33 DC a negativní test

Anonymní
2.10.19 17:06

33 DC a negativní test

Vím, ze to tu už podobne bylo.
Jenže mne se to nikdy nestalo. Menstruaci mam fakt pravidelnou. I od potratu se nezpozdila. Když jsem byla těhotna naposledy, sice to nedopadlo, tak jsem 33 DC mela dost jasnou čárku. Mam zpoždění 3 dny, ovulace podle testu 17.-18.DC. Testy negativní. Možná, ze kdybych hodně hledala, najdu ducha, ale na to nejsem a hlavně tomu nevěřím. To není žádná jistota. Gyndarka ma dovolenouna zástup jedine v nemocnici a z práce si nestiham dojít jako samoplatce do 11. hodiny na odběr.
Mela
Jsem mykozu a zánět a antibiotika. Muže tohle zpožděním cyklus? Nikdy se mi nestalo, ze by mi atb tohle udělala.
Vím, ze se tělo není, jsme každá jiná… ale jen kdyby měl někdo podobnou zkusenost.
Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4741
2.10.19 17:41

Tak záleží máš ducha na testu nebo ne. Jestli ano, je to pravděpodobně začátek těhotenství. Jestli ne, klidně se mohla menstruace opozdit vlivem antibiotik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.10.19 17:46
@karkarka píše:
Tak záleží máš ducha na testu nebo ne. Jestli ano, je to pravděpodobně začátek těhotenství. Jestli ne, klidně se mohla menstruace opozdit vlivem antibiotik.

Takhle. Mamatest a lady max negativní. Pepino a ještě nějaký jiny z lekarny mají ducha. Hlavně rano, nebo dopo. Ale to muže byt vadný test test třeba. Jsem dneska 15.dpo, tak se spis přikláním k vlivu antibiotik. I když se mi to ještě nestalo :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.10.19 17:52
@Anonymní píše:
Takhle. Mamatest a lady max negativní. Pepino a ještě nějaký jiny z lekarny mají ducha. Hlavně rano, nebo dopo. Ale to muže byt vadný test test třeba. Jsem dneska 15.dpo, tak se spis přikláním k vlivu antibiotik. I když se mi to ještě nestalo :(

Jo a ještě na tech testech mam duchy i někdy po limitu, ale třeba na 3 testech a vždy až po 15 minutách třeba. Takže fakt nevim :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
8609
3.10.19 08:16
@Anonymní píše:
Jo a ještě na tech testech mam duchy i někdy po limitu, ale třeba na 3 testech a vždy až po 15 minutách třeba. Takže fakt nevim :zed:

a máš fotky, že bychom posoudili, je to zvláštní no :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.10.19 08:39

Dneska ráno jsem už byla vzteklá, ms bolesti zesílily a testy jsem všechny vyhodila… Ted pepino test s pipetou negativní. Takže to asi dostanu, nebo fakt nevim. Nikdy se mi to nestalo, jen kdyz jsme byla tehotna. Coz ted asi nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama