32tt - pár otázek, jak se cítíte?

Anonymní
2.9.11 20:40

32 tt-ruzne otazky

ahoj zajimalo by me-jestli jste nektera v 32 tt,tak o kolik kg jste pribrali,jak vam zrovna je,mate tvrdnuti briska,bolesti zad,nake krece atd-vse co se tyce tohoto obdobi-diky diky za info :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3400
2.9.11 20:44

Ahoj, sice ještě nejsem 32tt, ale už se blížím, ale tvrdnutí jsem měla teď poprvé a to fest. Jsem myslela, že to nepoznám, ale poznám :lol: . Záda…s těma jsem skončila na neurologii a do porodu mám napsané masáže a rehabilitaci…peklo jsem zažila :lol: a křeče mám v noci do lýtek :lol: :lol: :lol:

Takže takový jsem chromajzl :mrgreen: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3400
2.9.11 20:45

Jo a 10 kileček jsem nahoře :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
2.9.11 20:50

Já mám 11 kilo na hoře.Tvrdnutí mám taky,když jdu moc dlouho,občas i v klidu,ale dá se to přežít :lol: .Křeče jsem měla u druhého syna,ted né.A jsem docela překvapená,že se mi spí docela fajn(až na to noční čůrání) :mrgreen: .Nic ale nemění na tom,že už to chci mít za sebou,už mě to opravdu nebaví,hlavně mám doma ještě ročního prcka a už je to dost náročný. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
2.9.11 20:50

Já jsem teda taky teprve 30tt ale to už je skoro jako 32, ne? :lol: :lol:
Tvrdnutí..no začalo mi až teď a je to mazec..ale tvrde jen večer a po námaze..dneska pju celej den Magnesii a je to OK :lol: Bolest v kříži je teda daleko horší, s tou trpim jako prase! :zed:
A nahoře 6 kileček..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
2.9.11 20:53

j jsem též 30 tt. tvrdnutí nemám, nebo jsem to nepoznala, křeče taky ne, až na špatný spaní a opravdu velký kopance do břicha ani nevím že jsem těhu.. no a přibrala jsem teda skoro 17 kilíček :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
2.9.11 20:54

Gábi tvrdnutí bys určo poznala, neboj :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
2.9.11 20:57

Já jsem 32tt.Tvrdnutí břicha se mě bohužel taky týká a musím říct,že to není nic milého… Žáha mě pálila úplně ukrutně asi před 14-ti dny,teď jen vyjímečně a drobátko.
Prcek mě pořád kope do žeber když sedím a někdy mám pocit,že mi na močáku snad stojí nebo co…
Mám nahoře 9kg.Vzhledem k tomu,že jsem doufala,že se vejdu do 10kg,tak mě to docela mrzí.
Taky patřím mezi ty,co už se nemůžou dočkat,až bude venku.Často myslím na to kdy to asi přijde,jak to bude probíhat a jak bude malej vypadat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
2.9.11 20:57
:palec: taky myslím, spíš jsem to tedy ještě neměla… :wink:
lyrica píše:
Gábi tvrdnutí bys určo poznala, neboj :wink:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
2.9.11 20:58
Taky jsem strašně zvědavá jak bude vypadat :-))
Phoebe13 píše:
Já jsem 32tt.Tvrdnutí břicha se mě bohužel taky týká a musím říct,že to není nic milého… Žáha mě pálila úplně ukrutně asi před 14-ti dny,teď jen vyjímečně a drobátko.
Prcek mě pořád kope do žeber když sedím a někdy mám pocit,že mi na močáku snad stojí nebo co…
Mám nahoře 9kg.Vzhledem k tomu,že jsem doufala,že se vejdu do 10kg,tak mě to docela mrzí.
Taky patřím mezi ty,co už se nemůžou dočkat,až bude venku.Často myslím na to kdy to asi přijde,jak to bude probíhat a jak bude malej vypadat…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
2.9.11 21:01

Já se taky hrozně těšim..
Jinak kopání a pohyby…to je u nás na programu 24hodin/denně… :lol: :lol: :lol: Jsou to pěkný pecky, co? :mrgreen:
A na žáhu bych málem zapomněla…to je taky pěknej vopruz!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
2.9.11 21:32

jo to jo, taky mě občas pálí a kolikrát mi jídlo jakoby stoupá nahoru, jo a jedna věc co mě dost vadí, to je když usnu na zádech, holky to se začnu asi dusit nebo co, zmodrají mi rty, a mám strašný sny třeba o tom že na mě někdo klade těžký náhrobní kímen, a nebo tak, a přítel mě vždycky budí že ze spánkui chrčím, nebo naříkám, už se mi to stalo několikrát, a prý je to tím že mi malý tlačí na dutý žíly, nebo tak něco.. ale teda pocit na umření, hrozný, to se vzbudím zpocená, a je mi hrozně špatně :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
2.9.11 21:33

No na zádech nespi vůůůbec!!! Nejlíp levý bok :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
2.9.11 21:37

Já taky na zádech nespím,ani to nejde,jak mě všechno tlačí.spím na boku,namuchlám si deku mezi nohy a je to super :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
2.9.11 21:39

Já jsem celá omotaná kolem kojo polštáře, bych bez něj ai neusla, asi už :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama