36. týden těhotenství

Anonymní
3.9.20 11:25

36tyden těhotenství

Ahoj holky, jsem v 36tydnu. Cca od 30 týdne mívám menstruacni bolesti - podle doktorky poslíčky. Ale poslední 2 dny nejen, že mívám tyto poslíčky. Do toho mamm neustále pocit na zvracení a průjem. A do toho i rýmu :mrgreen: říkala jsem si, že by to mohla být viroza, ale kamarádky mě straší, že přesně takhle začíná porod. Měla jste to nějaká taky tak, že by vám takhle začal porod? Nebo naopak měly jste tyto „problémy“ a bylo všechno v pořádku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3762
3.9.20 12:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v 36tydnu. Cca od 30 týdne mívám menstruacni bolesti - podle doktorky poslíčky. Ale poslední 2 dny nejen, že mívám tyto poslíčky. Do toho mamm neustále pocit na zvracení a průjem. A do toho i rýmu :mrgreen: říkala jsem si, že by to mohla být viroza, ale kamarádky mě straší, že přesně takhle začíná porod. Měla jste to nějaká taky tak, že by vám takhle začal porod? Nebo naopak měly jste tyto „problémy“ a bylo všechno v pořádku?

Přesně takto se narodil syn😄 Ale tedy až ve 40tt. Teď jsem 34.tt, poslíčci též od 30tt, občas dost brutus. Ale zatím jsem celá a ještě chvíli bych to i ocenila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840
3.9.20 12:24

Jo jo. Je to úplně klidně možný :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2877
3.9.20 12:50

Hele muze a nemusi. To ti tu nikdo neřekne. Muzes byt klidne jeste 5 tydnu celá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10298
3.9.20 12:50

Buď připravená na všechno, ale neboj se. Já za celé těhotenství nezažila poslíčky, křeče, píchnutí, měla jsem malé nežné bříško… a ve 36+4 jsem se probudila s prasklou vodou a už to jelo 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
3.9.20 18:20

Může a nemusí… Můžeš mít jen zažívací problémy. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.20 18:40
@Anonymní píše:

Ahoj, takhle mi začal porod. Porodila jsem 36+5 a chlapeček je v pořádku

• Citovat
  • Nahlásit
60561
3.9.20 19:11
@Anonymní píše:

Tohle mám už cca 2 měsíce a nic to neznamená.. Ale každá jsme jiná.. Já jsem 33 tt.. Kdyby se to horsilo, zajed do porodky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama