Jak léčit akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mamculina
Kecalka 276 příspěvků 31.10.14 11:57
Jak léčit akné

Ahoj maminky, mám takový dotaz, tento problém se netýká mě, ale mé sestry, vysadila po 9 letech antikoncepci a na obličeji se jí objevilo akné, opravdu veliké červené boláky, lidé v okolí si myslí, že bere nějaké drogy… :zed: Nevím jak jí pomoct, je z toho špatná a nanáší si na obličej šílenou vrstvu makeupu, tím tomu rozhodně nepomáhá, ba naopak, akorát se jí to více zanítilo, ale chápu, že takhle mezi lidi nechce jít. Nemáte s tím někdo zkušenosti?? Co opravdu zabírá? Má i drahou kosmetiku z lékárny a nezlepšilo se to vůbec… děkuji za rady. :mavam:

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 31.10.14 11:59

@Mamculina ségra má to samé, pořídila si jakousi kosmetiku z koz či co :mrgreen: strašně jsem se tomu smála, ale ono jí to pomáhá :think: zjistím značku..

Boudová
Kelišová 6076 příspěvků 2 inzeráty 31.10.14 12:00

Ať si dojde k doktorce pro antibiotika zaberou rychle, ale ne na dlouho. Ale aspoň bude mít čas to řešit. Jinak nic moc nezabírá :zed: :zed:

eumedon
Extra třída :D 14417 příspěvků 31.10.14 12:02

@Mamculina Tretinoin ? Ale číst příbalový leták!

samurajka
Kecalka 430 příspěvků 31.10.14 12:04

Ted zkousim acnevac, bezne dostupny v lekarne asi za 350,–. Je to trimesicni vnitrni lecba a zda se mi, ze to pomohlo.

eumedon
Extra třída :D 14417 příspěvků 31.10.14 12:27
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 31.10.14 12:28

@Mamculina už vim - kosmetika la cherve ;) ségra má od toho pleťové vody, nějaké krémy atd.. a zabralo jí to - taky vysadila po 10ti letech HA.

Borufka
Kelišová 5555 příspěvků 31.10.14 12:34

Žádná kupovaná kosmetika ať drahá nebo levná nebo kozí :-) mi nikdá nepomohla. Jediné spolehlivé je Eclaran, Dalacin a DuacGel od kožařky. Koupit se to nedá, musí jí to napsat. A po dětech zpátky antikoncepce, nemohla jsem se toho zbavit.

eumedon
Extra třída :D 14417 příspěvků 31.10.14 13:41

Jo, tak tretinoin ne v těhotenství, myslím.

eumedon
Extra třída :D 14417 příspěvků 31.10.14 13:42
@Borufka píše: Žádná kupovaná kosmetika ať drahá nebo levná nebo kozí :-) mi nikdá nepomohla. Jediné spolehlivé je Eclaran, Dalacin a DuacGel od kožařky. Koupit se to nedá, musí jí to napsat. A po dětech zpátky antikoncepce, nemohla jsem se toho zbavit.
:pankac:
mag
Extra třída :D 11119 příspěvků 31.10.14 13:54

Mně teď hodně pomohl Skinoren.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >