3 týdny v kuse zelená rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 29.11.17 06:46
3 týdny v kuse zelená rýma

Ahoj. už nevím co stím. mám 3 týdny zelenou rýmu. dcerka byla nastydlá před třemi týdny a já to zase chytla taky :lol: a od té chvíle to trvá. dcerka má zase od neděle na novo rýmu, já ale pořád v kuse. nevím jestli k doktorce pro antibiotika? tohle jsem nikdy nezažila, rýma tak týden

Reakce:

Tableta
Závislačka 4108 příspěvků 29.11.17 06:50

Tři týdny už je hodně, určitě jdi k doktorce, i když jde „jen“ o rýmu :)

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8836 příspěvků 33 inzerátů 29.11.17 06:52

Strikas neco do nosu?

Dobre je koloidni stribro, nici snad vsechno. A do vincentjy kapu tea tree olej s manukou a rosalinou. Taky dobry. Vzdycky jsme tak zelenou rymu zvladli bez atb, ja i deti.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 29.11.17 06:57

Zkus Sterimar s mědí, to nám teď radila mudr. Já mám od soboty nudli jak oprať, teď momentálně v zelené fázi. Je to hnus :roll:

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 29.11.17 06:58

@Verun83 nestříkám nic, vždy jsem taky rýmu zvládla bez antibiotik a stříkání do nosu, nevím co to malá přinesla za školky :mrgreen:

Alyss1
Závislačka 2859 příspěvků 1 inzerát 29.11.17 07:04

Zkus si koupit Rhino horn!

halflive
Stálice 70 příspěvků 6 inzerátů 29.11.17 07:44

Místo na emiminu bych to řešila na ORL, to může být zánět dutin

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8836 příspěvků 33 inzerátů 29.11.17 07:48
@jana šmolíková píše:
@Verun83 nestříkám nic, vždy jsem taky rýmu zvládla bez antibiotik a stříkání do nosu, nevím co to malá přinesla za školky :mrgreen:

Pokud je ryma zelena, ma se aspon strikat treba nasivin, obsahuje nejakou lecivou latku. Slova nasi detske dr. Kor kdyz to mas 3 tydny, tak to asi bez leku nezvladnes

nozu
Extra třída :D 11750 příspěvků 29.11.17 07:54

Tak ja bych sla rovnou na orl. Zelena ryma je bakterialni, zahravas si se zanetem dutin…

Alyss1
Závislačka 2859 příspěvků 1 inzerát 29.11.17 07:57

Pokud je ryma takhle dlouho tak ti sedi v dutinach. Orl dobry. Rhino konvivku ti stejne doporuci:)

lolink
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 29.11.17 08:14

Malý to chytil od kamaradcinyho syna. Nemohli jsme se toho zbavit. Prý tzv. Skolková rýma, dostal atb do nosu :,(

terien
Echt Kelišová 8373 příspěvků 29.11.17 09:02

Asi vyfasujes atb kapky, ale lepší než zánět dutin.

Ivuska23
Kelišová 5079 příspěvků 3 inzeráty 29.11.17 11:43

@jana šmolíková zašla bych k doktorce, dcera měla takhle zelenou rýmu a po výtěru byl zjištěn pneumokok v nose.. :cert:

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 29.11.17 12:10

Byla jsem u dr, mám antibiotika na 3 dny

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >