101 příspěvků 23.10.16 20:31

@dekom Ahoj, dcerka se povedla skoro po třech letech po cvičení Mojžíšové, tohle ti určitě doporučím. Najdi si u Vás fyzioterapeuta, který to dělá a určitě to zkus. První si ale načti, co to obnáší ať nejsi překvapená.

A držím palce! :mavam:

Lakejja
Kecalka 393 příspěvků 3 inzeráty 23.10.16 20:33

@dekom ja ovulaci tez nemela, syn je nakonec z ivf po 2,5letech snazeni +nemam jeden vejcovod a ted cekame druhe mimi prirozene diky fertility blendu :)

dekom
Povídálka 18 příspěvků 23.10.16 21:00

Zkusím si teda objednat fertility blend :) A mam si objedat jen pro sebe nebo rovnou pro páry? Poradite? :-)

Martrich
Extra třída :D 12042 příspěvků 23.10.16 21:16

Holky, koukala jsem na ten Fertility Blend, obsahuje to hlavně zinek a listovku, vitamín B. Je to docela drahá sranda. I když pokud je to tak zázračné, tak to zkusím, Bohužel manžel má špatný spg, takže nevím, zda to není zbytečné.. Snažíme se přes 3 roky o druhátko, byli jsme několikrát na IVF, ale já to nedávala hlavně psychicky. Teď už na to pečeme.. zkouším jen ty bylinky. Držím palce

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >