Reklama

3 týdny v kuse zelená rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 29.11.17 06:46
3 týdny v kuse zelená rýma

Ahoj. už nevím co stím. mám 3 týdny zelenou rýmu. dcerka byla nastydlá před třemi týdny a já to zase chytla taky :lol: a od té chvíle to trvá. dcerka má zase od neděle na novo rýmu, já ale pořád v kuse. nevím jestli k doktorce pro antibiotika? tohle jsem nikdy nezažila, rýma tak týden

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 4015 příspěvků 29.11.17 06:50

Tři týdny už je hodně, určitě jdi k doktorce, i když jde „jen“ o rýmu :)

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 29.11.17 06:52

Strikas neco do nosu?

Dobre je koloidni stribro, nici snad vsechno. A do vincentjy kapu tea tree olej s manukou a rosalinou. Taky dobry. Vzdycky jsme tak zelenou rymu zvladli bez atb, ja i deti.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 29.11.17 06:57

Zkus Sterimar s mědí, to nám teď radila mudr. Já mám od soboty nudli jak oprať, teď momentálně v zelené fázi. Je to hnus :roll:

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 29.11.17 06:58

@Verun83 nestříkám nic, vždy jsem taky rýmu zvládla bez antibiotik a stříkání do nosu, nevím co to malá přinesla za školky :mrgreen:

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 29.11.17 07:04

Zkus si koupit Rhino horn!

halflive
Stálice 66 příspěvků 5 inzerátů 29.11.17 07:44

Místo na emiminu bych to řešila na ORL, to může být zánět dutin

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 29.11.17 07:48
@jana šmolíková píše:
@Verun83 nestříkám nic, vždy jsem taky rýmu zvládla bez antibiotik a stříkání do nosu, nevím co to malá přinesla za školky :mrgreen:

Pokud je ryma zelena, ma se aspon strikat treba nasivin, obsahuje nejakou lecivou latku. Slova nasi detske dr. Kor kdyz to mas 3 tydny, tak to asi bez leku nezvladnes

nozu
Extra třída :D 11572 příspěvků 29.11.17 07:54

Tak ja bych sla rovnou na orl. Zelena ryma je bakterialni, zahravas si se zanetem dutin…

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 29.11.17 07:57

Pokud je ryma takhle dlouho tak ti sedi v dutinach. Orl dobry. Rhino konvivku ti stejne doporuci:)

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 29.11.17 08:14

Malý to chytil od kamaradcinyho syna. Nemohli jsme se toho zbavit. Prý tzv. Skolková rýma, dostal atb do nosu :,(

terien
Echt Kelišová 7644 příspěvků 29.11.17 09:02

Asi vyfasujes atb kapky, ale lepší než zánět dutin.

Ivuska23
Kelišová 5079 příspěvků 6 inzerátů 29.11.17 11:43

@jana šmolíková zašla bych k doktorce, dcera měla takhle zelenou rýmu a po výtěru byl zjištěn pneumokok v nose.. :cert:

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 29.11.17 12:10

Byla jsem u dr, mám antibiotika na 3 dny

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >