Kdy vyměnit tlakoměr?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Šalvějka
Závislačka 3276 příspěvků 01.11.14 07:25
Kdy vyměnit tlakoměr?

Ahoj, mám dotaz jak dlouho by se měl používat tlakoměr pro domácí měření? já ten svůj už vlastním skoro pátý rok, myslím, že měří dobře, mám ho porovnaný s tlakoměrem daleko novějším, ale i tak si říkám, kdy je vlastně ta správná doba starý tlakoměr odložit a koupit nový?

Reakce:
luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 01.11.14 08:45

Já bych ho neměnila myslím že není uurcena doba.
To bude jak s TV až nebnebude fungovat.

jannina1
Závislačka 4357 příspěvků 01.11.14 08:57

Pokud finguje bezchybně, proč ho měnit?

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 01.11.14 09:01

@Šalvějka az prestane fungovat ;)

MartinKa36
Závislačka 3596 příspěvků 01.11.14 22:28

Přesnost měření není dána přístrojem ale tvým věkem, dokud budeš na emiminu tak můžeš používat starý ale když zestárneš tak ti tlakoměr může měřit úplně blbě to je dané metodou měření a týká se to všech tlakoměru které používají Oscilometrickou metodu. Pro staré lidi je použitelná jen Audiometrická metoda ale tam se pohybuješ v oblasti 30000-50000Kč

Šalvějka
Závislačka 3276 příspěvků 03.11.14 06:52

Děkuju za odpovědi, mě šlo o to, jestli není určená nějaká doba, po jakou je vhodné tlakoměr používat a pak ho vyměnit za nový. Měří dobře, takže si ho nechám :D

@MartinKa36 tak to mám ještě spoooustu času na výměnu za nový :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >