Bakteriální vaginóza v 8 tt

2
24.1.20 15:42

Bakteriální vaginóza v 8 tt

Ahoj holky

Prosím o radu. Před nedávném jsem se dozvěděla že jsem těhotná dnešním dnem 8+0 ale k radosti se přidal žlutý, zapáchající výtok kde mi byla zjištěna bakteriální vaginoza. Dostala jsem antibiotika Metronidazol 400 užívat 2 denně orálně :think:. Žijí v ÚK doktorům tu nevěřím, na mnoho diskuzich jsem se dočetla že by se metronidazol v prvním trimestru užívat neměl proto jsem volala znovu mému doktorovi který mě ujistil že je vhodný pro těhotné ženy. Má otázka zní, setkala jste se s tímto některá? Mám antibiotika brát? Mohla bych o miminko přijít pokud bych počkala do 12 tydne? :nevim: Registrace a případné objednání u nového lékaře je otázkou dalšího týdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

848
24.1.20 16:18

No zrovna o těhlech ATB nic nevím, ale mnohem větší risk je čekat do 12 týdne 8o
Já taky nesnáším různé léky, ale pokud není máma v pořádku není ani miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
24.1.20 16:22

Pokud mu až tak nevěříš, tak bych možná koupila boraxové globule, zaváděla a počkala na dalšího doktora, ale pochvalu, že jsi odmítla léky, moc nečekej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
24.1.20 16:32

Já měla bakteriální vaginozu a prelecili mi ji Dalacinem C 300.Ale je pravda ze dva doktoři mi řekli ze neléčit a pak v rizikové poradně léčit…Ale fakt záleží co ti tam vše našli, když už máš páchnoucí výtok tak by se mělo léčit, já měla jen žlutý vodovy výtok. Tak snad ti dali něco co můžeš užívat…Jen bych ti doporučila si ještě do pochvy koupit probiotické čípky, např. Fermalac.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama