Zánět ledvin 39+5tt

Anonymní
24.1.20 19:31

Zanet ledvin 39+5tt

Ahoj mam na vas prosbu. Vcera mi zjistili, ze mam akutní zanet ledvin a mocaku. Momentálně jsem 39+5tt, termín porodu mam v nedeli. Miminko vazi cca 4100-4500g ????nevite zda muzou udelat sekci? Miminko uz je vyvinuté, jen mam strasny bolesti te ledviny tak abych se mohla hned začít léčit, nechci ohrozit miminko, hlavne kdyz uz muze ven tak proc cekat ????‍♀️

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12534
24.1.20 20:50

Ne, není to důvod k sekci. Dostaneš antibiotika a medikaci na bolest v kapačce. Maximálně ti budou porod vyvolávat v den termínu, pokud vůbec. Dítě to nijak neohrozí, antibiotika budeš mít i po porodu. Počítej s tím, že budeš v porodnici déle. Já měla v devátým měsíci zánět ledvin 3× a všechno bylo v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 21:00

@Janli vyvoláváný porod nechci v žádném případě. Nevite jak to chodi, kdyz bych chtela sekci co nejdriv a i kdyz mam od gynekologa napsane ze doporučuje cisar? Jak to chodi? ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
24.1.20 22:02

Nevim, ale vubec ti nezávidím. Držím palečky at je brzo lépe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12534
24.1.20 22:20
@Anonymní píše:
@Janli vyvoláváný porod nechci v žádném případě. Nevite jak to chodi, kdyz bych chtela sekci co nejdriv a i kdyz mam od gynekologa napsane ze doporučuje cisar? Jak to chodi? ;-)

Nevím, to musíš řešit se svým ošetřujícím lékařem. Ale myslím, že sekci ti udělají až dostanou ten zánět aspoň trochu pod kontrolu. To není sranda, hrozí selhání ledvin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama