Antibiotika Fromilid 500

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mensy
Kecalka 174 příspěvků 30.10.14 08:21
Antibiotika Fromilid 500

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdo máte zkušenost s antibiotiky Fromilid 500?jestli se tu někdo takový najde :D :D. Na jak dlouho, Vám je lékař předepsal, aby byli opravdu účinné :think: :think:?Týden nebo dva? moc děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MartinKa36
Závislačka 3599 příspěvků 30.10.14 08:28

Na něco jsou ucinne a na něco ne :) stejne je to i s dobou brani, někdo to basti mnesic někdo tejden…

Doctus
Závislačka 4409 příspěvků 30.10.14 09:40

@Mensy
Hlavní otázka zní, na jakou diagnózu byly předepsány. Od toho se odvozuje i délka terapie. Kontraindikací bakteriostatických ATB jsou imunodeficientní stavy.

Šalvějka
Závislačka 3276 příspěvků 30.10.14 09:45

@Mensy Ahoj, já je měla na zánět v krku způsobeným streptokokem A, měla jsem je na týden, ale brala jsem je jen 3 dny, protože jsem třetí den našla dvě čárky na testu a gynekolog doporučil ihned vysadit. Čekala jsem, co se bude dít, můj obvoďák měl zrovna dovolenou, ale evidentně tři dny užívání stačily, nemoc byla pryč a už se nevrátila :)

Mensy
Kecalka 174 příspěvků 30.10.14 10:59

Dostala jsem to na kašel, který mám tak měsíc :zed: :zed: :zed:,fakt jenom na kašel, nic jiného mě není ani nebolí. :roll: :roll: Žádné teploty, horečky apod.Je fakt, že ten kašel je už ale po tak dlouhé době únavný :nevim: :nevim:.No, budu je brát týden a uvidím :think: :think:

Doctus
Závislačka 4409 příspěvků 30.10.14 11:07

@Mensy
Bez jakéhokoliv odběru biologického materiálu? Zajímala by mě skutečnost, zda jste alergická na peniciliny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 13:39

@Doctus Nejsem alergická na nic :D :roll:

Doctus
Závislačka 4409 příspěvků 30.10.14 14:33
@Anonymní píše:
@Doctus Nejsem alergická na nic :D :roll:

Není příliš diagnóz, kde by byla první volba bakteristatický makrolid. Je tedy velké riziko, že nešlo o postup lege artis.

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 01.04.17 13:53

Ahoj, obnovuji diskuzi. Před týdnem mi mudr předepsala atb penbene1500000 na angínu, ve středu se mi strašně přitížilo, bolest v bedrech, bolest kostí atd. Dělala mi krevní testy a crp, to vyšlo 131 takže mi předepsala atb fromilid 500. 2* denně po 12 hodinách. Již od první tablety se mi hrozně točí hlava, jak po kocovině, bolí mě nehorázně břicho a jsem úplně mimo. Asi nemám pokračovat v užívání že? Děkuji za radu

blumen
Hvězda diskuse 47017 příspěvků 01.04.17 14:41

@anonymka227 sla bych to zkonzultovat na pohotovost, at je zmeni za jina, pri CRP 130 bych jen tak nevysazovala bez novych

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 01.04.17 15:07

@blumen na pohotovost jsem nakonec zašla a paní dr mi předepsala atb doxybene a v pondělí mám jít ke své doktorce. První prášek si mám dát první večer, tak jsem zvědavá.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 413 příspěvků 03.01.18 18:27

Je to si blbá otázka… týká se nežádoucích účinků u Fromilidu. Četla jsem, se může způsobit sluhové potíže, ale je to méně časté. Vyskytlo se to u někoho? Jaké další nežádoucí účinky jste měli? Děkuji všem :mavam:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 03.01.18 19:07

@DzungaracekChlu­pacek Ahoj, zrovna dnes jsem dobrala poslední tabletu. Sluch ok, ale zato příšerné deprese a hořko v ústech. První tableta mě rozsekala, udělalo se mi zle, studený pot, pocit na omdlení. Ale pak už ok :). Určitě k tomu ale ber probiotika

DzungaracekChlupacek
Kecalka 413 příspěvků 03.01.18 19:19
@Kachorra píše:
@DzungaracekChlu­pacek Ahoj, zrovna dnes jsem dobrala poslední tabletu. Sluch ok, ale zato příšerné deprese a hořko v ústech. První tableta mě rozsekala, udělalo se mi zle, studený pot, pocit na omdlení. Ale pak už ok :). Určitě k tomu ale ber probiotika

Dobře, děkuji. Snad Ti bude líp. Snad to nebude tak hrozné.

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 03.01.18 19:22

@DzungaracekChlu­pacek Neboj, nemusí to to udělat nic, každý to snáší jinak :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >