Dopegyt a alkohol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TERMAT
Kecalka 101 příspěvků 31.10.14 20:17
Dopegyt a alkohol

Ráda bych se zeptala, zda máte některá zkušenost s pitím alkoholu při léčbě Dopegytem. Brala jsem Loristu a při ní jsem si občas alkohol dala, ale vzhledem k tomu, že chci otěhotnět, tak mi lékařka vyměnila Loristu za Dopegyt. Jenže v příbalovém letáku je, že se při užívání nemá pít alkohol, ale víte jak to s informacemi v příbalovém letáku je ;-) Jdu na oslavu narozenin a vzhledem k tomu, že jsem to dostala, tak bych si trošku alkoholu dala. Dala jste si některá?

Reakce:
Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 31.10.14 20:33

Pochybuju, že existuje lék, na který by bylo „povoleno“ pít alkohol, to je snad jasný. Ale tím není řečeno, že pokud si dáš toho alkoholu trochu a ne v těsné návaznosti na užití léku, že se něco stane. S nějvětší pravděpodobností se nic nestane ani když si toho alkoholu dáš víc, akorát dáš zabrat játrům, nebo omdlíš z velkého poklesu tlaku (sečte se hypotenzivní efekt Dopegytu a alkoholu) a tělo si tím k případnému těhotenství taky zrovna nepřipravíš :lol:.

JanullaHru
Kecalka 186 příspěvků 31.10.14 21:55

Brala jsem dlouhodobě a nijak jsem se neomezovala…Piju tedy jen víno.

Uživatel je onlineJahudka82
Závislačka 2611 příspěvků 7 inzerátů 24.06.16 23:22

Nemel by se ale já to při dlouhodobém brani taky az tak neresila - už víc jak pul roku před tehu, kdyz jsem kvůli tlaku musela vysadit HA která mi ho zvysovala a jinou ochranu jsme vzhledem k plánování rodiny už používat ani nechtěli a nepotřebovali, jsem na něj musela přejít protože betablokatory co jsem brala předtím by mohly ovlivnit schopnost vůbec otěhotnět a tehu samotné od začátku takže kdyz jsem nevěděla kdy se zadari tak jsem to sice nějak nepřehanela ani nepila tvrdý, byla jsem vždycky spis na víno, striky, cidery apod. Ale v začátku tehu kdyz to bylo ještě tajné a nejisté, jsem se na pracovních aj. alko-akcích na prášky na tlak úspěšně obcas vymluvila pokud ne rovnou na řízení - každý přece vi nebo aspon uzná ze na prášky tohoto typu by se pit nemělo…:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >