30let a pleť jako puberťák :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MišelkaX
Kelišová 5679 příspěvků 01.11.14 16:50
30let a pleť jako puberťak :)

Maminky jdu si postezovat a snad pro radu :kytka:
Vzdy jsem mela plet strasne hezkou..prvni tehotenstvi (holcicka :)) jsem mela skaredou plet pouze na cele. klasika pupinky..po 20tt to zmizelo. Druhe tehu (chlapecek) plet hezka, i po porodu.. kojila jsem rok..cca pul roku po porodu se mi plet zhorsila :( celo uplne samy pupinek, brada a u nosu, meli lickem a nosem.. Brala jsem azalii, prikladala jsem to k tomu. V srpnu jsem kojit prestala a v zari jsem sla do nehormonalniho teliska.. a porad zadna zmena..
Kozni mi dala skinoren, od kosmeticky jsem mela taky nejaky docela drahy krem a nic nepomala :(
Docela hodne o sebe dbam a jsem z toho nestastna.
Myslite ze je to chvili co jsem prestala kojit?
Nebo nejake rady jak tomu pomoci?
Dekuji moc ;)

Reakce:
LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 01.11.14 17:00

@MišelkaX To znáám :hug:.. taky jsem dřív měla pleť fakt hezkou a teď jí mám samý pupínek.. kožařka mi ale diagnostikovala rosaceu :-( :-( Takže parááda. Jestli máš jen pupínky, máš aspoń nějakou šanci to dostat pryč, to ja s rosaceou asi těžko, nesnesu skoro žádný krém, no je to na houby :-( Jsem ti moc neporadila viď. Jo a Azalii jsem brala taky

kikina2004
Kelišová 6552 příspěvků 01.11.14 17:05

Jooo, Miso, o tom bych mohla mluvit… Nikdy jsem nemela problemovou plet, posledni dobou se trapim stejne jako Ty- nejvetsi vysev mam na leve tvari, bohuzel tim, jak hodne sportuji a pot mi steka po obliceji, tak to jeste vic drazdim a z „neskodneho“pupinku nebo pupinků se stava mokvajici hnus…

vyzkousela jsem toho dost, az jsem ted ve Zdrave vyzive narazila na mesickovou mast s peruanskym balzamem- delam na chirde a Peru balzam jako takovy mi prijde jako maly zazrak a svete div se- pupence behem 3 dnu jsou fuc a vypada to, ze mizi i fleky, co mi po nich zustaly…takze po nekolika mesicich mam zase cistou plet… jo a kombinuu s cisticim cajem- mozna placebo, ale rozhodne neublizi :-) Oboji je firma Dr. Popov…

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 01.11.14 17:09

Ahoj, podle moji kozni to byla paradoxne přepěstěná plet. Na noc pouze vycistit miceralni vodou, bez kremu, rano natrit hydratacnim kremem, treba Vichy normaderm Anti aging, samozrejme bez makeupu, pupinky zamaskovat aknecolorem-je fakt vybornej, pakna zahojeni must mi dala na predpis Duac, a po 14 ti dnech to byla obrovska zmena.

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 01.11.14 17:18

Kup si v lekarne Jarishuv roztok, bud to maji nebo to objednaji, nestoji to moc, uchovava se to v lednici, ale do mesice se to musi spotrebovat, takze kdyz se to pak nalije trochu na cistici tamponek a potira se tim oblicej, chce to nachvilku vyndat z lednice, aby to melo pokojovou teplotu…

http://mywaybyemily.blogspot.cz/…zrak-na.html

Je toho na netu hodne, pouzivaji ho kosmeticky i dermatologove ;)
Ja ho pouzivala i na malyho kdyz byl opruzenej :)

Ter85
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 01.11.14 17:29

Bioderma-poradila mi to kozarka, kdyz se mi hodne zhorsila plet po prvnim diteti a behem mesice obrovske zlepseni. Na akne je zelena rada, kombinuji s cervenou na citlivou plet.

pannda
Kelišová 6826 příspěvků 33 inzerátů 01.11.14 17:48

Zkus užívat Yuccu, je na pročištění těla..

kittylittle
Závislačka 4456 příspěvků 01.11.14 17:57

Mně pomohlo ošetření laserem, poté zlepšení o 100% :) ještě mi teda doktorka napsala ATB vodičku Aknemycin, to taky pomáhalo, ale po pár dnech jsem dostala kožní reakci, nějakej ekzém nebo co, tak jsem musela přestat

monuline
Kelišová 6058 příspěvků 01.11.14 18:09

Ja zatim neporadim, ale jsem na tom stejně a už čtvrt roku se chystam ke kožní :roll:

spagetka
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 01.11.14 18:18

Já používám ten solutio Jarisch, je opravdu perfektní - místo pleťové vody…
Ale nic o tom, že by měl tak krátkou exp. dobu a měl se uchovávat v lednici nevím :nevim: Mám pětisetgramovou láhev, používám bez problémů už 3 měsíce, expiraci má až v dubnu 2015 a uchovávat píšou 15-25 stupňů… Mám ho normálně v koupelně…

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 01.11.14 18:56
@spagetka píše:
Já používám ten solutio Jarisch, je opravdu perfektní - místo pleťové vody…
Ale nic o tom, že by měl tak krátkou exp. dobu a měl se uchovávat v lednici nevím :nevim: Mám pětisetgramovou láhev, používám bez problémů už 3 měsíce, expiraci má až v dubnu 2015 a uchovávat píšou 15-25 stupňů… Mám ho normálně v koupelně…

Mne to onehda jednou nekdo rekl, ze ma byt v lednici a za mesic se ma spotrebovat po otevreni, tak nevím…ale myslim, ze neni problem to za mesic spotrebovat :mrgreen: ;)

14111995
Kecalka 281 příspěvků 01.11.14 19:04

Mě na akné pomohl tea tree olejíček. Namažu na beďara a do dvou dnů je fuč :D Jen je nepříjemné, když se ti udělá „pupínek“ v okolí oka. Ten pach z tea tree olejíčku je dost silný a pálí, ale za to opravdu pomůže a je 100% přírodní.

MišelkaX
Kelišová 5679 příspěvků 02.03.15 15:36

Holky jeste me napadlo. Mam nehormonalni telisko.. myslite ze to muze byt tim? Kamaradka ma po porodu bolaky na krku a kosmeticka ji rekla ze je to tim ze nebere antiko.. jenze ja antiko nechtela :( da se to osetrit hormony i jinak? Telisko kvuli tomu vyndavat nebudu.jsem s nim spokojena..tea tree olejíček jsem zkousela, nic.. mam vpravo na čele a na lickach takove bedarove mistecko cca 2×2cm. Na cele vic.. no musim zaletet ke kozni a uvidim

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >