3x spánky za den v jednom roce

195
29.7.13 11:51

3 spánky v roce

Ahoj všem,
ráda bych se vás zeptala na váš názor ohledně spinkání dětí kolem 1 roku. Naše malá vždy spávala často, nepravidelně, ale ne tak dlouho. Říkala sem si, že v roce se to určitě upraví, ale zatím nic. Nejšťastnější je, když jí dám spát třikrát. Spí jak kdy, někdy 30, někdy 90 minut, záleží. Ale po dvou a půl až třech hodinách usne znovu. Někdy není moc podrážděná, jindy víc. ale když jí dám spát, usne.
Když vstává později (6:30-7), chodí jen dvakrát, ale když je vzhůru déle než 3 a půl hodiny, už je na ní vidět únava. Jsem z toho taokvá zmatená, 3 spánky v roce :roll:??? Máte to někdo podobně? Jinak v noci spí tak 11 hodin s 1-2 pauzami, chodí spát kolem 19.30.

Díky všem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14090
29.7.13 11:53

Pokud jí to tak vyhovuje a spí celou noc určitě bych jí nechala… aspoň máš klid, co já bych za to dala :lol: Ona si to časem upraví sama :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
29.7.13 11:55

Kdyz vstavani „pozdeji“ je 6:30, tak v kolik je vstavani „driv“? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
978
29.7.13 11:56

@pampeliš
ahoj,
dcera to měla v roce taky takhle. Chvíli po tom prvním roce přešla celkem bez problému a sama na dva spánky a pak velice rychle jen na jeden. Pokud to malé vyhovuje, nechala bych to tak. Má větší potřebu spánku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.13 11:58

@pampeliš Malýmu bude 10 měsíců, což není takový rozdíl a spí 11 hodin v noci v kuse (od 21 do 8), přes den mezi 11 a 13-14hod.(min.2 hodiny v kuse) a pak odpolední odfrknutí kolem 17-18.hod. Když se kolem poledne dostatečně neprospí, tak má odpo dvě pauzy na spánek. Takže toho naspí taky dost a přesně, jak píšeš, po 2,5 hod. je na něm znát, že je ospalý. Jsem ráda, že tak spí, aspoň něco udělám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
29.7.13 11:58

Kamarádky syn to tak měl také. Ničemu to nevadilo- akorát když chtěla někam vyrazit :mrgreen: a já jí někdy záviděla s jedním hodinovým spánkem denně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
29.7.13 12:00
@Ali-Ali píše:
Kdyz vstavani „pozdeji“ je 6:30, tak v kolik je vstavani „driv“? 8o

to by mě též zajímalo, já teď kolikrát musím vstát v 6 a je to pro mě vražedné. Bohužel, jakmile se vzbudí jeden, tak je to jak lavina :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
29.7.13 12:03

Holky, moc díky za vaše komentáře a uklidnění :) Malá to nějak vždycky vydrží, když spí jen dvakrát, ale je prostě unavená. Vadí mi to právě z toho důvodu, že nemůžem nikam vyrazit, nebydlíme v centru a když se probudí ve 4 a před sedmou už jdeme koupat, stihnu tak akorát nakoupit,, :roll: Ale nejdůležitější je se jí přizpůsobit, samozřejmě..

A ještě jedna věc je hloupá, každý den spí prostě jinak, takže jí ten režim ani nijak nemůžu nastavit..

@Ali-Ali dřív znamená vstávání v 6, ale ona ta tři čtvrtě hodina je u ní hrozně znát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23382
29.7.13 12:04

Mě pokud malý vyleze z pelechu před sedmou, tak taky spí pak dvakrát přes den. Jednou odpadne kolem 10 a spí tak do 12 a pak odpadne ještě kolem 17 hodiny. Pokud se vzbudí až po 8, tak vydrží do 12 a pak až do večera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
29.7.13 12:04
@Gladys
@Ali-Ali píše:
Kdyz vstavani „pozdeji“ je 6:30, tak v kolik je vstavani „driv“? 8o

Nevím, jak to má zakladatelka, ale můj první syn spal v létě do 4,30, v zimě do 5,30 :mrgreen: Tak to měl asi do tří let. Mladší syn naštěstí spí většinou do šesti aspoň. :roll:

Jinak děti, které spí 3× denně v roce, z okolí znám.
Pokud jsou ale jakékoli problémy se spánkem, doporučuju homeopatii, mám nejlepší zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
29.7.13 12:05

@Gladys V 6 to ještě jde, některé děti jsou vzhůru od 5 :jazyk: Ale samozřejmě, příjemné to není :x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60276
29.7.13 12:06

Mladší to měla stejně. od malička spala nepravidelně, tak 20-30 min několikrát denně. i v roce si to tak častokrát střihla. tak od toho roka a půl spí často už jen jednou odpoledne déle. ale ani to neni pravidlem. mě to ničemu nevadilo, stejnak řídit se pravidelným spaním 2 dětí by pro mě bylo utrpení, takle spala, když prostě měla možnost. byla pohodové spokojené dítě- :D
A 6:300 jsem taky u staršího v roce považovala za pozdější vstávání. Obvykle vstával v 6, 5:30 nebyla vyjímka. U mladší prskám i v 7:15.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
29.7.13 12:06

@ireeenka Jakou přesně homeopatii, prosím Tě?? A v jakých případech ji aplikovat? Když se děti hodně budí? Nebo nechtějí usínat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60276
29.7.13 12:08
@pampeliš píše:
Holky, moc díky za vaše komentáře a uklidnění :) Malá to nějak vždycky vydrží, když spí jen dvakrát, ale je prostě unavená. Vadí mi to právě z toho důvodu, že nemůžem nikam vyrazit, nebydlíme v centru a když se probudí ve 4 a před sedmou už jdeme koupat, stihnu tak akorát nakoupit,, :roll: Ale nejdůležitější je se jí přizpůsobit, samozřejmě..

A ještě jedna věc je hloupá, každý den spí prostě jinak, takže jí ten režim ani nijak nemůžu nastavit..

@Ali-Ali dřív znamená vstávání v 6, ale ona ta tři čtvrtě hodina je u ní hrozně znát.

tak to by mi teda asi prudilo mladší teda spala 3× denně, ale když jsem jí vrzla pod strom na hřišti, tak to tam zalomila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
29.7.13 12:08

Závidím těm, kterým děti spí déle v kuse a míň a můžou s nimi něco!! My to holt máme takové rozdrobené, v kočáře už spát nechce, tak jsme prostě doma, no ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama