3 týdny v kuse zelená rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 29.11.17 06:46
3 týdny v kuse zelená rýma

Ahoj. už nevím co stím. mám 3 týdny zelenou rýmu. dcerka byla nastydlá před třemi týdny a já to zase chytla taky :lol: a od té chvíle to trvá. dcerka má zase od neděle na novo rýmu, já ale pořád v kuse. nevím jestli k doktorce pro antibiotika? tohle jsem nikdy nezažila, rýma tak týden

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3928 příspěvků 29.11.17 06:50

Tři týdny už je hodně, určitě jdi k doktorce, i když jde „jen“ o rýmu :)

Verun83
Echt Kelišová 8411 příspěvků 33 inzerátů 29.11.17 06:52

Strikas neco do nosu?

Dobre je koloidni stribro, nici snad vsechno. A do vincentjy kapu tea tree olej s manukou a rosalinou. Taky dobry. Vzdycky jsme tak zelenou rymu zvladli bez atb, ja i deti.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 29.11.17 06:57

Zkus Sterimar s mědí, to nám teď radila mudr. Já mám od soboty nudli jak oprať, teď momentálně v zelené fázi. Je to hnus :roll:

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 29.11.17 06:58

@Verun83 nestříkám nic, vždy jsem taky rýmu zvládla bez antibiotik a stříkání do nosu, nevím co to malá přinesla za školky :mrgreen:

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 29.11.17 07:04

Zkus si koupit Rhino horn!

halflive
Stálice 59 příspěvků 2 inzeráty 29.11.17 07:44

Místo na emiminu bych to řešila na ORL, to může být zánět dutin

Verun83
Echt Kelišová 8411 příspěvků 33 inzerátů 29.11.17 07:48
@jana šmolíková píše:
@Verun83 nestříkám nic, vždy jsem taky rýmu zvládla bez antibiotik a stříkání do nosu, nevím co to malá přinesla za školky :mrgreen:

Pokud je ryma zelena, ma se aspon strikat treba nasivin, obsahuje nejakou lecivou latku. Slova nasi detske dr. Kor kdyz to mas 3 tydny, tak to asi bez leku nezvladnes

nozu
Extra třída :D 11326 příspěvků 29.11.17 07:54

Tak ja bych sla rovnou na orl. Zelena ryma je bakterialni, zahravas si se zanetem dutin…

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 29.11.17 07:57

Pokud je ryma takhle dlouho tak ti sedi v dutinach. Orl dobry. Rhino konvivku ti stejne doporuci:)

lolink
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 29.11.17 08:14

Malý to chytil od kamaradcinyho syna. Nemohli jsme se toho zbavit. Prý tzv. Skolková rýma, dostal atb do nosu :,(

terien
Kelišová 7116 příspěvků 29.11.17 09:02

Asi vyfasujes atb kapky, ale lepší než zánět dutin.

Ivuska23
Závislačka 4912 příspěvků 29.11.17 11:43

@jana šmolíková zašla bych k doktorce, dcera měla takhle zelenou rýmu a po výtěru byl zjištěn pneumokok v nose.. :cert:

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 29.11.17 12:10

Byla jsem u dr, mám antibiotika na 3 dny

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Kdo k nám vozí migranty z Libye? Potetovaná Němka, kapitánka lodi Sea-Watch 3

Kapitánkou jedné z lodí, která u libyjských břehů zachraňuje migranty, je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama