Angelsounds - možná rizika

24.1.20 19:12

Angelsounds možná rizika

Ahoj holky, jsem 11+4 a používám angelsound od 11 týdne každý den dnes i 2× max do 5 minut to najdu, myslíte si že to škodí miminku ve vývoji nebo tak? Jsem po zt tak mě to uklidňuje že ho slyším tak jestli je tu nějaký takový blázen co to dělal často a vše v pořádku? :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

795
24.1.20 19:20

@Martina128 Ahoj,já používala Angelsounds od 12tt, každý den, vždy jsem srdíčko našla, minutku poslouchala a vypla, od cca 18tt jsem cítila pohyby takže od toho 18tt jsem ho použila všeho všudy asi 10×. Teď jsem 35+3tt a všechno je v naprostém pořádku. Schválil mi ho i gynekolog, že chvilka denně neuškodí, taky jsem po ZT takže mě to taky hodně uklidňovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 19:25

@Lucie1906 já se právě předevčírem ptala mého gynekologa a on mi řekl jen když mě to uklidní tak ať to pouzivam :lol: ale nic jiného mi k tomu neřekl, tak mám dneska výčitky že sem to použila 2×, ale zkusím to vydržet aspoň 4 dny teď do screeningu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 19:39

@Martina128
Já jsem četla, že by se měl používat pouze v případě, že jsou pochybnosti, protoze k miminku jdou ultrazvukové vlny a jak bezpečné to je, to zatím nikdo neví..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11214
24.1.20 19:45

https://www.vendulasramkova.cz/…tehotenstvi/

né že bych tu ženskou měla nějak ráda, spíš naopak, ale popsané to mí celkem slušně.

angelsounds jsem nepouzivala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:00

@KahlanAmnel já si myslím že kdyby to bylo nějak moc nebezpečné tak to stáhnou z prodeje, některé maminky jsou v nemocnici narizikovem a kontroluji je každý den a myslím si že mají silnější utz, ale zkusím to omezit na 2× týdne radsi, ale láká vás to když to máte doma a zlepší vam to den :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:09
@Martina128 píše:
@KahlanAmnel já si myslím že kdyby to bylo nějak moc nebezpečné tak to stáhnou z prodeje, některé maminky jsou v nemocnici narizikovem a kontroluji je každý den a myslím si že mají silnější utz, ale zkusím to omezit na 2× týdne radsi, ale láká vás to když to máte doma a zlepší vam to den :?

Tak já nevím, ale ono vždy něco nového vznikne a až teprve když se to časem ukáže, že to není ok tak teprve to časem zase stáhnou a třeba tady jsem našla…
Dobrý den, paní kolegyně Vám odpověděla velmi dobře, více informací Vám asi neposkytnu jen, že jedna nová studie naznačuje souvislost mezi ultrazvukovým vyšetřeními v rané fázi těhotenství a závažností poruch autistického spektra (PAS) u dětí s genetickou predispozicí k těmto poruchám.

https://www.ulekare.cz/…pecny-202613

Já chápu že v lékařství se používá dost věcí ale furt si ani u UZ zda je to pro plod úplně ok.
Jen chápu, že v rizikovém těhotenství je to někdy nezbytné, ale nadměrně to používat dobré není.
Já to ani doma nechtěla..věřím tomu, že UZ u lékaře stačí a pokud přestane tlouc srdíčko, nedá se stím nic dělat. ale posílat zbytečně co den ultrazvuk k plodu, kterému se vyvíjí mozek :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:11

Taky jsem po ZT, zhruba týden před screeningem mi už totálně došla trpělivost, nervama jsem brečela a snažila se odolat koupi Angelessound… No pak jsem si řekla že tahle hysterie je asi taky dost naprd a když existuje způsob, jak se uklidnit, měla bych do toho jít. Sedla jsem do auta a letěla vyzvednout do alzy. Přijela domů, prostudovala internet a videa na youtub, abych věděla jak správně použít a co mám vlastne SLYŠET. Srdíčko jsem našla na první přiložení, poslechla pár vteřin a spokojená vypla angelsounds. Po screeningu jsem vydržela další týden nepoužit, pak mi to zas nedalo a udělala jsem dohodu sama se sebou, že Teda obden přiložím, abych slyšela, že je vše ok.
Myslím, že jsem tím miminku nijak neublížil, všechno je v pořádku a nic si nevycitam.
Chápu že kdybych poslouchala denně 2 hodiny je to jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
24.1.20 20:30

@Martina128 Kdybych si ZT neprošla tak mě to ani nenapadne a možná ani nevím že nějaký Angelsounds existuje. Ale pokud si tím člověk projde, tak ten strach v dalším těhotenství je neskutečný, bála jsem se každý den, před každou kontrolou jsem byla vyklepaná jak ratlík, i teď se neskutečně bojím a to už jsem 36tt a nejradši už bych šla rodit. Takže používání Angelsoundsu pochopí jen ten kdo zažil ZT a následný strach v dalším těhotenství. Takže když ho fakt budeš používat jen chviličku, a že to fakt stačí protože to srdíčko slyšíš hned a o to jde, přiložíš, uslyšíš ten krásný zvuk kvůli kterému jsi ten Angelsounds zapla, a hned ho zase vypneš, tak se nemůžu nic stát :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:42

@Lucie1906 právě ten strach je šílený každý den se bojím, a už chci aby byl srpen a byl venku, je ještě hluboko a trochu se mi točí tak hledám max do 5 minut což si myslím že není tak hrozné, Teda doufám, některé holky co sem četla hledali i 20 minut což je dost dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
24.1.20 20:46

@Martina128 píšeš že jsi 11+4tt což je brzy ještě takže se nedivím že to trvá než ho najdeš, ale každý den to bude lepší a lepší, a za pár týdnů uslyšíš úplně hned po přiložení. Já měla Angelsounds od 12tt a srdíčko jsem našla až někde na konci toho 12tt a to úplně dole v podbřišku, pod kosti, musela jsem zajet Angelsoundsem jakoby pod tu kost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:50

@Lucie1906 já ho mám právě na levé straně dole ale dnes byl víc doleva a ještě někde u me tepny, tak se to hledá blbě stačí jeden milimetr :lol:, ale nikdy nehledám dyl jak 5 minut, přítel jede na týden pryč tak ho chtěl slyšet tak sem to dneska udělala 2× a už mám výčitky to je hrozný, zkusím to vydržet před screeningem radši :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
24.1.20 20:54

@Martina128 Taky jsem ho párkrát použila 2× denně, taky kvůli příteli :D jak říkám, výdrž ještě tak 2 týdny a pak už ho najdeš hned :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 00:02

To hledas několik minut srdíčko? Já ho do půl minuty měla vždycky hned. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
26.1.20 10:43

Hledám tak 4 minuty, je schovaný u me tepny takže musím hodně se zaposlouchat a je slyšet fakt málo, spíš se bojím aby mu to neublizovalo ale nedá mi to si ho neposlechnout a uklidní me :nevim: to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama