Alkohol, těhotenství, panika

Anonymní
2.9.11 11:08

alkohol,těhotenství,panika

Ahoj.
Včera sem zjistila že sem těhotná.Už mám doma 4leté dítě a miminko sem si s mužem moc přála.Od včera mě postihla panika a mám strašnej strach.Bojim se jestli dítě bude zdravé proto že sem netušila že sem těhotná a 2 dny sem slavila s vínem :cry: .Strašně mě to trápí a mám strach.
Taky těhotenské příznaky nejsou takové jako u první těhotenství,spíše žádné :cry: .Mám strach že to značí něco špatného. :cry:
Mám strach a nemohla sem v noci ani spát.Mám strach se těšit a prostě sm popadla panice.Měla jste to některá stejně nebo sem blázen?

Co si myslíte o alkoholu?Je potřeba jít časem na plodovku?Co ty příznaky nepříznaky?Mohou být u každého těhotenství jiné?

Děkuji a omlouvám se za anonym,ale o svém těhotenství zatim nechci říkat dokud to nepotvrdí ultrazvuk

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14476
2.9.11 11:10

Mimčo by ještě nemělo být napojeno na Tvůj oběh, takže bych neplašila. Počátek je vždycky nejistý, buď je mimčo silné a udrží se nebo by odešlo stejně. Neboj, bude to dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
2.9.11 11:11

Taky jsem byla v ranném těhotenství namol. Takových je:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.9.11 11:13

Mám to stejně, o víkendu a v úterý jsem pila víno a ve středu mi test potvrdil těhu - dnes jsem 4tt+4 a bojím, neb mám už blbou zkušenost z potratem :(

• Nahlásit
  • Citovat
24840
2.9.11 11:14

Ahoj,
hlavně klíííd. To bude dobré. Pokud jsi v úplném začátku, mělo by to být v pohodě. Já zase netušila, že jsem těhule (bylo to po vyš. u gynekologa, ten mi těhu vyvrátil) a brala jsem děsné drijáky (ATB, která se v těhotensví nesmí + další léky) a vše bylo OK.
A s příznaky si nelam hlavu, můžou být u každého těhotenství jiné :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560
2.9.11 11:16

Buď v klidu, já do sebe lila RedBull s Vodkou po litrech, když jsem to ještě nevěděla :mrgreen:
Prosímtě takových je :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6552
2.9.11 11:18

I ja obe deti „slavila“ ,aniz bych tusila, ze jsem tehu. U syna jsem si dokonce rikala, jak je mozny, ze mi chutna Whisky, kdyz normalne ji nemuzu ani citit :mrgreen: :mrgreen: Halt syn bude asi gurman .

Apropo, dcera byla krasna nahoda,ale syn planovany a zrovna ten mesic, kdy jsem „slavila“ jsem nemela jedinej tehu priznak, zbyle tri mesice predtim jsem je mivala pravidelne 14 dni pred MS. Ale on mi to od 8tt vratil :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
budulinek2011
2.9.11 11:20

Ale prosim te.. Bud v klidu.. Kazde tehotenství je uplne jine :) Takze priznaky jsou odlisne nez u prvniho tehu.. Asi budes nekde na zacatku takze si s toho nic nedelej. To ze jsou prvni 3 mesice dulezite urco vis..Priroda nam to sama pekne zaridila.. Kdyby melo byt neco s mimi, tak potratis.. Kdyby melo mit nejaku vadu.. Spatny plod z tela odejde.. pokud plod z tela neodejde tak se neboj niceho ze by pak melo byt nejaky nemocny :) Jsou vyjimky kdy se ti deti pak narodi postizene.. Stava se to opravdu malo.. Kdybych ti napsala co jsem ja vsechno prozila v tehu..... bylo by to fak na dlouho :)

• Nahlásit
  • Citovat
Raďulle
2.9.11 11:21

jak už tady bylo řečeno, na začátku to nevadí, není přímo napojený, takže v pohodě, všichni (krom totálních abstinentů) měli na začátku těhu nějaký alkohol!!!

Jinak příznaky: já jsem těhotná podruhé, první těhu nevyšlo, a to jsem měla snad všechny typické těhu příznaky! a teď podruhé jsem měla akorát lehkou nevolnost a pobolívání prsou! pak mi nasadili hormony tak přišla i unava a pod., ale příznaky můžeš mít pokaždé jiné…

nedělala bych ukvapené závěry, pokud to bude zlé, tak ti to dr. řekne, ale myslím že s alkoholem to asi nebude mít moc společného

přeji ať vše dobře dopadne

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.9.11 11:21

Podle ovulace bych měla být cca 2-3 týden těhotná.7 testu ukázalo // uplně stejně tlusté,ale jinak mi vubec nic není.V prvním těhotenství sem prožívala strašné zvracení snad od samého početí.V tomto mám jen citlivost prsů :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Raďulle
2.9.11 11:24

fakt se úplně zbytečně stresuješ, taky jsme měli nějaký oslavy, těhu jsem zjistila sice dost včas, ale od početí jsem určitě měla alkohol, neřeš to, prvních pár týdnů je to v pohodě!! znám holku co to zjistila až ve 3 měs. a taky oslavovali nějaký narozky a byli na svatbě… a mimčo je OK, zbytečně neplaš!

• Nahlásit
  • Citovat
budulinek2011

Bude to dobry… Nestresuj se hlavne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
24840
Anonymní píše:
Podle ovulace bych měla být cca 2-3 týden těhotná.7 testu ukázalo // uplně stejně tlusté,ale jinak mi vubec nic není.V prvním těhotenství sem prožívala strašné zvracení snad od samého početí.V tomto mám jen citlivost prsů :nevim:

Neboj, to je normální. V prvním těhotenství jsem skoro nevěděla, že jsem těhule, 2.-4. žaludek jak na vodě a 5. a 6. jsem prozvracela :zed: Nedělej si hlavu s tím, že nemáš těhotenské příznaky a nevolnosti jako přes kopírák :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1233
2.9.11 11:37

Ahoj anonymni,
neboj se, mimco bude v poradku. Ja taky nevedela, ze jsem tehotna, slavila jsem a nejen vinem a dost a mam zdravyho chlapecka. Kamaradka taky nevedela, na Silvestra se radne rozsoupla, kourila, tyden na to zjistila, ze je v 6. tydnu a malej ji oslavil 2 roky a je az moc chytrej :wink:
Telo si to umi zaridit, kdyz je to tehotenstvi tak cerstvy, ze to jeste nevis, aby se mimcu nic nestalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Holma
2.9.11 11:37
Anonymní píše:
Ahoj.
Včera sem zjistila že sem těhotná.Už mám doma 4leté dítě a miminko sem si s mužem moc přála.Od včera mě postihla panika a mám strašnej strach.Bojim se jestli dítě bude zdravé proto že sem netušila že sem těhotná a 2 dny sem slavila s vínem :cry: .Strašně mě to trápí a mám strach.
Taky těhotenské příznaky nejsou takové jako u první těhotenství,spíše žádné :cry: .Mám strach že to značí něco špatného. :cry:
Mám strach a nemohla sem v noci ani spát.Mám strach se těšit a prostě sm popadla panice.Měla jste to některá stejně nebo sem blázen?

Co si myslíte o alkoholu?Je potřeba jít časem na plodovku?Co ty příznaky nepříznaky?Mohou být u každého těhotenství jiné?

Děkuji a omlouvám se za anonym,ale o svém těhotenství zatim nechci říkat dokud to nepotvrdí ultrazvuk

No já taky popíjela vínko, kouřila, baštila nakládané hermelíny a játra… jsem v 8tt a doufám, že bude vše OK. Známá to měla podobné a do toho brala antikoncepci-těhu zjistila až skoro ve 3 měsíci a mímo je OK.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama