36tt těhotenství a paty

Anonymní
24.1.20 21:03

36tt těhotenství a paty

Holky před 14 dny jsem byla na pedikúře, včera mě zničehonic bolela levá pata, mám tam celkem velkou prasklinu, boli to… Na noc mažu krémem ale nějak to nepomáhá nevíte co s tím??? :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

925
24.1.20 21:15

Nechci tě strašit, ale tyhle ‚praskliny‘ rády dělají plísně a je obtížné ránu zahojit a plísně se zbavit. Pedikuru máš vyzkoušenou? Nebyla jsi někde po prvé? Pokud máš rozumného obvoďáka, skoč si za nim. Ideální je kožní, ale ty čekačky tam jsou šílené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 21:25
@Sue2008 píše:
Nechci tě strašit, ale tyhle ‚praskliny‘ rády dělají plísně a je obtížné ránu zahojit a plísně se zbavit. Pedikuru máš vyzkoušenou? Nebyla jsi někde po prvé? Pokud máš rozumného obvoďáka, skoč si za nim. Ideální je kožní, ale ty čekačky tam jsou šílené.

Právě že chodím 5let k té paní, jen jsem tam teď půl roku nebyla. Je to jen na levé pate přímo na konci v ohybu, malinká prasklinka ale bolí noo :rolling_eyes:mažu poctivě jako vždy a nechce se to hojit.. Tak jsem chtěla něco na víkend poradit.. Ať můžu chodit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
722
25.1.20 11:37

A chodíš na mokrou či suchou pedikúru? Nenatékají ti nohy? Do krve to ale nemáš, ne? Zkusila bych Imazol - nedám na něj dopustit…Nebo třeba i čistý lanolin…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama